Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by nightq


  1. Karask kirjutab iga menüü lõppu sellise teksti: "8. nädalal tuleb kokku 12 286 kcal (lisaks juurde pühapäevane vabalt valitud toit, mida võib tulla umbes ~2 000 kcal). Kokku tuleb nädalas 14 286 kcal, mis teeb päeva keskmiseks kuluks 2 241 kcal."

    Enamasti jääb keskmine kaloraaž tal siiski 2000 kanti päevas või olen valesti aru saanud?

    Siis on ta koguseid muutnud, sest ühes sissekandes kirjutas ta "keskmiselt 3500kcal", aga see 2241 on ikka liiga madal minu arvates. Huvitav, kas ta ikka teab, millist kahju liigväike energiahulk teeb <_<


  2. Mind hirmsalt huvitab, kas Eesti fitness.ee foorum on teadlikud sellistest nimedest nagu "Zyzz" ja "Josef Rakich". Võibolla forum.bodybuilding.com kasutajad on rohkem teadlikumad nendest. Neid kahte peetakse kõige aesteetilistemaks meesteks maailmas.

    On unelmate kehad või ei ole ?

    Siin on paar pilti neist (Seal samal lehel peaks veel kuskil olema).

    http://teenfitnessblog.blogspot.com/2010/1...kout-plans.html

    Nende 2 vahe on selles, et Zyzz on tunnistanud anaboolsete steroidide kasutamist, kuid Josef on minu teada naturaalne kehakasvataja ja iseloom tundub tal kah parem olevat. Vot ma ei saa aru nüüd mõnest kommenteerijast, kes suuremaid kehasid fännavad... võiksite aru saada, et vaid meestele on lihamäed ihaldusväärsed, naisted pigem jälestavad profikulturiste :rolleyes:


  3. Mingist dieedist ma kinni ei pidanud, kaloreid ja gramme ei lugenud. Püüdsin lihtsalt oma (tolleaegseid) teadmisi rakendades tervislikumalt toituda ja füüsiliselt aktiivsem olla. Sõin korraga vähem ja pigem tihedamini, püüdsin süüa siis kui mul füüsiliselt kõht oli tühi või tühjaks minemas - päeva jooksul tuli siiski keskmiselt 4-5 toidukorda (koos vahepaladega). Kasutasin ka oma toitumise analüüsimiseks toitumispüramiidi ja püüdsin mingil määral kinni pidada taldrikureeglist. Igasugu rämpsu asemel püüdsin süüa pigem täisväärtuslikumat ise valmistatud toitu ja igasugu magusa asemel sõin pigem banaani või mingit muud puuvilja. Kohukeste asemel kohupiima ja nii. Õhtused 2-3 õlut jätsin enamasti ära. Jalutasin igapäevaselt keskmiselt 1,5-2,5 tundi.

    Nüüd tagasi mõeldes, eks tõenäoliselt oli sellest 12-13 kg arvestatav osa ka lihast kindlasti aga eks need rehad ja ämbrid tuleb ikka ise läbi astuda, et see kuldne kesktee oma toitumis- ja treeningharjumuste osas leida.

    Mul oli sisuliselt sama teema, aga perioodiks 8 kuud ja kaalulanguseks 35kg. Suur stressiallikas langes ära, toitumist sai natuke sätitud ja trenni tehtud ning kaal langes justkui iseenesest. Teatud osa oli vist lihast kah, aga üldiselt oli enamus siiski rasv mis rasv.


  4. No mis muuta tuleks? Hommikul süüa, päeval ka midagit, ning õhtul pmtslt üks puuvili või midagit?

    Ei jaga seda teemat üldse,

    Soovitused:

    1. söö 4-6 korda päevas, millest 2 on väiksemad

    2. söö päeva esimesel poolel toitu, mis sisaldab peamiselt valku ja rasvu, lõuna võib energeetiliselt suurim olla ning õhtusöök veidi väiksem- sinna võid süsivesikuid lisada. (F.Antsoni soovituse järgi)

    3. pärast trenni on süsivesikuid sisaldav söök omal kohal

    4. kui BAV on ca 2200+aktiivsus ehk istuva eluviisi puhul korrutame selle 1,2ga ja saame 2640, mida kaalulangetamiseks vähendame 20% ja saame 2112kcal. Selle pead sa igal juhul nüüd oma toiduga kätte saama. Kui naksad rohkem ära, siis läheb kehvasti.


  5. Enamikule siit kulub ära üks pikem visiit lõunariikidesse, kus inimesed on tõesti suhtlemises avatumad, kuid sealjuures tasub rakendada ettevaatust, kuna mõned võivad ka ebaausad olla. Äri poolel on väga hea suhelda rangemate riikide kodanikega, sest lõunamaised tihtipeale jäävadki asja edasi lükkama (manana attitude).

    Eestlastel on seega plusse ja miinuseid ning kõik oleneb, millise mätta otsast me asja vaatame.


  6. Pigem oli tõesti mõeldud tavainimesi, kes ehk 1-2 korda nädalas jõusaali jõuavad ja seal kah kaootiliselt trenni teevad ehk siis struktuur puudub täielikult. Esimesel korral vaadates lugesin ka intervjuust palju negatiivset välja, kuid teisel ja eriti kolmandal korral tuli ilmsiks, et tegelikult nad oma jutuga ei eksinud, vaid lihtsalt küsimused olid negatiivselt sõnastatud.

    Kahjulikkuse lükkasid ümber nii Otsus kui ka Mardna ise.


  7. Ei ole nõus.

    MITTE ÜHEGI harjutuse tehnikat ei tohi algaja ise nuputada, :)

    Ega sa ometi väida,et aasta otsa jalapressi tehes omandub kükitehnika ise-enesest?

    Või et jalapressiga ei ole tehnika vajalik?

    Pigem ta lihtsalt ohutum variant, kui just väga suuri raskuseid peale ei lao. Aja jooksul indiviid siiski jälgib veidi saalis toimuvat ja paneb teiste tehnika osas alateadvuslikult üht-teist tähele ning kordab ise nähtut.


  8. Lisan siia ka enda veendumused. Kükk on väga hea kogu keha arendav harjutus, mida on kõikidel kultursmipisikuga inimestel väga hea teha, kui selg on tugev ja ajaloos vigastusi olnud pole. Kui on ka kükipuur ning suurte raskuste tõstmisel ka abilised olemas, siis laske aga käia, kuid mõelge pikalt enne, kui soovitate seda teha isikul, kellel on olnud seljaprobleemid. Küki puhul ei meeldi mulle vertikaalne raskus selgroole, kuna teatavasti pole viimane sellise raskuse talumiseks mõeldud ja inimesed on üldse neljakäpakil liikumiseks loodud - kõndimine on meile siiski suhteliselt uus asi.

    Jalapress arendab alakeha puhul samu lihaseid, kuid jääb ära surve seljale ja harjutus on kokkuvõttes ohutum. Kui on soov stabiilsust arendada, siis saab seda teiste harjutustega teha; mängige korvpalli, treenige süvalihaseid, võimalusi on palju-palju.

    End of rant :)


  9. Asi on pigem selles, et kasvuhormooni tase kehas kerkib raske trenni või võistluse käigus juba loomulikul teel ja kõrge taseme saamiseks ei peagi seda alati füüsilisel kujul tarbima. Kuna test tehti vahetult pärast pingutust, on kahtlus, et tulemusi ei saa uskuda ja siit ka kohtusse mineku vajadus.

    Lisan veel juurde, et kui Veerpalu oleks tõesti midagi tarvitanud, siis ta enda süütuse eest tõenäoliselt ei võitleks ja kohtu poole ei pöörduks.

×