Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by nightq


  1. http://www.power-lift.com/pl_cust/gallery1.html

    http://legendfitness.com/installlist.php?id=1

    1250024359_339026538.jpg

    Jõusaali südames peaks olema korralik kükipuur millel on enda tõsteplatvorm ja reguleeritav pink. Mõtlen midagi sellist:

    4PostRack_9ft_SML.jpg

    Mul on nii kahju et väljaspool USAd sellised komplekte eriti ei paista leiduvat.

    Power-Lift on firma mis on sellel alal kõva tegija ning neil on väga kenad (ja head) puurid ja pukid: http://www.power-lift.com/racks-and-plaforms.html

    Mul on suur unelm tulevikus oma majja või suurde korterisse taoline kombineeritav rack soetada ning seega ühest toast või ruumist korralik kodune treeningkeskus teha. Koduse jõusaali ROI peaks juba aasta-kahega saabuma :)


  2. Tänud vastuste eest, aga huvitav... kuidas mul see kleebitud teema küll kahe silma vahele sattus :)

    Segahaaret ei saa ühe käe tõmmetel kasutada, selles ongi probleem


  3. Terekest :)

    Tekkis väike küsimus haarde kohta; nimelt on mul jõutõmmet ja teisi tõmbavaid harjutusi tehes tunne, et käed annavad järgi ehk siis jõudu on suuremate raskuste tõstmiseks piisavalt, kuid haare lihtsalt libiseb - muidugi on mul lihtsalt väikesed käelabad ka.

    Long story short: kuidas haaret parandada?


  4. Kusjuures ma olen täheldanud pigem vastupidist varianti: täidlasemad näevad tihtipeale nooremad välja. Mu enda ema on 50 aastane, aga näeb välja pigem 35, sest kortse ei ole ja nahk on värske; oma osa on ilmselt väikestel rasvapatjadel, mis ühtlustavad nahka. Kõhnad keskealised näevad pigem täielikud kondiklibud välja ja naha "särast" ei tasu rääkidagi. Solaarium, suitsetamine ja rasva puudumine ei tee kohe üldse head.


  5. Teatud olukordades tõesti, aga fanatismi ja teadliku toitumise propageerimise vahel on väga suur erinevus, ja ületades piirid ajad sa lihtsalt inimesi marru ning see ei tohiks küll eesmärk olla :)


  6. Tundub, et Aile näol on tegu liigtõsise suhtumise musternäitega. Elu on kah tervisele kahjulik, lõpeb alati surmaga :)

    Miks küll mõni elust rõõmu ei suuda tunda ja enda pead tühiste asjadega vaevab, no ei saa ma aru...

    Pole siis ime, et paksukesed on õnnelikumad :rolleyes:


  7. Lihaste kasvatamine ja jõutrenn muudaksid keha trimmikamaks vms,nagu tooks lihaseid esile et nagu jah,sellist rasva võdisemist oleks vähem!???

    Oskaksid soovitada midagi peale hommikusöögi muud ka teistesse söömakordadesse!?

    Ektomorfide ehk loomult saledate puhul kipub olema nii, et lihast on minimaalselt, kaal normaalne või veidi madalam, aga keha selline lõtv ja võdisev, mis tulenebki lihaste puudumisest. Kui rohkem tailiha alla saad, siis tõmbab see üldmulje märksa esteetilisemaks.


  8. Toitumine on hetkel ikka täiesti käest ära, alusta sellest, et hakkad hommikuti sööma. Nt Inglise hommikusöök on väga maitsev ja kasulik või siis üks korralik omlett.

    Samas tundub, et väga kaalu alandada polegi vaja, vaid pigem on sul krooniline lihastepuudus ja ega see pilt kaalualandamisel eriti paremaks ei läheks. Soovtus: tee jõutrenni ja söö targalt :)


  9. Esiteks, kõik kaloriarvutid annavad vaid umbkaudsed väärtused. Mõned sõltuvalt lähteandmete puudusest aga lausa väärad. Kõige õigem on lähtuda ikkagi reaalsest kaalust. Kaaluda iga päev, samal ajal. Panna kirja, lasta Excelisse joonistada graafik ja jälgida TRENDI, mitte aga kõikumisi 1-2 päeva jooksul (inimese soole sisu ainuüksi on 2-3 kg).

    Kuid isiklikult tundub, et antud toitu on liialt palju. Kaalun ise 84 kg, lihasmassi protsent on 43, keharasv 9. Nädalas on 11 trenni. Kuid minu dieet alla võtmise perioodil:

    1. Hommik: täisteraviljamüsli väike kauss, 3,5% piimaga (1 klaas)

    2. 10:00: 1 pirn

    3. Lõuna: 1 tops kodujuustu

    4. 15:00: 1 õun

    5. 17:00: 2 viilu täisteraleiba

    6. 21:00: täisteravlijamüsli väike kauss, 3,5% piimaga

    Sellega langeb kaal tasapisi kuus 3 kg.

    Minu soovitused antud menüü kohta:

    1. Viska välja suhkur hommikusöögist

    2. Viska lõunast minema jahukaste ja kartul. Ahjukana võiks asendada osadel päevadel liha või kalaga.

    3. Õhtusöögist: majonees minema. Kaota ära kas lõunast ahjukana või õhtul grillribi. Üks neist on liiast.

    4. Kõik magusad jogurtid asenda mõne muu vähem suhkrut sisaldavaga.

    5. Lisa rohkem rohelist, vahepaladena nt. porgand, õun, pirn vms. (vastavalt sellele, mida magu talub paremini)

    Mõtle rohkem täisteratoodetele, täispiimatoodetele ja täisväärtuslikule lihale, ertiti kalale mis ei nõretaks praadimisrasvast.

    Oled veel elus? Napakas dieet ju :)

×