Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by nightq


  1. Immuunsüsteem on tegelikult eluaeg raudtugev olnud ja haigusi on mul olnud vaid esimesel 10 eluaastal, kuid neid oli muidugi palju (kerge lastehalvatus, mumps, mitu kõrget 40* palavikku ja mõni peatrauma ning üks surmalähedane kogemus). Huvitaval kombel tegi see kõik edasise tervise nii tugevaks, et sisuliselt 15 aastat pole üle 37,5 kraadiseid palavikke olnud ehk kui teised kõik on haiged, siis mul tilgub vaid nina.


  2. Hei, mehed (ja naised)

    Küsimus siis selline, et olen viimastel aastatel avastanud oma kehalt mitmeid erinevaid rasvapalle ja lahtiseid kõhretükke; põlvest võeti üks sidemete opi käigus välja. Vasaku rinnakorvi ribide peal on samuti üks kõhre taoline asi, mis liigub katsudes ja jätab justkui lahtise tüki mulje. Seda on kusjuures ka silmaga näha.

    Loogiliselt võttes ei ole ribid kindlasti koht sellisteks anomaaliateks.

    Reiel avastasin samuti ühe ja lasin ultrahelis kontrollida, osutus iseseisvaks rasvapalliks. Ühe olen ka käevarrel avastanud.

    Teab keegi, kuidas nad tekivad ja kas on parem kõik välja võtta või jätta nagu on?


  3. Probleem on selles, et viimase 3 aasta hitt-tooteks on kitsad slim lõikega teksad ja peaaegu kõik firmad on agaralt just neid tootma hakanud ning seepärast, haarates kaubandusest esimese ettejuhtuva püksipaari, on enamasti tegu kintsupigistajatega. Mul on hoopis eriline probleem, nimelt tahavad kõik viimasel ajal proovitud teksad kangesti seda va venivillemit kägistada ja mul ei ole mingi eriline lont kah :lol:


  4. Biitsale oleks asjalik alla teha kitsalt lõuatõmbeid, kui ma nüüd ei eksi.

    Asjalik oleks ühele lihasgrupile teha järjest ~16 seeriat jagatuna ~4 erinevate harjutuste peale ära (et üht harjutust ~4 seeriat). Ühele lihasgrupile anna puhkust ~48h.

    Peaks nii olema?

    Spetsiaalselt biitsa tipu treenimiseks tasub harjutust sõrmeotstega teha


  5. Ei saa nii üheselt võtta, kõik pole hommikuinimesed ja pealegi töötavad 40% inimestest öösel. Igatahes, minu pea on hommikul ikka väga paks ja keskendumist vajavatest ülesannetest ei tule essugi välja, aga alates pärastlõunast on hoopis teine tera.

×