Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by nightq


  1. Miks siis kaal ei lange (Kui ma vähe söön) ma arvan, et ma ei söö vähe, ma üritan lihtsalt lahjasid asju süüa ja valgurikkaid - kohupiim, muna, liha, jogurtid ( ei ole rasvata piimatooted). Muidugi ma saan lisa kaloreid alkoholist:(

    Bingo! Alkohol on teadagi puhas suhkur, mis igasugusele dieeditamisele vastu töötab. Räägi, mida sa üldiselt jood ja ära piirdu vaid alkoholiga, vaid loetle kõik ära.

    Samuti on risk, et sööd lihtsalt liiga vähe ja keha on stressi läinud või oledki suure stressi all. Viimase puhul võid ükskõik mida teha, aga kaal ei muutu ühegi valemiga.


  2. Ma ise suvel väga jõusaali ei satugi, aga üldine vaba õhu treeningskeem on järgnev:

    4x10 kükk + hüpe

    4x10 kükk, selg seina/puu/posti vastas

    250m väljaasteid

    4x10 kätekõverdused hüppega üles

    4x10 kätekõverdused jalad pukil

    3x10 teemantkõverdused

    3x10,8,6 rööbaspuud

    4x10,8,6,4 lõuatõmbed

    4x10 lõuatõmbed, keha horisontaalselt, käed chin-up positsioonis

    3x nädalas 6-10x -150/250m HIIT sprint


  3. Huvitaval kombel eelistan ma ise pigem madala rasvaprotsendiga (alla 10) vormi ja ei soovi "hiiglaslikku" keha, eelistan väiksemat, aga kvaliteetsemat, raami. On ju tore, kui saad ikkagi normaalseid riideid kanda ja vastassugu uneleva pilguga peale vaatab. Kui 80ndad välja jätta, siis lihamäed pole õrnemale soole kunagi meelejärgi olnud.


  4. Palvetajaripatsi tõttu kaldun arvama, et asjal on kristlik tagamõte ehk inimesed võivad küll erinevad olla, aga Jumal (vms kõrgem jõud) armastab kõiki kodanikke nii või naa. Kuna USA on usuhullude meka, siis võib see isegi õige vastus olla :P


  5. Humanast võib mõnikord atleetlikule kehaehitusele särgi-pintsaku leida, viimati olid mingid USA vähetuntuma brändi tooted, väga suure rinnaümbermõõduga vendadele. :P

    Kes krt seda plastmassi kanda tahab? Sobiv suurus ei tähenda veel head pintsakut :lol:

×