Jump to content

jos

Kasutajad
  • Sisu loend

    45
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jos postitused

  1. FIGHT NIGHT VII

    Nojah tõenäoliselt mängib mingu pessimistliku häälestuse taga rolli fakt, et pehmelt öeldes, pole just suurim Overeem'i fänn. Aga noh, eks ta muidugi tegelikult tore on, et ka nö. kõvema kaliibriga fightereid meie väiksel ja armsal Maarjamaa pinnal näha saab.
  2. FIGHT NIGHT VII

    Ma ei tea, uhke nimi tõesti, kuid minus ei tekita see Overeem mitte mingit huvi, kui ta seal kuskil pinki hõõrub, sest nagu ma aru sain, siis tema on siia kohale toodud lihtsalt maskotiks (?) Samas plakati peal on ta olemas, nagu osaleks fight cardiks, aru ma ei saa. Ilmselt kutsutakse sellist nähtuks marketing'ks. Igatahes, Overeem'iga või ilma, fight card on põnev ja tõenäoliselt olen ka ise kohal omadele kaasaelamas.
  3. haigena trenni ?

    No lihtsalt natuke tatisena ja väikse köhaga ma küll nüüd ei usu, et midagi halba juhtub, kui trenni teha. Juba ainuüksi sellepärast, et talveperioodil on nohu päris sagedane külaline ja tihti peale, ükskõik, kuid ravida, ei kipu temast alla nädala lahti saama. Üldiselt on minu jaoks markeriks palavik, kui ikka palavik tõusnud on, siis tasub ennast enne trenni minekut korralikult terveks ravida. Ilma palavikuta ei lase külmetusel ennast oluliselt häirida.
  4. Soojatoidu lett

    Huvitav, et mulle sõnu suhu paned. Mina rääkisin grillitud kanafileest, kui sa leiad nüüd koha, kus kanarinnafilee kilogramm on 65 krooni, oleksin ääretult tänulik. Kuid sellegipoolest sööksin ka Prisma fileed edasi. Lihtsalt koju soetaks mõned kilod külma. Selveris oli näiteks viimati (eelmine nädalavahetus laadapäevade raames) Tallegg'i toores filee (pakendatud) ka umbes sinna 90 krooni auku, mis on ikka ääretult kallis. Lisan sulle veel väikse võrdlus, et kui ma nüüd ei eksi, siis Prisma grillkana on sinna 45-55.- kilogramm auku. Ma üldse mitte ei väida, et see kõik tähtis ei oleks, kuid olen veel jäärapäine noor ja hetkel veel vähemalt valin selliste detailide puhul siiski lihtsama vastupanuvariandi. See, et ma kord päevas Prismatoidust kõhu täis söön, ei tähenda, et mul poleks vajadust kodus igasuguseid kvaliteetseid ja maitsvaid toite valmistada. Elu on raske, kui BAV on üle 2500 ja tuleb igapäevaselt kvaliteetse kütusega ära täita. Salateid üldiselt valmisletist ei osta, pigem pakendatud kujul ja ainult toorsalateid. Olen täna kogu päeva võidelnud siin foorumis Prisma soojaleti eest ja absoluutselt mitte mingisuguse vaimse või materjaalse kasumita. Hakkab lausa halenaljakas enda pärast.
  5. Soojatoidu lett

    No mina ise näiteks, olen nüüdseks üle 2 aasta söönud igapäevase töö-lõuna Prisma valmistoidu letist. Valikut on palju, kuigi mul teoreetiliselt 2-3 varianti tekkinud, mida omavahel kombineerin, et kõik vajaliku kätte saaksin. Hinnad on ka täitsa mõistlikud, näiteks grillitud kanafilee 90 (midagi) eeki/kg. Keedetud tatar ka vist 18 eek/kg. Mingi toorsalat kõrvale ja ajab asja täitsa ära, ei ütleks, et kallis on. Kui aga siin mingid teised asjaolud mängivad rolli, nagu siin keegi enne kirjutas, et toitude valmistamiseks/soojendamiseks kasutatakse mingeid salapäraseid kemikaale, siis on muidugi olukord teine ja tuleb see regular shoping ära muuta. Seega ootangi abi teadjatelt.
  6. Soojatoidu lett

    Miks? (Eeldusel, et igapäevase toitumise all pean silmas näiteks lõunat kell 11-12:00)
  7. Mina vs. Jõusaal

    Väga tore ja huvitav lugemine, hästi kirjutatud ja ladusalt sõnastatud! Jõudu ja jaksu!
  8. Soojatoidu lett

    No seda tõesti, kui räägid soojast letist nagu näiteks Comarket'i või Maxima (Kas Maximas on üldse soe lett?) omast. Kui rääkida suurtemate kettides omast, siis seal vahetub toit päeva jooksul lausa mitu korda (jee). Kui lähed sinna õhtusööki ostma, võib tõesti toit juba kuivanud ja lausa rõve olla, aga kella 11-12 ajal on minu arust väga bueno.
  9. Soovitage jõusaali

    Kaugele jääb Riia Tartust, Hallivanamehe bussipeatus on 5's peatus Vabaduse väljakult.
  10. Soojatoidu lett

    Nojah sel juhul tuleks juba taga hakata ajama ka seda, et millistel tingimustel loomad kasvatatud on, millega toidetud ja kui palju puu- ja juurvilju pritsitud on, kas üle või alla 10 korra näiteks? Üldiselt mulle kokata meeldib, meeldib toitudega varieeruda ja neid omavahel ristata. Samas ei näe ma hetkel ega ka lähitulevikus oma elustiili juures võimalust hakata endale lõunaid kodus kaasa küpsetama (näiteks tööle). Kui aga nüüd peaks selguma, et Prisma ja muud firmat tõepoolest inimesi mürgitavad, siis ei jää tõenäoliselt midagi muud üle ja peab hakkam kardinaalseid muutuseid oma päevaplaanis läbi viima.
  11. Soovitage jõusaali

    Ise treenin sellises populaarses ajavahemikus, nagu seda on 18:00-20:00, ehk siis kõige levinum aeg vast. Revali kohta ei tea, kuid Sparta kohta võin öelda, et küll on ta rahvastatud, mitte aga ülerahvastatud. Saab kõik oma asjad tehtud ja ootama just tihti ei pea.
  12. Soovitage jõusaali

    www.spartasport.ee
  13. Soojatoidu lett

    Ma ei saa aru hetkel, miks peaks keegi kasutama mingit kemikaali, et toitu soojendada/valmistada? Ma arvan, ei tasu liiga paranoiliseks ka muutuda kogu maailma suhtes. Kui aga selle sinu jutu taga seisab mingit sorti tõestatud fakt või teadmine, siis oleksin ääretult huvitatud sellega tutvumast. Kaua ma ikka ennast Prisma supermarketi ketil mürgitada lasen?
  14. Soojatoidu lett

    Minu teada on Grillimine üks väga hea võimalus toiduvalmistamiseks, eriti selline varda otsas tegemine. Kõik üleliigne rasv voolab ju lihtsalt välja? Erinevalt pannist või ahjuplaadist, kus toit pärast oma rasva sees küpseb. Ise söön igapäevaselt lõunaks Prisma valmisleti toitu just nimelt hinna-kvaliteedi suhte pärast ja näiteks kanafilee seal on küll võib olla, et isegi liiga kuiv minu maitse jaoks!
  15. Väga lahe uudis. Ei tea, kus TTPK eestvedajad siis jäid (?), nagu mõistsin, oli kohale sõitnud ainult Garant Gym.
  16. Surumise kava postitus-

    Head arengut on esimestel kuudel väga lihtne saavutada, põhimõtteliselt ei peagi midagi muud tegema, kui raskusi tõstma ja enam-vähem toituma. Ma soovitaks sul see kava appi võtta võib olla 2011 alguses, tõenäoliselt selleks ajaks on juba areng tunduvalt aeglustunud. See kava võib olla suunatud algajatele, kuid ei tasu unustada, et algaja oled sa ka poole aasta pärast. Mul on endal samuti mitu kava Kaido Leesmannilt saadud, vastavalt siis mitmepäevased ja erinevale tasemele. Ise tegin kunagi, kui esimest korda seda kava proovisin üsna lolli vea. Olin harjunud sellega, et iga trenniga aga aina tugevam ja tugevam olen. Niisiis, ei alustanud trenni korrapäraselt, 80% protsendiga vaid 90% protsendiga, eeldades, et mu max. nagunii juba järgmine trenn jälle suurem. Lõppkokkuvõttes jäi programm pooleli sest areng ei tulnud raskustega kaasa. Easy as that.
  17. Surumise kava postitus-

    See surumiskava ei olegi mõeldud algajatele. Sina, oma ühe kuuse treeningštaaziga peaksid/võiksid alles Full Body kava teha. Tark ei torma. Ma soovitan sul teha oma algajate kava järgi trenni edasi selle ajani, kui enam iga nädal kangile uut ketast otsa ei jaksa ajada. Siis hakka mõtlema surumisprogrammide ja toidulisandite peale. Lihtsalt võtta kuskilt surumiskava ja siis seda oma suva järgi muutma hakata on laus-lollus, minu arust.
  18. Toitumine

    Eesmärgiks on kasvada lihasmassi, samas piirata või natukene isegi põletada rasvu. Olen kohe 21 aastane, pikkust +190cm ja kaal sinna 100 kanti. Jõutrenni teen 3x nädalas. Mis arvate toitumiskavast? TRENNIPÄEV 8:00 - 3 muna, 100g (kuivaine) neljavilja puder piimaga (100ml piim/100ml vesi), leib singi ja juustuga, tass kohvi suhkru ja koorega. 10:00 - 1-2 tassi rohelist teed meega + 25g mandleid 12:00 - 1. Variant - 2 suurt grillkoiba (kokku 450-550g), 100g mingit värsket salatit, 1 keskmine õun, 25g mandleid 2. Variant - 200-250g grillitud kana rinnafileed + 100g keedetud tatart + 25g mandleid 3. Variant - 200-250g grillitud sea kaelakarbonaadi + 100g mingit värsket salatit, 1 keskmine õun 15:00 - Kodujuust 200g 4% (Valio Alma), 1 keskmine õun, 25g mandleid 18:00 - (Enne trenni) 1. Variant - Kodujuust 200g 4% + leiba/puuvilju süsivesikuteks 2. Variant - Maitsestatud Valio Alma kohupiim 300g 3. Variant - Shake piimaga 20:00 - (Peale trenni) Shake - vadak + süsivesikud + kreatiin 21:00 - Korralik õhtusöök, vähemalt 200g liha + natuke süsivesikuid (Kui kõht tühjaks läheb enne magamaminekut, vahest harva, siis tarvitan veel mingit aeglaselt imenduvat valku, näiteks kodujuustu, kohupiima või piimaga shake'i) VABA PÄEV 8:00 - 3 muna, 100g (kuivaine) neljavilja puder piimaga (100ml piim/100ml vesi), leib singi ja juustuga, tass kohvi suhkru ja koorega. 10:00 - 1-2 tassi rohelist teed meega + 25g mandleid 12:00 - 1. Variant - 2 suurt grillkoiba (kokku 450-550g), 100g mingit värsket salatit, 1 keskmine õun, 25g mandleid 2. Variant - 200-250g grillitud kana rinnafileed + 100g keedetud tatart + 25g mandleid 3. Variant - 200-250g grillitud sea kaelakarbonaadi + 100g mingit värsket salatit, 1 keskmine õun 15:00 - Kodujuust 200g 4% (Valio Alma), 1 keskmine õun, 25g mandleid 18:00 - Vahepala / sooja sööki ei saa süüa, kuna olen koolis. Pakk Tallegg'i Chick Snack'i (80g) pakk sisaldab 40g valku, 0g süsivesikuid ja 0g rasvu, 2 keskmist õuna ja 25g mandleid 21:00 -21:30 (olenevalt, millal koju jõuan) - Korralik õhtusöök, vähemalt 200g liha + natuke süsivesikuid (Kui kõht tühjaks läheb enne magamaminekut, vahest harva, siis tarvitan veel mingit aeglaselt imenduvat valku, näiteks kodujuustu, kohupiima või piimaga shake'i)
  19. Lõuatõmbed

    Nojah endal oli plaanis proovida nõnda, et tõmban üles ja lasen lihtsalt võimalikult aeglaselt alla tagasi.
  20. Lõuatõmbed

    Päris huvitav variant, mida selline lõuatõmbamise metoodika siis eelkõige arendab? Kas jõudlust? Peaks ise ka proovima mõnikord nõnda, ehk tõmbab lihase rohkem läbi selline variant.
  21. Pudzianowski vs. Thompson

    Nojah, eks seal ole vist mitu korda teemaks tulnud ka uue kaalukategooria tegemine, milleks oleks siis Super Heavyweight, aga ilmselt seda veel niipea ei tule, kuna lihtsalt nii suuri võistlejaid oleks vähe.
  22. Martial arts

    Jah, sellist Capoeirat võib lisaks kohata veel telekamängus Tekken 2.
  23. Pudzianowski vs. Thompson

    Kas UFC's on HW Division'is mingi ülempiir kaalul, millest üle võistelda ei saa? Muidu seal tema kaalu mehi ootamas küll, näiteks Brock Lesnar ja Shane Carwin, kes mõlemad minu teada sinna 265lbs'i (~120kg) kanti võistlusvormil jäävad. Muidugi on antud mehed kõvasti suurema kaliibriga võitlejad, kui Pudzia.
×