Jump to content

Akrapovic

Kasutajad
  • Sisu loend

    448
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik Akrapovic postitused

  1. füüsiline töö ja jõusaal!

    Et kui töötan suht raske füüsilise peal. Siis on mõtekas teha nn. massi trenni 3 * 6-8 ?
  2. Mis võistluseks vaja on ?
  3. Tuharalihas

    Kang turjal kükid ja üldse raskustega harjutused kus tuhar on mängus.
  4. Vähe sööki!

    Ma ei usu ,et seal viineris nii kvaliteetset valku saab ,et seda valgu eesmärgil sisse ajada.Ja seda massi ma sealt küll endale ei tarbiks,eespool oli juttu mis sinna sisse suratakse !
  5. Kas oled maitsestamatta Herat proovind kas on samasugune reakstsioon nahale ?
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma arvan ,et see poola treener ei old keegi muu,kui see tegelane Tuli sinu järgi spionaasi tegema ( oli hiljuti just ühest EKV spetsaas rühmast välja saand ) Ja kas Esta "sõbranna" ei old mitte tema ?
  7. Jõhkrad käed

    "Jõhkrad käed" Sobib küll hästi !
  8. Naised võivad treeningu ajal orgasmi saada.

    Eks pead "kaasvõitlejat" aitama ja Talle selle kava andma .Kaua Ta ennast vaevabsellega .
  9. Kas on väga tervistkahjustav menüü?

    See on ju ühe päeva menüü Temal. Kõike asju ei saagi ühel päeval. Nii rikkalikult, et kõikke vitamiine ja mineraale saada ühel päeval on ikka väga väga raske . Aga sa pakud või soovid promoda oma Vemmalt müüa, mingi ime rohi teises teemas Teil- ime asi
  10. Naised võivad treeningu ajal orgasmi saada.

    Eks mõni nais foorumlane võiks asja kommeteerida :-D. Kas tõde on ligidal :-)
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Su mündi kogu on päris hea pensionifond :-)
  12. Fast HT-R

    http://www.fitness.ee/artikkel/170/kreatiin
  13. Rahakulu toidu peale

    Min. 100.- ja üless poole kõvasti ...
  14. Võiks tõsi olla.Saaks lihtsalt ja odavalt :-)
  15. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    Kas tähtis on kaal või see mis peeglist vastu vaatab !
  16. Ma ei hakka siin kedagi õigustama ,aga kui ikka viiruse saad ,siis ei päästa ka korralik toitumine sind haigestumisest.
  17. Supper ! Väga võimsad tulemused. Suured õnnesoovid !
  18. Hera80

    prode90
  19. Jorgen Matsi

    Mis Teid sinna uneuuringutele viis ?
  20. Hinnang toitumisele ja trennile

    Kas sul need trenni päevad on järjest ( e,t,k,n) Või puhke päev ka vahel ikka ?
  21. Midagi pole öelda. Kõva tulemus Suured õnnesoovid !
  22. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kas oled saanud seal trenni ka teha või lased kehal puhata ?
  23. Proteiinipulbrid toidus kasutamiseks

    Vabandan kui mu vastusest valesti aru said ! Kuid 15-20 g valku hommiku söögiga on suht lihtne kätte saada. Kas näiteks jogurtiga segada mõni lusikatäis kodu juustu ei sobi+hea müsli ?
  24. Proteiinipulbrid toidus kasutamiseks

    Seda ma lugesin ise ka,kuid usun ,et on olemas ka muid häid valgu rikkaid sööke ning jooke hommikuks.(Piim,jogurt pudru kõravle või müsliga jne.Tavaline juust jne.)
×