Jump to content

Akrapovic

Kasutajad
  • Sisu loend

    448
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik Akrapovic postitused

  1. Küsiks selle kohta kas Bcaa rasvapõletust takistab või soodustab võrreldes veega see 60 min bodypumpis ? Tekkis trennikaaslasega arutelu sel teemal,rääkis et keha võtab siis energia bcaalt kohe ning rasvapõletust ei toimu nii palju,et kui tõsi see on?
  2. Kaal ei vähene

    Olen ise söönud siis kui tahan selle toidu korraga hoida süs. kontrolli alla ja luban siis muid süs. mille järgi suurem isu natuke müslit( u. 30g) ja kuivatatud ploome (u.30 g) ning petti kaneeliga peale.
  3. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    1.raus 2.sagor 3.erit 4. Rast 5. A.kuunõmm 6.pehme 1.laan 2.bogdanova 3.aus Parim kükk Raus 385kg Parim surumine Rast 285kg Parim tõmme Erit 370kg Parim kogusumma Rast 1000kg
  4. Omega 3 kapslite asemel

    Kalakasvatustes antakse vastavat emulsiooni kui kala kala kaal on 0,5 kg ja üless poole minema mis muudab neil filee vastavat värvi. Vabas looduses söövad nad igast vähjalisi jne, mis annab neile värvi . Ja paljud eesti kalakasvatused on siseruumides kus päikest peale ei paista. Elus sööta saavad noored kalad ja selleks on vee kirbud,mida kohapeal kasvatakse neile ja hiljem hakkavad iga 2-3 h tagant saama vastavat toitu oma kaalu ja vanusele .
  5. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Suured Õnnesoovid !!!
  6. Kõht läheb jube kiiresti tühjaks?!

    Rasva ja valku vähe ! Tee omleti hommikuti, peekonit ja vaata mis siis kÕht teeb .
  7. 11 suurimat toitumise valet peavoolu meedias.

    Kas see aja pikku muutuda ei või, kui söömine toimub iga 5-6 h. tagant ja nii aastaid ? Ehk 3 korda päevas .
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Rasvaprotsent on päris madal !
  9. suur ülekaal(soov langetada)

    Kui inimene kelle kaal on 130 ja + siis korralik vetsus käik võib juba 3-5 kg kergemaks teha !!!
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei sa mainimatta jätta,et jalg on päris jäme (y)
  11. Peatab põletusprotsessi?

    Ma saan aru,et su peakuju on teistsugune kuid ma olen 100 % kindel ,et Te pole ketogeennset Dieeti proovind, mina olen ja tean mida räägin ning mida teevad jõunäitajad see aeg! Usu esimeste nädalatega tuleb 2 kg kolinal alla ja antud teemas mõledakse neid paksukesi saatest,siis usun et kui neil juba süsivesikud maha keerata ,kukub kaal suht hästi ! Teine teema on normaalkaalus inimestel või sportalstel. Valgusta ennast http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=531
  12. Peatab põletusprotsessi?

    Kui nn. keto dieedis olla siis ei tohiks küll lihast minna !
  13. Külmetus ja trenn

    Ei soovita (samas ega sind keegi ei keela) kuid ikkagi kerge viirus on sees ja kui teed ikka korraliku trenni siis teed oma organimsi palju nõrgemaks ning võid jääda palju kauemaks trennist eemale. Parem puhka paar päeva
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma ei usu,et taastub täielikult,opereeritud lihas ei sa enam kunagi nii tugevaks.Korraliku jalatrenni ei sa enam peale seda teha kindlasti,nagu Ta oli siiamaani teinud.
  15. Valgujook teeb haigeks?

    Ma arvan,et trenn on liiga tugev ja vbl intensiivne sinu jaoks ning võib vabalt organismi nõrgemaks teha.Ei usu, et valgu jook seda teeb,kindlasti oled erinevaid valgu tootjate lisandeid proovind ! ? Aga kui sööd peale trenni kohupiima,mune jne. kas siis ka haigeks jääd?
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma arvan ,et mõni mees on lihtsalt haiglaselt kade su peale !
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Selline arvutamine tekitab suurt stressi Aga mis me räägime seal fitshopis meil kõrgepalgalised töötajad
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kui päeva jooksul teha neid lõuatõmbeid(saan aru, et järjest näiteks ei tee) mõtlen iga tund teha 3-5*max seeriat kas vaja enne käed selg kuidagi soojaks võimelda,et vältida vigastusi või kui oluline see ühe harjutuse jaoks on ?
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    Suured tänud,mul ja mu põnnil on siiralt hea meel !
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    Räägitakse ,et pilt räägib rohkem kui tuhat sõna ,siis ühel kõvemal põnnil läheks seda hädasti vaja,ütles kui issi JOINT + ei too, siis sit*b kõik mähkmed täis ja lubas järgmised 7 päeva öö otsa kisada . Ni et asi on elu ja surma küsimus !!!
  21. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Palju õnne armsa tütre sünnipuhul !!!
  22. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Toimeainete väljumise ajad organismist Nandrolone Laurat 26-28 kuud Nandrolone Decanoate 22-24 kuud Nandralone Fenilpropionate 16-18 kuud Noretandroloon 11-12 kuud Stanozolol Depot 6-7 kuud Boldenone Undecylenate 4-5 kuud Methenolone Enanthate 4-5 kuud Trenbolone Enanthate 4-5 kuud Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate 4-5 kuud Stanozolol Oral 6-8 nädalat Trenbolone Acetate 5-6 nädalat Metandrostenolone 4-5 nädalat Oksimetolon 4 -5 nädalat Oksandrolon 20-22 päeva Drostanolone propionate 10-14 päeva Clenbuterol, Albuterol 10-12 päeva Deksametazone 6 päeva Triamterene (diuretic) 48 tundi Furosemid (diuretic ) 20-25 tundi Tabel steroidide avastamisest dopingutestiga KAUBANDUSLIK NIMETUS TOIMEAINE AVASTAMISE AEG Deca-Durabolin Noranden Deca-Durabol Turinabol-Depot Anabolikum Nandrolon Decanoate 17 - 18 kuud Durabolin Turinabol Fenobolin Anabolin Nandralon Fenilpropionate 11 - 12 kuud Ultragan 100 Maksigan Ganabol Equipoise Equigan Boldenon 4 - 5 kuud Testosterone Cypionate Testosterone Cypionate 3 kuud Primoteston-Depot Testosteron-Geptilat Testosteron-Geptilate Testosteron-Depot Testosterone Enanthate 3 kuud Sten Sustanon 250 Sostenon 250 Durateston Segu 4-st testoteronist 3 kuud Androlon 50 Anapolon Oksibolon Oksimetolon Gemogenin Oksimetolone 2 kuud Stenoks Halotestin Fluoxymesterone 2 kuud Nilevar Norethandrolone 5 - 6 nädalat Proviron Mesterolone 5 - 6 nädalat Parabolan Depot Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate 4 - 5 nädalat Finaject Findjet Finaplix Parabolan Oral Trenbolone Acetate 4 - 5 kuud(!) Primobolan Depot Metenolone enanthate 4 - 5 nädalat Primobolan Oral Oral Metenolone 16-20 päeva Anavar Lipideks Oksandrolone-Spa Oksandrolone 3 nädalat Testosterone 25/ 50 Testoviron Testosterone Propionate 2 nädalat Andriol Testosterone Undecanoate 1 nädal Spiropent Novegam Clenbuterol 4 - 5 päeva Allikas : Steroid.ru
  23. Mul kahjuks suhtub väga halvasti,Tema arust see on mõtetu tegevus ja toitumine meil täiesti erinev mis toob ikka kergeid pingeid .
  24. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Päris karm trenni päev,kuidas taastumine on sellise kava,jaotuse puhul?
×