Jump to content

Realxone

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Realxone postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mis teil viga on, kogu aeg keegi haige Täna võtsin vaba päeva endale ja homme täie rauaga edasi SÖÖGE GLUTAMIINI!
  2. Sire sai

    Ei soovita. Täiesti kohutava maitsega Saia alla ei liigitaks.
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Korralik kätetrenn oli täna Ei ole mingit vaikust.
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Meie esiatleet Aleksei Värä võitis kasti MetalPumpi! No palju õnne !
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ilus signatuur, Imre.
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ja isegi vana pealkiri meie teemas . Aga teemasse, siis täna oli korralik õlatrenn . Õlad hakkavad vägisi kasvama
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Teema kuidagi vaikseks jäänud. Tänane jalatrenn läks vägagi korda. Kahjuks tuleb mingisugune piir ette kükis, lihtsalt ei tule rohkem, ei tea milles viga, ehk lihtsalt nõrk . Tänased kükid olid järgmised: 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg, 2x 140kg
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tõenäoliselt jõuan ise ka homme ilusti tundi. Eile sai siis korralikult käsi treenitud. Trenni lõpus tegin huvi pärast lihtsalt 7.5kg-ste hantlitega seistes küünarvarte kõverdamisi. Kummagi käega 40 kordust ja täna on biitseps valus! Kindlasti soovitan vahelduse mõttes .
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Motivatsiooni, mehed. http://www.youtube.com/watch?v=Oa1j2kBIYOw&feature=related
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Head sõbrapäeva Jõusaali tuli korraks ka Imre ise, kes mulle ja veel mõnele väga vinge sõbrapäevakaardi kinkis Aitäh!
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Väga armsad pildid!
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Vähemalt harva , aga glutamiini võtan küll jep. Omapärase paralleeli saab ju tuua vanemate meeste urineerimisega: Pigem käid õhtu jooksul ühe korra ja korralikult, kui iga 5 minuti järel käid sortsutamas.
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma ei võta mingeid tablette ja ma ei mäleta, kuna ma viimati haige olin :rolleyes:
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ise teen soojenduseks 5 minutit stepperil/rattal ning siis raskuste juurde. Esimene seeria kergelt soojaks ning edasi juba täiskäik sisse!
  15. Tänapäeva lapsed ja rämpstoit

    Teema väga asjakohane ja vajalik. Mõned aastad tagasi olin umbes samasugune: hommikuti ma ei söönud, kuna lihtsalt ei olnud harjunud. Läksin kooli, teisel vahetunnil ostsin midagi magusat näksida. Koolipäev niimoodi mööduski. Jõudsin koju, läksin külmiku ette ja haarasin seda, mida parasjagu oli: külm lihatükk, vahel pakk krõpsu, Coca-Cola või lihtsalt vorsti/juustusaiu. Õhtusöök alati paigas olnud, ent see oli ka ainuke positiivne asi sel ajal. Enne magamaminekut olid samuti erinevad snäkid täiesti tavalised ja loomulikud, seda eriti veel teleri ees. Energiajookide kohta nii palju: ma lausa jälestan, vabandust, neid noori tattnokke, kes ostavad purkide viisi poest erinevaid energiajooke, endal juba korralik kõhukene ees ning topeltlõug - milleks? Võtku pigem pudel vett selle asemel. Masendav mõelda, kuidas ma olen toitunud, ent õnneks on mind nakatanud jõusaali pisik ning sellega kaasnev toitumine. 2 aastat pole endale sellist toitumist lubanud, mis tähendaks täiesti ebaregulaarset söömist või näljatunde ajal mitte söömist (või mingite mõttetute snäkkide näksimist). Vale on isegi öelda, et ma pole seda endale lubanud, asi on selles, et ma ei taha. Nende kahe aastaga olen õppinud tegelikult äärmiselt palju. Olen asjadest juba päris hästi aru saanud (kindlasti mitte detailidesse), ent üldisemalt kiiretest ja aeglastest süsivesikutest, rasvadest, valkudest, kiudainetest. Tulles tagasi sellele kohutavale toitumisele, siis ma imestan, et ma ülekaaluline veel ei olnud. Kindlasti oli abiks tolleaegne jalgpallitrenn, ent tulemused oleksid võinud olla vähemalt kaks korda paremad, kui oleksin korralikult mehe moodi söönud! Kirjutades seda teksti, meenubki, et siis olid mu söögikogused ka äärmiselt väikesed. Õhtusöök oli küll rikkalik, ent sõin maksimaalselt kaks kartulit ja väikese tüki liha, sest rohkem lihtsalt ei tahtnud. Seejärel võtsin kommipaki ja läksin oma tuppa. Masendav, see on masendav. Uuesti tagasi tulles praegusele toitumisele, siis kaks aastat pole mitte ühtegi hommikusööki vahele jätnud - no kuidas saakski? See on ju päeva alus, ilma milleta lihtsalt ei jõua olla. Enne 12 söön koolis sooja toitu ning enne trenni vahel ka banaan - oleneb, mis kell tunnid lõppevad. Seejärel trenni, peale trenni valgujook ning koju sööma! Õhtul veel õhtusöök, küll mitte nii suures koguses, ent ikkagi tavaliselt salat + filee + kartul/riis. Kella üheksa aeg söön veel kohupiima, olenevalt kas siis 200g või 400g. Toitumisel on äärmiselt suur osakaal treeningtulemustest. Mõttetu rassida jõusaalis, kui toitud täiesti valesti. Ega lihas krõpsust ei kasva.
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ei tea jah, mis värk sellega on. Üks käsi jääb ka pidevalt kõrgemale, kindlasti mingi osa on poseerimises ka kinni. Aga täna tapsin siga (jõutõmme), neljas seeria tuli 3x 160kg ning viimane 5x 140kg. 3x 160kg-ga jäin äärmiselt rahule
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tänan positiivse tagasiside eest . Kvaliteet on tegelikult kordades parem, ent tegin video uue programmiga (mitte windows movie makeriga), et ei oska veel täiesti kasutada, ent eks õpin. Meie ATLEET Aleksei avaldas samuti soovi videole, ehk lähiajal tuleb lisa! Täna oli kergem rinnatrenn, mis nii kergeks tegelikult ei kujunenudki. Kolm pildikest ka tänasest (probleem endiselt selle parema käega, kuidagi kõrgele jää.
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Paralleeli maapinnaga kükid on minu jaoks täiesti piisavad. Selle pärast tegingi peale tavalist kükki Hack-kükki, kus tegin täiesti sügavad kükid (kandadeni siis).
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tõsi jutt. Kurat üks ülimalt raske trenn oli täna, üle kahe tunni. Tavaliselt üritan ikka 1,5h-ga hakkama saada. Igastahes 5x5 kükis viimane seeria jälle 5x 130kg. Kui eelmine kord läksid põlved natukene sissepoole, siis seekord oli olukord palju stabiilsem, kindlam. Samuti tegin ka Hack-kükki masinal - no see on ikka üks hull harjutus. Viimane seeria +50kg-ga on suht surm, kui ikka teha selle masina peal täiesti sügavkükk (pepu kandadeni siis). Siis tegin veel jala esi- ja tagaosa. Jala tagaosa oli nii väsinud, et puhkepausi ajal tegin isegi 3 seeriat biitsepsile, sest jalad olid päris süldid ikka. Kaks harjutust (6 seeriat) säärele ning kaks harjutust kõhule ka veel - super trenn oli. Atleet Aleksei Värä jäädvustas minust ka video, kui kükin 5x 120kg. Kuna sõpru julgestamaks rohkem jõusaalis polnud, siis ei hakanud 5x 130kg küki videot veel tegema. Ehk järgmine kord!
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kohe saali paugutama - jalatrenn! Hullult hea trenni meeleolu on praegu, no tuleb üks võimas trenn!!
×