Jump to content

trewe

Kasutajad
  • Sisu loend

    262
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik trewe postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kirp?
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Su jalatrenni sissekannet lugedes tekkis selline mõte: Rippetoe nt soovitab küki ajal põrandat vaadata (ja et ei tuleks kuklas hoida pead), pidavat hip-drive soosima. 3:09-3:41 seletab seda, näitab isegi praktilist katset, aga ei seleta miks see nii on. Arvamusi? http://www.dailymotion.com/video/xpzrnv_starting-strength-squat-tutorial_sport#.UQkqFB04vKh
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Olen kogu aeg Tartus, aga iga päev ei sobi, nt teisipäev ei sobi, edasi algab mul juba vaheaeg ja siis on mul vaba aega.
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Vähil on küür selga kasvanud!
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Milline oli reaktsioon või mis sellele järgnes?
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Meenutab oma lüürikaga mingil määral miljonimeest Erkki Hüvat: (ehk siis seosetu sisu)
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Valeria, lihtsalt kuna seda pole siin veel mainitud.
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Julgen arvata, et pole, kellaaeg juba selline. Endal praegu arvestuste nädal ja päris kiire teine, nt kui täna peakski olema, ma ei jõuaks.
  9. Kõikvõimas KÜKK

    Ta ütles, et veerandkükk koormab põlvesid rohkem kui tavaline kükk, mitte et lihaskoormus parem oleks.
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Aga äkki just fookuses?
  11. Oleg - 1 Egle - 4 Vitalya - 16
  12. 1. Phil Heath 2. Kai Greene 3. Branch Warren 4. Dennis Wolf 5. Shawn Rhoden 6. Ronny Rockel 7. Dexter Jackson 8. Lionel Beyeke 9. Cedric McMillan 10. Roelly Winklaar
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Uues aeroobikasaalis on tõeliselt hea valgus ja pildid tulevad seekord väga korralikud. Treenisin ka üle aasta aja nüüd esimest korda Eedeni Fitlife jõusaalis, aasta olen Turus treeninud ning võib-olla tulen mingiks ajaks Eedenisse tagasi treenima, see saal meeldib väga -- töökeskkonna tunne tekib, erinevalt mõnest teisest saalist. Motivatsioon on kõrge ja eks ma ikka järjepidevalt toimetan. Täna oli jalg & õlg, küki numbrid praegu tagasihoidlikud, olen viimasel ajal katsetanud erinevaid meetodeid jalale, aga ikkagi lühikesed seeriad ning suur raskus kükis panevad mu jala kõige paremini kasvama. Kuna pole tükk aega rasket kükki järjepidevalt & progresseeruvalt teinud, siis peangi veel "ära harjuma" raske kükiga. Peagi hakkavad ka rekordid taas tulema. Homme päeval selg.
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Rattasaali pildid annavad parema arusaama vormist, kuna on lähedamalt pildistatud ja valgus kuidagi teistsugusem. Äkki aeroobikasaalis pildistamise korral võiksid kaameraga lähemale tulla (või meie lähemale)
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Pühapäeval tund? Teeksin trenni ka siis Eedenis, tuli e-mail, et saan seitse päeva tasuta treenida -- eks ma kasutan siis võimalust. Jalg, õlg plaanis.
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Olen 75+ kanti hoopis, vee kõikumine muudab
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mingi haigus ka vist kallal, iga pildistamisega kiilaned.
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mõtlesin ka, et imelik... Aga ongi lamades hack-kükk http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/lying-machine-squat
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    Teisi pakkumisi korduvalt üle vaadates ei teki mingit seost pildiga, väljaarvatud see, et kuna ilmselt on tegu vägivallaga (mida ka mainiti), siis on see pilt tehtud selleks, et näidata kuidas end vajaduse korral kaitsta? Kuna tegu pole sõjandusega, siis nt tänaval
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tavaline päev riigikogus, kasupoja joonistatud.
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    11-15.30 umbes olen siiski kinni, seekord sobiks siis see hilisem variant.
  22. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Seekord olen kohal sõltumata kellaajast ja tagastan sulle su võistlusmuusika plaadi, Imre!
×