Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. Ma ei saa aru kuidas ma saan koostada menüüd kus on trennipäeval 150g süsikaid, ja süüa ära päevas 2800-3000 kalorit, sest enamus asjad sisaldavad süsivesikuid. Või kuskohast ma saaksin infot, et missugused toidud sisaldavad vähe süsivesikuid, või üldse ei sisalda.

    Ja mida sa mõtled pooltoote all, sellest ei saanud aru.

    Kui otsima hakkasin leidsin sellised jutukesed: http://www.postimees.ee/?id=58062 et kas 150g pole mitte liiga vähe?

    http://www.fitness.ee/?act=article&art...ID=2〈=1

    tere uuesti. olen elus sellise toitumise peale. jah, alguses esimesed 2-3 nädalat on jube, aju nõuab süsikaid, aga siis harjub ära. 4-5 kuu peale ajab muidugi ka lõpuks natuke segi - unes näen kondenspiima söömist ;)

    minu võimalus on anda sulle õng, et sa saaksid püüda kala, kui sa kala soovid ilma püüdmata, siis pead minema poodi ja selle ostma! keegi ei hakka sulle tegema siin toitumiskava, vaid antakse soovitusi, kui tahad asju kandikul, siis peab selle eest tasuma spetsialistile.

    pooltooted - need on kiirelt valmistatavad toidud nagu näiteks sardell jmt, kus lihast mõnikord pole haisugi. toiduained, kus pole või pole peaaegu üldse süsikaid. tuunikala, kana, liha, muna, kodujuust (väheke on 4-7g 100g kohta). kes otsib see leiab :) vaata ka tööriistade all asuvat kaloriarvestit :D siin lehel on asju olemas, kuskohast saad sisaldust uurida. on ampster jmt portaale samuti.

    edu ja loodan, et saavutad oma eesmärgi.


  2. tere,

    siit üks näpunäide veel. selleks, et hoida vormi ja kasvatada sealjuures ka lihast, võib hoida sisuliselt ka suhteliselt madalat sv dieeti. ok, mul pole tulnud juurde kaalu, kuid lihasmassi osakaal on kasvanud ja pekikiht vähenenud sellise toitumisega, kus mitte trennipäeval 80-.100g süsikaid ning trennipäeval 150g süsikaid. samas - 3-3,5g valku kehakaalu kg kohta ning ülejäänud energiavajadus rasvadest.

    pildid lisas, mis on võimalik sisuliselt kolme kuuga teha.

    kaal piltidel põhimõtteliselt sama.

    peamine, mis menüüst kohe kidlasti välja tuleb jätta, on igasugused kiired süsivesikud. parem juurviljad ning trennipeäva hommikul täistera kaerahelbed munade kõrvale. samuti proovi leida mitte pooltooteid söögiks. trennijärgses koksis hoia samuti süskarid kontrolli all - ehk siis max 30g. pole rohkem vaja.

    post-20041-1282313678_thumb.jpg


  3. ei väidagi, et tavakükk parim poleks, kodus seda suure raskusega teha... kahjuks vist ei saa. samas harjutus, mille nimi on sissy squat (link:

    ). see peaks olema piisavalt raske ja samas, kui hakkab olema liiga lkerge - hantel kätte.

  4. Kõik oleneb su kaalust praegu ja eesmärgist ning kas arengus on toimunud seisak. Kui on tekkinud platoo ja oled juba päris suure kehakaaluga, siis võib olla lihtsalt füüsiliselt raske piisavat valgukogust tavatoidust saada.

    Mina alustaksin peale trenni valgu ja süsivesikute koksikga, kui on tekkinud seisak ja on raske saada näiteks toiduga 200g valke (üks kilo kanafileed või 30-36 muna olenevalt suurusest). 30g vadakut ja samapalju süsivesikuid aitab taastumist alustada ning siis kodus juba suurem söök.


  5. Rain Sinuga võiks minna veepeale tegeme Atheltic Fitnessi trenni sõudmise osa.

    Näitaksid kõigile kuidas veepeal sõudma peaks.

    Mis sa arvad, kas see oleks mõeldav.

    vee peal oleks raske hetkel - see paaditunnetus tuleb tagasi alles peale 3-4 sõitu. eriti ühepaadil, mis ju väga kitsas. Muidugi aeg-ajalt on igatsus küll selle vee peal sõidu järgi :D alla 1:20 aega saada oleks pea et võimatu minu puhul. Muidugi võib ju proovida, mis see aeg täna tuleb. Massi on ju oma 15 kg rohkem ning see on ka üks mõjuritest ajale. 5 august neljapäev, vaatan, kas saan ajakava muuta, sel päeval vähe teised plaanid sees, aga eks näis, mis uus nädal toob ja kas muuta saab.


  6. Tere,

    väike minupoolne soovitus kõikidele Athletic Fitnessi inimestele. Nimelt olen keskkooli ajal tegelenud sõudmisega (Tartu linna noorte meister kahepaadil ja 2. koht ühepaadil, Eesti noorte meistrivõistlustelt 3. koht) ning soovitan teil mõne sõudetreenri käe all seda 500m sprinti ergomeetril harjutada. Sa võid olla super vastupidavusega, väga tugev, aga... kui tehnika paigast, siis raiskab lihtsalt energiat ning suurendab läbimisaega ning 500 m distantsil on iga kümnendik tähtis - sain oma tippajaks 500 m kunagi 1:27,8 17-aastasena.

    Vahest antud lingilt:

    video samamoodi aitab.

    tervitades ja jõudu ning edu soovides,

    Rain


  7. tere. 13 aastaselt võib alustada lihaste tagaajamist küll, samas - eks vanusega tuleb seda "konti" ja lihast juurde, anna lihtsalt endale aega ja anna endale aru, et meesterahva keha kasvab oma ettenähtud suurusesse alles seal 20-eluaastate keskpaigaks. Keska lõpus olin seal 73-75 kilo kandis, täna olen 30 aastaselt 90 +/- 2 kg. toitumisest - eelkõnelejat tasub uskuda - siin foorumis on selliste küismustega teemasid olnud kindlasti kümneid kui mitte sadu.


  8. Tere

    olen harjunud hommikuti tihti kalapulki sööma, toitun muidu väga puhtalt, hakkasin hiljuti mõtlema kas on mõistlik neid süüa, et nad on nagu kalast vorst kes teab mida sisse topitud? kas on ka vahe nendel nt Esva müüb tuunikalast valmistatud kalapulki?

    ole hea ja vaata, mis pakendil kirjas on. arvan, et saad aru, mis ma sellega mõtlen...


  9. Isegi väheks ? Assa nugis :(. Tuleb kaalu tasapisi jah, ostsin natukene aega tagasi serious massi ka,peale trenni on sellest ikka tublisti abi, kuigi vütan poole annusest.Võiks vist rohkem süüa tõesti, siis peab hakkama ümber korraldama päeva, sest olen hiline magama mineja ja seetõttu ka hiline ärkaja. Samas aga tundub raske süüa kuidagi üle 6 korra päevas,sest söön ju iga 3 tunni tagant. Võtame näiteks trennivaba päev : ärkan 7.30, söön 8.00. siis 11.00;14.00;17.00;20.00;23.00 ja siis nagu peaks magama minema,et järgmiseks päevaks ilusti välja puhata.

    Olen nagu arusaanud,et tihemini kui 3 tunni tagant ei tasu süüa,see pidavat optimaalne olema.Ausalt öeldes ei kujuta ettegi veel tihedamalt, sest siis ela ainult kauss käes ja millegiks muuks aega nagu ei jäägi :).

    testi toidukoguseid, mis sulle parim oleks, et kaal suureneks, aga polster jääks samaks. Mingis cutleri soovituses oli selleks kord nädalas kaalumine ja samamoodi kord nädalas vööümbermõõdu mõõtmine. kui kaal tõuseb ja vööümbermõõt ei muutu, siis jätka samade koguste söömist. kui vööümbermõõt ka suureneb, siis vähenda toiduratsioone. toitu 6 korda päevas - pole midagi selle vastu.


  10. Olgu öeldud ka,et BAV mul kusagil 2900 ning üritan kaloraaži kaalu tõstmiseks seal 3300 kandis hoida. Sellepärast sai ka küsitud targemate arvamust,et kommikusöök moodustab juba ca 1/3 päevasest koguhulgast ja vb on seda palju :). Muidu toitun korralikult ja 5-6 korda päevas.

    kui su baasainevahetus on 2900 kcal ning sööd 3300 kcal, siis 4 korda nädalas saal ja teised päevad aeroobset, jääb sellest minu arvates väheks, et keha ära toita. samas, kui kaal natuke juurde tuleb, siis on veel OK.

    hommikune toidukord ei tundu liigselt suur olevat. Pigem võiks päeva peale natuke rohkem süüa ja testida, mida see teeb kaalu ja nahaaluse polstriga. kui hakkab juurde tulema, siis vähenda uuesti päeva peale söödava hulka.


  11. mis on pudru kuivainekogus? kuidagi tõrgub mu mõistus vastu võtmast seda, et 350g kuivainest puder on hommikusöögiks. munadest saadav kalorite kogus on minu arvestuste järgi seal 240 kcal juures, pudrust siis veel 760 kcal? kui võtta kuivaines 350g täisterakaerahelbeid, siis on see 1207 kcal. kokku hommikusöök pea 1,5 tuhat kcal. mnjah, kui endalgi selline kogus hommikul sisse mahuks, siis kasvaks nagu mühin vast... ning seda rasvakihi võimsa vohamise arvelt - on ju selles toidukoguses ikkagi oma 240g süskareid.

    ennem kui hakkaks midagi muutma/lisama ja rohkem kommenteerima - palun kinnita, et see 350g on mannajahu/kaerahelveste/hirsi ilma keetmata koguse kaal.

×