Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. kui pole kava kätte saanud, siis palun kontakteeru isikuga, kellelt kava tellisid. kui oled teinud ka ülekande, siis on sul õigustatud ootus saada see lubatud ajaks, mis toitumiskava all oleva teksti järgi kopeerin, on:NB! Treeningkava ja toitumiskava tellimine on tasuline.

    Peale ankeedi saatmist mine Fitness.ee online poodi ja soorita seal tellimus. Valmis kava saadetakse Sulle e-postiga mõne päeva jooksul.

    mina olen saanud tellitud kavad kätte 24-48 tunni jooksul, kuid mitte Fitness.ee`st tellinud. Olen need üle vaadanud ja peale mõningast katsetamist ka suhelnud kava tegijaga, et anda talle tagasiside ja vajadusel muuta midagi kavas, kui tulemus ei ole see, mida kava peaks andma.


  2. viimase aja poksiringide valitseja valge mees ütles, et lihasmassi ta väga ei soovi ja samuti kui näeb, et vastane on suhteliselt suure lihasmassiga, siis teab ette, et tema võitmiseks on variant selles, et ta lhtsalt ära väsitada. suurem mass ja lihasmass kasutavad rohkem hapnikku ning energiat ning lõppeks väsib lihtsalt kiiremini ära. seda väidab ka mu poksimeistrist endine klassivend.


  3. kaal ei ole näitaja. näitaja on kehakoostis ja peegelpilt, mida sa näed. kui see on natuke "pehme" siis jah võib olla tegemist "ebanormaalse" kaaluga.

    saalis - kükk ja baasharjutused. need kulutavad enim energiat kuna panevad tööle suure hulga lihaseid. toitumise algtõdedest on palju rägitud. vähemalt 5 toidukorda ja menüüs süsivesikute osa vähendamine valkude ja rasvade suurendamine. siit lehelt saad palju tööriistade alt kätte.


  4. nüüd väheke uhkeldan küll enda võrdluspildiga ja olles meesterahvas, vahest midagi naiste puhul teisiti, kuid enamikes toidukordades kasutasin nende kolme kuu vältel, mil muutus tehtud, suures osas rasvu ja valke. peeti ja peetakse hulluks, aga trennvabal päeval 80g süsivesikuid päevases toiduratsioonis, trennipäeval 120-140g. kaloraazh 90kg kehakaalu puhul 4 saalitrenni ja 4 tunni aeroobse kohta nädalas oli seal 3150 kcal juures keskmiselt päevas. kaal seisis suhteliselt samas kohas.

    post-20041-1287170092_thumb.jpg


  5. natuke interpreteerides - vahest on parim hetk "trennijärgse" valgukoksi võtmisel hoopis 30 minutit enne trenni? vereringes peaks siis liikuma nii trenni ajal kui järel piisavalt vabu aminohappeid.

    oma tunnetusest võib öelda, et enne trenni valgukoksi võttes (võib olla ka muu kergelt seeduv ja täiskõhutunnet mitte tekitav valguallikas söögina) ja ka pärast andis parima tulemuse.


  6. minnes teema juurde tagasi - lapsele toidulisandid, siis...

    mul 9-aastane poeg. ainsad nn toidulisandid on mineraalikompleks ja vitamiinid ning aeg-ajalt kalaõli kapslid, mida ma talle hommikusöögi kõrvale annan. muu on toitumine, toitumine ja toitumine. egas muud polegi vaja, kui korralikku sööki sellises vanuses.


  7. Ma mõtlen üleüldse seda, et kuidas saada paremini toime olukordades, kus tunned ärevust või hirmu.

    Alan juba vastas. adrekas tekitabki ärevust ja hirmu. kuidas hakkma saada olukorras, kus adrenaliin möllab, see on sinu enda oskus, et jätta pea selgeks. harjuta - mine kontakt võitlusspordiala trenni. või tõesti, söö xanaxit, see hoiab kui vati sees :huh:


  8. võib ka raskeid harjutusi teha, kui aeroobne töö olemas on. muidugi 3 kuud võttis aega, kui asi mõjuma hakkas minul. nimelt muidu oli a´la puhkeseisundis vererõhk 140-150/90-100`le. peale 3 kuud 1,5 h aeroobset sain sellised näitajad 120-125/65-75. need on vahemikud, milles tavapäraselt on mõõtmistel rõhk olnud. minu kogemus ütlebn, et kõrge vererõhuga võib ka korralikku saalitrenni teha (kükki jmt), kuid ei tohi ära jätta kunagi aeroobset tegevust.


  9. Võimalik on, kuid kui sa võtaksid selle 5 kilo alla näiteks pooleteist-kahe kuuga, näeksid sa pärast parem välja. Suurem osa kaotatud kaalust oleks rasva, mitte lihaste arvelt mis su keha pringina hoiavad. Isegi üsnagi mõistlik plaan, paljud tahavad nädalaga 5 kilo aga see on lihtsalt loll :rolleyes: 6 nädalaga 5 kilo oleks väga norm, siis ei tule see kohe tagasi ka kui edaspidigi tervislikult toituda.

    õige toitumise ja trenniga on see ikkagi võimalik, kuid see kipub olema juba võistlusteks ettevalmistumine ning kaal läheb ära ka vee arvelt, mis pärast tagasi tuleb. ehk siis põletad pekki ja ajad vett välja ning saadki selle miinus 5 kg (mingi osa ka lihast kaob).


  10. kui sa oled aasta jooksul jäänud samale kaalule, aga jõunäitajad on paranenud, siis on selge, et sul on lihasmass suurenenud ja rasvamass vähenenud. see on ju super! küsimus on selles, mida sa tahad saavutada. kas sulle meeldiks rohkem näha välja nagu Imre Vähi või sooviksid välja näha nagu mõni kuulitõukaja ? ükski toidulisand ei anna seda, mida annab täisväärtuslik toitumine, vaid need ongi lisaks tavalisele ja kordan veel täisväärtuslikule toitumisele.

    aeg, mil on mõtet võtta toidulisandit, on peale trenni 30 minutilise "akna" sees peale lõpetamist. sinna sobib väga hästi vadakuvalgu pulber ning natuke viinamarjasuhkrut. vadakuvalke on mitmeid erinevaid ning lõpliku valiku paneb paika sinu rahakoti paksus ja maitsete meeldivus.

    treeningualaselt - mõned teooriad soovitavadki treenida nn tsüklites. jõutsükkel, massitsükkel ja nn dieeditsükkel. erinevad kordusevahemikud ja puhkepausid annavad kehale piisava võimaluse mitte ära harjuda ja tekkida seisakul.

    minu soovitus - siin lehel on palju sarnaseid teemasid ning ka artikleid toitumise kohta. palun loe need läbi ja saad kindlasti palju paremad teadmised võrreldes tänasega.

    edu,

    Rain


  11. 6 kange Rain rasvaprotsenti mõõtmas uue vahendiga 9,9% - pole paha (see võimalus on kõigil soovijatel täna tasuta olemas)

    post-22-1283589904_thumb.jpg

    väike parandus - 9,3% :unsure:

    aparaat iseenesest annab palju rohkem tulemusi teada, kui tavapärased. soovitan kõigile. näiteks näitab ta ka keha ainevahetuslikku vanust, mis minu puhul (olen muidu 30) oli 15. ka see pole vist paha.

    kõik soovijad, soovitan teile seda mõõtmist


  12. jõutõmme ja kükk ühel päeval ?!

    oleme teinud ja siiamaani elus. küsimus selles, mille jaoks jüõutõmmet teed., kui üldkeha ja jalg, siis OK, kuid kui sa ei suuda teha jõutõmmet vähemalt 2,5 kordse keharaskusega, siis... seljale saab natuke, aga mitte väga. minu selg hakkas arengut saama siis, kui tegin ploki tõmbeid ülalt alla, hantli tõmmet küljele (vahel traktor), siis laia haardega plokil tõmbed istudes ja veel lisaks kitsa haardega tõmbed alla plokil. jõutõmmet ja kangi tõmmet kõhule tehes ei arenenud kahjuks.


  13. Venemal aptekides saab kõik priparatit ostama ilma retseptita.Aga Eestis aptekis saab oinult vitaminit ilma retseptita :D

    mine siis venemaale ja osta "lisandeid" apteegist. Lisaks, antud foorumi reeglites on kirjas, et ei propageerita mittepuhast sporti.


  14. tere,

    mina võtaks siiski selle: http://www.fitness.ee/?act=trainingplan&am...D=21〈=1 vaata sealt ka teist kolmeks jaotatud kava. mis pärast see - nimelt jalale on seal rohkem harjutusi, kui sinu omas ning ma ei teeks jalapäeval ise mingit muud lihasgruppi, vaid annaks kogu energia jalgadele, mitte ei hoiaks seda millelegi muule. nii ehk naa võtab jalg sedavõrd läbi, et õlga sejärel tehes jääb sealne areng väheseks.

    selline siis minu arvamus, vahes keegi lükab ümber, kinnitab, kuid isiklikult toimiksin sedasi.


  15. siia artikli juurde veel see, et kükil on vastavalt uuringutele veel üks omadus vormisaamisel - nimelt inglisekeelne lühend EPOC ehk siis excess postexercise oxygen consumption. maakeeli ja lihtsalt öeldes, keha põletab peale kükitrenni veel kuni 38 tundi tavalisest kalorikulust rohkem energiat. kes tahab rohkem teada, olgu valmis teadusajakirja artikli eest 34 EUR maksma ;)

×