Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. Tere. On saanud peaaegu tavaks, et omavahel tuttavad inimesed ja eriti sõbrad tervitavad kättpidi. Samas haige olles on kätlemine lisakontakt mikroobide edastamiseks. Näiteks kui oled just aevastanud ja viisaka inimesena käsi suu ees ning pole saanud vahepeal käsi pesemas käia. Sellisel juhul on nakkuse levitamine vist vägagi kontsentreeritud kujul. Kui sellisel juhul teavitada, et oled haige ning ei soovi teisele pisikuid edastada on teie arvates esimese variandina pigem solvav või teise variandina pigem teise inimese peale mõtlev käitumine? Ehk siis kuidas teie ennast tunneksite sellises situatsioonis, kui teid teavitatakse haige olemisest ja kätt ei anta.


  2. Kaalulangus ei ole tavaliselt eesm2rgiks. Me ei taha keegi lihasmassi kaotada.

    Vormi paranemise tingib alati eelk6ige menyy...kaloraazh on lisainfo...ei muud.

    Vat selle ütlusega olen täielikult nõus. Kaalulangus kui selline ei ole peamine eesmärk. Leian, et see on lisaboonus, mille ülekaalus inimene saab, kui hakkab õigesti toituma. Ehk siis Bonsuna ütlus SÕR on põhiline dieedinipp, küll see kaalulangus ka kaasa tuleb. Näljatunnet ei tohi lasta tekkida, kui tekib, siis on valesti söödud.

    Minu enda hetke päevakaloraazh on järgmine: trennipäeval umbes 4200 kcal, trennivabal päeval 3600 kcal. Trennipäeval söön 8 ning trennivabal päeval 6 korda. Kaal liigub vaikselt ülespoole, mis ongi eesmärgiks. v/sv/r suhe - 30/45/25. liigseid süsikaid ei karda, kuna tundub, et kulutan need ära.


  3. eesti omasid veel ei ole näinud, aga minu kaabelvõrgu teenusepakkuja puhul on vähemasti saksa kanalitel olemas digiheli ja 5.1. eks aeg näitab, millal ka kodumaistele kanalitele vastav heli tuleb. arvan, et ega see kaugemale kui aastasse 2012 ei tohiks jääda seoses 2010 juunist/juulist täieliku üleminekuga digilevile.


  4. proovi teha hommikusööke (ja ka muid sööke) erinevaid. kui oled kuu aega järjest söönud ommikul omletti, tekib panni nähes juba okserefleks, selle tõttu natukenegi vaheldust ei tee mitte paha. Tatrapuder ja täisterapuder annavad väga pikaks ajaks täiskõhutunde. Mina panen peale vel hapukoort ja kõrvale kuni 100g sinki ning kõht korralikult kuni kümneni täis. siis esimene vahepala.


  5. Lähim selver on üle 40km ja asjaliku poodi ka siin ei ole ;)

    Ilmselt tuleb siis hommikul varem üles ärgata, sest muidu ei saa kuidagi suuremaks B)

    Mune keeta isegi jõuaks hommikuti, see pole probleem ma usun :D

    Aga mida võiks siis peale lõunat näiteks 3-4 aeg süüa enne jõusaali ? ja siis õhtusöök mingi 7 aeg.

    alati saab soojendamiseks toitu eelmisel õhtul valmis teha ;)

    lisaks - lehekülje ülaservas on olams koht OTSI. sealt saad otsida nõuandeid toitumise ja muude sind huvitavate teemade kohta :P


  6. niisiis. hommikul kindlasti sööma. mis jutt see on, et ei saa ärgata ja teha süüa. muna praadimiseks/keetmiseks läheb 5-7 minutit aega. rösteris röstsaia tegemine veelgi vähem. kui ei taha putru keeta, siis osta selverist keedetud tatart. saad ka kiirelt süüa (muidugi mikrouunis soojendamine teeb ta mitte nii maitsvaks, aga..). toidulisandid võta alles siis, kui muu toitumine on paigas! praegu sa lihtsalt raiskad raha, kuna ei söö tavatoitu korralikult! ja miks sa arvad, et slat on see kõige õigem asi söömiseks hommikul? puder, munad ja täisteratooted on õigem hommikul süüa.


  7. mäletan seda kava. kui sa oled juba mingil tasandil jõutõstja, siis kindlasti 25% raskuse tõstmist juurde ei tule. kui tavaline rauakolistaja, siis tõenäosus on suur, et saavutad ligilähedase tulemuse juhul kui: a) toitud vastavalt ning :P tõesti järgid konkreetselt treeningplaani ning c) vahepale ei haigestu ;). Aga proovi see kava ära ja anna kord 2 nädala jooskul teada ka teistele, mida vastav nädal juurde andis.


  8. kunagi mäletan sellist ütlust vene multikast - rebjata davaite žit družno. ilu on vaataja silmades ning ühe jaoks "kole" võib olla teise jaoks ilus ja vastupidi. kui antud atleet leiab, et on leidnud endale õigeima tee, siis mul on ainult hea meel, et ta pühendab ennast 100% enese arendamisele. ka näiteks ronnie coleman võib olla mõnede arvates väga super, aga osade naiste jaoks on ta lihtsalt suur ja paks koll... on inimese enda vabadus, mis talle enda juures meeldib ning tema enesehinnang on parem. mõtetu on vaielda teemal, kas Cindy Phillips on ilus või kole, tema vorm on enamikele koleduse üle kaeblejatele saavutamatu. eks siit siis Krõlovi valmist rebase ütlus - niikuinii on hapud...


  9. Tere. arvan, et "loomu poolest" ei saa olla täidlane. geenides võib olla midagi, mis määrab sinu ainevahetuse kiiruse, kuid ise saab ennast kas "suureks" süüa või siis korralikult toitudes olla heas vormis. tean omast käest, et ennast käest lasta on väga lihtne, tihti sööd kartulikrõpse, tarbid alkot, liigutad vähe. olin 4 aastat tagasi selline. siis võtsin ennast käsile, hakkasin liigutama ning aastal 2007 võisin teha endast sellise pildi: http://forums.fitness.ee/index.php?automod...=si&img=630 . need püksid olid tõesti omal ajal pingul ümber kõhu. kui vahepeal treeningud pooleli jätsin peale selle tulemuse (vööümbermõõt miinus 20 sentimeetrit) saavutamist, siis jätkasin sellegipoolest õiget toitumist ja ei läinud enam täidlaseks, kuigi olin laspena natuke ümar. väga lihtne on süüdistada geneetikat enda laiskuses (vabandan ainevahetushaiguste all kannatajate käes, kelledel on meditsiiniline näidustus) midagi ette võtta. lihtsalt ei tule midagi ja teekonna alustamine algab alati esimesest sammust, milleks on treeningute alustamine ja õigesti toituma hakkamine. Kui ise ei oska toitumist korda saada, siis esiteks on meil ajakiri, kust saab nõu, teiseks see sama foorum siin ja kolmandaks - võib tellida ka toitumiskava.


  10. Tervist teemaalgatajale. alati ei peagi lihas valusaks jääma peale treeningut. mina näiteks vahetan harjutuste järjekordi ja harjutusi lihasgruppidele, et kogu aeg oleks "vaim värske". Lisaks aitab väga palju juurde treeneriga treenimine. seda justnimelt tehnika osas ja seeria lõpus tehnika järgmisel (kui hakkad nagu väsima ja natuke "petma"). sellel nädalal olen ma omanud luksust teha jalapäev ning rinna ja kätepäev koos aitajaga. Tunne peale trenni on täiesti teine ning samuti peale harjutuse lõpetamist. Ammu pole olnud sellist pumbatust kätel, nagu oli kolmapäeval peale tiitsepsi tegemist. Enamik teisi ja häid soovitusi on eelpoolkõnelejad juba välja toonud.


  11. ettevõtte tippjuht - palk vastavalt ametikohale. lisaks mitmed ametikoha külge kuuluvad soodustused (ametiauto, telefon jmt). trenniks füüsilist energiat küllalt, samas vaimselt kurnav amet (enda osakonnas 35 inimest, kogu ettevõte 130 inimest umbes). Trennis saan negatiivse energia maha laadida, kõrgenenud testo taste aitab stressi vastu võidelda.


  12. Positiivse nurga (45-60 kraadi) all treenides rinnalt kangi surumist mõjutatakse rinna ülemist osa. Kui on negatiivne nurk ehk pea on madalamal, kui keha, siis rinna alumist osa.

    45-60 kraadine nurk horisontaalist üles mõjutab juba väga kõvasti deltalihase esiosa, võttes osa koormust üldse rinnalihaselt ära ehk isoleerib vähem. neg kaldega pingil hakkavad tööle juba seljalihased, kuid jah natuke rohkem kui horisontaalpingil harjutamine, neg kaldega pink rinna alumist osa mõjutab.


  13. Tean, et tööriistade alt saab kaloriarvutid ning pakendite peal on sihuke informatisoon, aga ma mõtlesin rohkem nagu kodutoite rohkem mida ema ja isa teevad :rolleyes:

    14-aastane peaks teadma ütlust: anna näljasele kala, saab korra söönuks, anna näljasele õng ja ta saab edaspidi ka söönuks. Omal ajal 14-aastasena küll oskasin asju kokku lugeda ja arvutada. Juba siis tegin kodus vaikselt trenni ja lugesin 2 raamatut. Üks oli eestikeelne "Kulturism kõigile" (kadunud kolimistega kahjuks) ja teine oli venekeelne raamat kulturismist. Kui oli vaja kokku arvutada valgud, mida ma päeva jooksul sain, siis otsisin neist raamatutest infot ja proovisin paki pealt kätte saada toiteväärtused. Ei olnud siis Fitnessi foorumit ega kedagi tuttavat, kes teinuks seda minu eest. Laisaks on noorsugu läinud ....


  14. Tere nii doonoritele kui ka spetsidele!Olles nüüd eemal haigla ja polikliiniku uste ületamisest aastaid kümme või rohkemgi ,hakkab yha enam painama mõte ,et võiks end uurimas käia või vähemalt siis verd loovutamas!kysimus ongi kas vere loovutamisega saab kõikide haiguste jälile pisematest, kuni vähini välja kujutan ette et kui hakata laskma spets uuringuid teha läheb see ysna kalliks-kas on veredoonoritel olemas selline privileeg ,et saavad siis enda seisundist absoluutse tõe?

    veredoonoritel ei ole privileegi. veredoonoril lasub vastutus tagada see, et "haiget verd" andma ei minda. vereandmine ei ole koht kus testida ennast verega edasi kanduvate nakkushaiguste vastu.

    seega, enne vere loovutamist käi korralikult enne arstil ära ja lase muud testid teha, kui kahtled enda tervises. kui enesetunne on hea ja tead, et ei ole a) tätokaid teinud viimase poole aasta jooksul (oli vist sedasi), :D olnud omasoolisega vahekorras, c) olnud kaitsmata vahekorras tundmatuga d) süstiv narkomaan, e) omanud palju seksuaalpartnereid, siis mine ja saad tõesti teada, kas need viimatimainitud tegevuste mittetegemised on taganud verega edsikanduvate nakkuste mitte külgehakkamise sinule.


  15. Palju on teatud kogustes ja ma ei oska vaadata seda palju üks toit mulle kaloreid annab :D:lol:

    esiteks. enamusel toiduainete pakenditest on peal toitumisalane informatsioon. teiseks, tööriistade alt saad kätte ka kaloroarvesti. Seega, on kogu info olemas, kui seda otsida. minu teada tänasel päeval koolis õpetatakse seda, et kõige tähtsam ei olegi vahest ena, mingite kindlate asjade peast tedmine, vaid oskus vastuseid otsida :D


  16. EI ole kaalugatergoorias võistlemiseks lihtsalt neid ülekilosi on umbes nii palju.

    Sellisel juhul ei näe vähemasti mina mingit põhjust jõusaalitrenni ärajätmiseks. Kuna lõppkokkuvõttes ei ole sul (oletan) soovi lihaskude kaotada, siis võid vabalt teha saalitreeninguid aeroobsele lisaks (või siis vastupidi :D). Mida lisaks kaalule soovitaksin järgida - korralik toitumine, maksimaalselt 500kcal päevas miinuses võrreldes kasutatava energiaga. Samuti, ära jää vaid kaalunumbrit vaatama. Lase endast teha sõbral tänases vormis üks pilt (hea kui ujukates) ning hakka iga kuu/kahe tagant neid pilte uuendama. näed oma keha muutust paremuse poole, mis on tõenäoliselt kaalu kaotuse kõrval veelgi olulisem (jälle oletan :lol:).


  17. oled välja toonud kaalu langetamise 14 kg. milleks sulle just selline arv kaalu kukkumist vajalik on? kas kindlas kaalukategoorias võistlemiseks? tavapäraselt soovivad inimesed kaalu kaotada rasva arvelt, sealjuures lihasmassi säilitades. sellisel juhul aitab jõutreening säilitada lihast. aga kuna sa ei kirjeldanud, miks kaalust alla, siis ei tea ka soovitada midagi. Oletada ei tahaks.

×