Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. kui haigena ikka toit sisse minna ei taha, siis ära väga sunni. kehaline aktiivsus haigena on nii ehk naa palju madalam, kui terve olles ja treenides, seega väga hull ei tohiks olla. joo palju ning tarbi toitu tillukestes kogustes (seda, mis vastu ei hakka). Suurim probleem haigena olles on just vedelikukadu, mida olen enda puhul täheldanud.


  2. Mida sa kogu päeva teed, et ei ole aega ja/või jaksu vajalikus koguses toitu süüa?

    Kui korralikult sa sööd ja millisel määral tervikuna on menüüs puudujääke - ei tea. Üldiselt on aga nii, et mõõdalaskmised sageli "päeva pealt" tuntavaid negatiivseid mõjusid ei avaldagi. Toime on pikaajaline ja tihti pöördumatu.

    kohtun klientidega, oman suhteliselt tihedat päevaplaani, koostan projekte ning kontrollin töid. Tihtipeale jääb ühe ja teise erineva kohtumise vahele vaid 10 minutit, mille jooksul ei jõua tavatoitu süüa. sedasi olen enne analüüse toitunud juba vähemasti pool aastat. millegipärast jääb alati tunne, et kui sööd tavatoitu (korralikku ja tasakaalustatut ning läbimõeldut) ülejäänud 5 toidukorda päevas ning teed 3 toidulisandi korda, siis oled koheselt nn toitumisest möödapanija. üks toidulisandi kord on mul peale trenni shake, kas see on siis vale? teised 2 on enne lõunat ja peale lõunat toidukorra asendajad, kui siis kasutan tööpäevast kuni 10 minutit kokku shake valmistamiseks ning tarbimiseks. Aga eks jääb siis sinu arvamus ning minu arvamus.

    BTW - samuti on 1 shake odavam kui tavatoit. Hetkel on lõunapaus, millel sõin porgandisalatit 150g, keedukartulit 200g ning kanaliha 150g ning klaasi piima. täpsemalt minu toitumine siit: http://www.6kanget.muscle-fitness.ee/index...2&Itemid=27 samuti on olemas galerii, kes ma olen, millise kava järgi treenin, kuidas mul nädalate viisi on läinud ja samuti nn strateegilised n-itajad ja nende muutus ning endapoolne analüüs, miks mingit viisi on läinud. toitumiskava on natuke uuendamata, kuna hetkel on nimelt tehtud kreatiini tarbimisse paus. alustan uuesti järgmisel nädalal.


  3. tahaks nüüd aru saada mõnest asjast. Kas teemaalgataja siis muud tasakaalustatud toitu ei tarbigi? Kogu toit on tegelikult keemia sisaldades enamjalt hapniku, lämmastiku, süsniku ja muude ainete ühendeid :) . kas teemaalgataja vasandas tavatoidu valgujoogile ja vastupidi. arvan, et need 2 asja täiendavad teineteist. loomulikult on võimalus süüa ainult tavatoitu, kuid mina isiklikult ei jõua enda päevas kulutatavaid kaloreid tavatoiduga enam sisse ajada, lihtsalt ei lähe sisse see toit nii kergelt. seega tarbin vahepaladena tavatoidu söögikordade vahepeal keskmiselt 3x päevas kas massilisajat või valgujooki. uriinis valke pole leitud (neerud ok järelikult), verepilt ka korras. seega võib väita, et kui terve inimene sööb nii ühte kui teist, siis midagi ei juhtu.


  4. mina kasutan enamjaolt vabu raskusi triitsepsi trenniks ning üks treening koosneb tavaliselt 3 harjutusest igaühes 3 seeriat. olenevalt muidugi nädalast, mismul parajsti kavas käib. Üheks väga heaks massiharjutuseks pean nn kolbapurustajat ehk siis lamades prantsuse surumist. teine hea ja rakse harjutus on minu jaoks rööbaspuudel surumine (seda teenmmasinaga Spartas on), komas on hantli üle pea surumine kahe käega. Muidugi varieerin neid harjutusi ja kasutan trossplokil erineva haardega allasurumisi ka, kuid siiski enda puhul on andnud häid tulemusi just see prantsuse surumine ning lisaks ka kitsa haardega rinnalt surumine.


  5. Omalt poolt oskan vaid lisada, et testidel osalenud nii meeste- kui naisterahvad on siiamaani tunniga väga rahule jäänud. Kui Sina soovid end proovile panna ja võib olla, et ka oma kommentaare anda järgmiseks FitStarAttack programmiks, siis tule julgelt tundi 30. augustil SpartaSporti kell 15:00. Treeningud sel päeval on kõikidele tasuta ning Sinu mõtted ja arvamused on enam kui teretulnud :(

    Tere, sai ka ise käidud seda Arnoldi küsimisel proovimas esimesel peaproovil. Pean tunnistama, et tegemist on tõesti väga intensiivse aeroobse treeninguga. Samas minule, kes ma kordagi ei ole käinud rühmatreeningus, oli selle kava järgimine väga lihtne. pole üleliigset keerukust ning sammud ja vähesed kombinatsioonid on väga lihtsad ning kiiresti selgeksõpitavad. Seega, kes tahab enda vastupidavuse proovile panna (pulsikell registreeris mul kiireimad löögid 180 juures minutis) ning korralikult ennast läbi treenida, siis see programm on just nende jaoks. Julgen soovitada. P.S. ka minu 8 - aastane poeg sai nende harjutuste järgimisega hakkama :D, seda küll esimesed 25 minutit.


  6. kreatiini peabki üldiselt teelusikaga võtma :( Aga jh, olin ka väga kõhna, ei arenenud. Nüüd on õrn rasvakiht peal, mitte nii suur et kõhulihaseid pole näha aga ikkagi. Nüüdsest on midagi arenema hakanud :D

    ok, väljendan ennast teemaalgataja jaoks selgemalt. kreatiini jah võtta teelusikaga, aga mis koguses teist lisandit? Samuti, kuidas on planeeritud tavapärane toitumine? kui ikka kütust ei jagu, siis ei kasva ka mitte midagi.


  7. vaheta kava oleks esimene soovitus. teine asi on see, et mida sa sööd ja kui palju. see et võtad kreatiini ja mass2 ei ole mingi näitaja, neid ju võib ka teelusikaga võtta :( . kas sa ikka piisavalt sööd, et oma keha toitainevajadusi täita? ka siin võib peidus olla arengu seismajäämine.


  8. W. Churchill ütles, et edu on liikumine ebaõnnestumiselt ebaõnnestumisele kaotamata entusiasmi (sealjuures muidugi järeldusi tehes). ka suhetes võib seda lauset võtta. ma ei tunne isiklikult ühtki inimest, kellel kunagi poleks mingi suhe purunenud või kes poleks haiget/petta saanud (ise sealhulgas). öeldi ju ka siin kellegi poolt, et ainus konstant oled sina ise. sa saad vaid ise muutuda ja paraneda ja õppida ennast ning peamiselt teist inimest paremini tundma. Iga lahkuminek on raske, aga mina ei suuda vihata ühtki inimest, kes minu on jätnud, kuigi nad on teinud tollel hetkel mulle palju haiget. Minii osa jääb ikka seda inimest kalliks pidama ning halvad mälestused kipuvad õnneks ununema ning kui kohtad kunagi ammust armastust, siis on teda ikkagi hea näha.


  9. Miks peab söömisest tegema elustiili, äkki siis vastad. Milline näeb sinu vaatenurgast välja söömine elustiilina. Siis vastan, miks nii rumal küsimus !!!!

    Tundub, et siin ei mõeldud söömist ainult, vaid vormisolekut üleüldiselt. need nn suveks saledaks asjad toimivadki vaid suveks. kui aga ennesega töö ära jätad (sööd, mida hing ihaldab kogu aeg ja füüsiline aktiivsus uuesti madalam), siis muutud tagasi pehmikuks. vormisolek ongi rohkem elustiil, kus toitud õigesti ning teed trenni, olgu selleks mistahes treening. Söömine võib oll aelustiil küll - näiteks hommik lõuna ja õhtusöök Burger Kingis või Macis :(


  10. Jah, tänapäeval paneb suureltjaolt raha asja paika - kes kellega käib ;)

    parandaks siiski väheke. alati ei pane asju raha paika ja kohe kindlasti mitte enamjaolt. Kui arvata, et elame vaid materiaalses maailmas, siis eksime rängalt. jah, raha annab turvatunde, kuid... Elus on olemas palju muudki, mis loevad: oskus kuulata teist inimest, oskus tunda, mida teine tunneb, lohutada ka siis, kui öeldakse, et midagi pole lahti, üllatada inimest positiivselt väikeste asjadega, olla toeks rasketel hetkedel. Neid asju raha eest ei saa. minu lühike elukogemus näitab just eeltoodu vajadust.

    Vend Vähile vastuseks - tänapäeval jah vaadatakse seebikaaid ja omatakse üheöösuhteid ja armukesi oma kaaslase kõrvalt. kuid kas see ajab lahku, paneb siiski paika omavaheline kokkulepe ja oskus andestada ning inimest edasi usaldada. me keegi ei või väita, et kaaslane kuulub vaid sinule. ei ta kuulub iseendale ning meil kõigil on elus vaid üks tähtsaim ülesanne - OLLA ÕNNELIK. kui seda ei suuda sina oma partnerile pakkuda, siis on sinu kohustus kõrvale astuda ja aidata teisel ja lõppkokkuvõtteks ka endal õnnelik olla.


  11. turvatunne on üks, mida mõlemad pooled vajavad. mis just parajasti turvatunde allikaks on, see on minu arvates täiesti erinev. kas selleks on kehaehitus või siis va krabisev, see on inimeseti väga erinev. Hea, kui mõlemad eksisteerivad koos. naiste huvi materiaalselt kindustatud meesterahva vastu (naised, vaielge palun vastu), tuleneb tõenäolislt sellest, et nad tunnevad ennast turvaliselt. see näitab, et mees suudab perekonda üleval pidada ja järglasi üles kasvatada ja toetada. See on alateadikult meesterahva jahipidamise oskuse väljendus praeguses maailmas. Tänapäeva elus võib küll naine olla raha sissetooja, aga siiski, eelistatud olukorras on mehed, kellel on nii kehaehitus kui ka kindlustatus. See viimane ei tähenda muidugi seda, et lihtsalt inimestevaheline keemia ei loeks nagu midagi. ka see peab olemas olema. Enamikule minu tutvusringkonnas olevatele naistele ei meeldi need Cutleri moodi mehed, liialt soonilised ja üles pumbatud. Samas, keskmisest jämedamad vormis käsivarred, V-kujuline selg ja kummis rind ning õllekõhu mitteomamine meeldib neile kõigile. Paneb järele vaatama, nagu mehi paneb järele vaatama liivakellakujulise kehaga naisterahvas. näitab mehele, et suudab väga hästi järglasi ilmale tuua. Pole midagi teha, inimene on siiski ikkagi loom ja tema puhul kehtivad samad loodusseadused nagu ka loomariigis, me suudame neid osaliselt kontrollida, aga toimemehhanismid jäävad siiski samadeks, mis loomadel (tugevaim isane saab emase).


  12. Ma teen:

    E-Rind, Triitseps, Kõht

    T-Alaselg,Jalg

    N-(kerge)Rind, Õlg, Trapets, Kõht

    R-Selg, Biitseps, Käsivars, Kõht

    Kui surun need kolmepäeva peale siis ma ei saa ju nii põhjalikult neid lihaseid teha.

    Trennid on ikka suht rasked, kuid taastumisega ei ole probleemi, Söön päris korralikult ikka, (selle all mõtlen päris palju)

    Magan kuskil 10 tundi. 20kilti jooksnud ma veel ei ole aga ma mõtlesingi, et see võib tappa eriti kui teen praegu jõukas ka jõudu, et siis võib tulemusi mõjutada. 3 kilti olen jooksnud ja ei kurda.

    Kas siis Parem variant oleks kui teen kardiot pärast trenni 10minti lõdvestuseks ja muud aroobset ei tee?

    tundub, et une ja söömisega pole probleeme, mis on minu puhul esimesteks märkideks, et pean koormust vähendama. kui sa tunned, et jõuad ja uni ning söögiisu on korras. Muud infot ületreeninug kohta saad sellelt lingilt: http://en.wikipedia.org/wiki/Overtraining . mina näiteks tegin kaalust alla võtmise perioodil aastal 2006 selliselt ja ei tundnud üpletreeningut. 5x nädalas hommikuti aeroobne 35 minutit ning 4 korda nädalas jõusaal. Samas, iga inimene on individuaalne ja käige enam tuleb õppida tundma seda, mida sinu keha proovib sulle teada anda.


  13. vaata parem seda kava: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=17

    või siis seda kava: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=22 ˇ

    üldse saaksid vaadata treeningkavasid sellelst lingilt: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

    rannalihaste täispaketi soov on peaaegu kõigil, kuid ei tohiks ära unustada seda, et alati on hinnatud inimese kehas sümmeetriat, mis läheb paigast ära, kui hakata eelistatult mingit kehaosa treenima. teine asi eelistreenimise juures on muidugi olukord, kus mahajäänud kehaosa treenitaksegi eelistatult.


  14. Aga Aile väide ei tundu veidi... äärmuslik?

    ei, Aile näide ei ole äärmuslik. pole olnud küll juhust, et kõht polks läbi käinud harvemini, kui üle päeva, aga tänasel päeval koos trenni ja õige ning tiheda toitumisega on tavapärane kordade arv 2. tihtipeale isegi 3 korda päevas ning see ei tähenda, et kõht lahti oleks olnud. tihe toitumine tähendab, et vähem kui 6 korda päevas ma ei söö (trennipäevadel 8x), joon samuti palju vett ning võtan igapäevaselt omega 3 rasvhappeid lisaks tavalisele toidule.


  15. Ma ei mõelnud kofeiini tabletina vaid ikka kohvi sees.

    mina mõtlesin higistamise vastu kuumal maal - tass espressot - 50ml ülikanget ning kuuma kohvi ja vähendab kordades higistamist. ülejäänu oli lihtsalt kohvi kofeiinisisalduse võrdlus mõningate toodetega, mida võetakse enne trenni.


  16. Ma ei hindaks naisterahvaid ja teisi inimesi selle järgi, kuidas nad meigitult või klantspiltidelt vastu vaatavad. kui inimene on kena enda sisemuselt, siis ka peale rasket õhtut hommikul ärgates on ta ilus. olen oma kaasaga pea 10 aastat koos ja ei leia, et tahaksin ta kellegi nn ideaalse vastu vahetada. vigadeta inimesed on tavaliselt kinnistes asutustes kas paldiski maanteel või raja tänaval. minu arvates on palju toredam olla natuke vigadega inimesega, sest need teevadki temast selle, kes sulle meeldib. vaid välist ilu kummardades on inimene päris vaene...


  17. 3 punti ei tea aga 4 punkt on ainult liigtarbimise tagajärjel. 5 Punkt: kofeiin kiirendab neerude tegevust ja suureneb higieritust, ühesõnaga ei sobi janukustutajaks.

    vahest mitte janukustutajaks, aga... kuumas kliimas aitab üks tassike kanget espressot minul küll higistamise ennemini kinni saada, kui jahe jook. Kohvist niipalju, et... enne trenni ergutis on kofeiini isegi kuni 4 korda rohkem, kui tavalises kohvis.

×