Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. Siis kui tooted käsipagasis siis jah võib rahulikuma südamega hingata, aga kui nad on selle registreeritavas pagasis, seal kipuvad lammutustöid tegema, vähemalt easyjetil meeldib küll väga uurida kotte läbi...

    kas pagasi turvakiletamine poleks lahendus? kui narkokoer muidugi miskit haistab siis tiritakse lahti nii või teisiti.


  2. Kui USA-st lennukiga kaasa võtta mingi toidulisandeid siis nad neid lahti huvitav ei kisu? Mul on vahel isegi hambaharja pakid jne lahti kistud...

    Kui oma roojaste näppudega pulbreid seal katsuma hakkavad siis suht nilbe ju...?

    huvitav kes seda teeb. kas eestisse sissetulekul on sul tehtud sellist peaaegu et strip-searchi? käisin hiljuti USA`s ning sõitsin sinna kotis enda tarbeks kaasasolevad ravimid+valgupulber+süsivesikute pulber. USA toll ei teinud küll kotti lahti, mis sest, et minu puhul erinevalt teistest kohver korra läbi valgustati.

    Tagasi tulles Eestisse ei teinud keegi midagi, kuigi võtsin kaasa USA`st lisandeid, mida eestis ja euroliidus vabamüügis poes ei müüda, vaid tohib ainult apteegikaubana müüa. Vahest mul siis lihtsalt vedas... kui sul teised koemused.


  3. peaks ütlema, et õnnelik inimene oled. sooviks isegi võimalust, et saaks vähemalt 10 tundi magada, aga... hommikul 7 äratus ja magama jään tavaliselt kell 11. vaja ju lugeda ja muid koduseid toimetusi ka peale tööd/trenni teha.

    leia endale mingi kohustus, mille tõttu pead hakkama varem ärkama, kui see uni sul selline probleem on.


  4. nn. otsinguga ei saanud piisavat informatsiooni....

    Nõus ka kasutatud mudeliga, kuid millist neist siiski valida

    mul kodus crosstrainer olemas. ostetud kunagi RIMI hyperist. Tõnaseni töötab. Samas võrreldes treeningsaali omaga, on kasutusmugavus kehvem. nimelt käik on vähem sujuv ning jalased liiguvad rohkem üles-alla, kui edasi-tagasi. asi selles, et erinevalt treeningsaali omast on selle jalased otse hoorattale kinnitatud, trennisaali omadel aga on veel mingi vaheõlg olemas. vahest on kusagil kasutatud treeningsaali crosstrainereid müügil.


  5. Näiteks burgerit tulebki kiirelt tappa, aga see-eest pizzat naudin täielikult :o

    Aeglaselt söömine täidab paremini kõhtu kah ja ei pea suurel hulgal sisse ajama. Kui aeglaselt süüa siis varsti tunned et kõht on täis, samas, kiirelt süües oleksid ehk kaks korda niipalju ära söönud.

    Ehk seda järeldades ongi teadlased sellise infoni jõudnud nagu artiklis.

    kas polnud ühes uuringus välja toodud, et signaal täiskõhust jõuab inimese ajju hilinemisega ning enne mingit 15-20 minutit ei jaga aju, et kõht on täis.


  6. mis selle projekti mõte on ? :o

    Nikoni ja Kulsaali reklaaam ? :D

    Tere. Projekti mõte otse projekti kodulehelt kopeerituna:

    Tegemist on tervise-edendamise projektiga, mille eesotsas on 6 Eesti meest, kes on eeskujuks omakorda kõigile Eesti meestele seoses tervislike eluviiside, sportimise ning kvaliteetse ajaveetmise propageerimisega.


  7. Ja Rain, kas kirjeldaksid pilti ja antud sündmust ning lugu, mis sellele eelnes, lähemalt, et fitness.ee foorumi lugejad paneksid "pildi" kokku.

    tegemist on osavõtuga saatest "kes tahab saada miljonäriks" ning seal võidetud summa teadmiste eest. hoian tshekki kui mälestuseset alles.


  8. Jah, sugu ei ole esialgu plaanis muuta! :o

    kui on soovi, siis saan oma ühe naistuttava kohta anda tagasisidet. valisime välja tema jaoks toitumise, treeningu ja mõningad ained, mida kasutada, et aitaks kaasa. näiteks võin tuua omega3 rasvhappe kapslid FAST´ilt. kui varasemalt oli tal kandade lõhenemisega probleem, siis peale juba kolmenädalast kasutamist see muutus. lisaks on peale 3 kuud õigemini toitumist kaal kukkunud 2,5 kilo, samas kui kehas on vähenenud rasva % 4 punkti (28,5´lt 24,5´le). treeninguks on enamikus aeroobne 35-45 minutit, millel on juures ka ülakeha tugevdavad jõusaali harjutused.

    üks, millega soovitan naisterahval väga ettevaatlik olla, on nn rasvapõletajad. võivad viia naise hormonaaltasakaalu tuksi nagu kogemus näitab. tänaseks oleme selle toote välja jätnud peale nädalat kasutamist, mis näitas, et see antud inimesele ei sobi.


  9. Pole suht ammu midagi kirjutanud aga informeerin natukene keda huvitab palju ma kaalust alla olen nyydseks võtnud! Alustasin siis 3 jaanuar 2009 siis kaalusin ligi 148 kilogrammi ja nyyd 16.11.09 kaalun 98 kilogrammi. Poleks uskund, et ma kunagi alla 100 kg võin oma elujooksul veel kaaluda aga võta näpust:) Kõik on võimalik! Tuleb vaid tahta:)

    kas ka pildimaterjali enne ja pärast oleks võimalik näha? selline tulemus koos pildimaterjaliga on ülimalt motiveeriv kõikidele, et näidata, mida väimalik saavutada tahtejõu ja ettevõtmisega. Tubli töö!


  10. Ma oleks kohe nõus, varsti tohin jälle trenni teha ( pimesoole operatsioon oli ). Sellesuhtes, et võiks ka samalaadse teha, just noortega, nagu netis on need 12 nädalased nö muutumisprogrammid ja vaadata, mis tulemused tuleksid. Kahekäega poolt, kuid ma kardan, et asi jääb siiski masu ajal katki :o

    kui vaadata selles projektis osalejaid, siis on valitud justnimelt väga erinevad vanusegrupid ja taustad. Taavi Jürimäe näiteks on meil just kõrgkoli läinud ja on ju noor. saad vaadata tema tegemisi ja võtta tema eeskujuks. kes on aga vanem, saab valida kas minu, kes tahab massi juurde ning seda lihaste arvelt või siis Tõnu, kes soovib taastada enda paari aasta taguse vormi ja natuke kilosid kaotada.


  11. Täpselt minu mõte, toitun juba tervislikumalt ja vähem. Haarasin poest DietMix'i ka, ei tea palju kasu sellest, vähemalt vaimselt aitab :o

    peamine on vaadata, mis oleks see tervislikum toitumine, mitu toidukorda päevas, mis on v/sv/r suhe päevases kaloraazis, mida millal sööd. ükski pulber iseenesest ei tee midagi, olgu tal peal siis dietmix või midagi muud. kui see sind vaimselt aitab, siis ok, kuid vaata millal sa seda toodet tarbid. kindlasti mitte enne und :D


  12. rasvast aitab vabaneda vaid üldine treening ja õigesti toitumine. lokaalselt aitab rasvast vabaneda vaid rasvaimu. kui soovi, siis pane toitumine paika sedasi, et tarbitavate kalorite hulk on väiksem, kui kulutatavate kalorite hulk ning siis peaksidki uuesti need "sangad" kaduma hakkama.


  13. Tere. Olen selles projektis osaleja. olles 6 kange kodulehel on võimalus vaadata kõikide osalejate nimedele klõpsates nende tegevusi, kavasid, toitumist ja nädala kokkuvõtteid. olen sealtoodud kavade järgi tegutsenud viimased 4 kuud ning sel või järgmisel nädalal panen üles ka kehanäitajate muutused, kui oma treeneri juures olen mõõtmas ära käinud. kaalunumber on mul pea iga nädala kokkuvõttes välja toodud. algvorm enne projektiga alustamist oli selline

    post-20041-1258381322_thumb.jpg


  14. Rain, see hantlitega "lendlemine" keha ette kallutatuna jah, aga pea sama koormus ikka trapetsile kah, et olenevalt käte nurgast, mis asendis see raskus liikuma hakka, on voimalik üsna palju ühele voi teisele see harjutus suunata. Voi eksin?

    väga palju on võimalik muuta igasuguste nurkadega. ise teen sedasi, et trapetsit vähem sisse lülitada sedasama ettekallutatult küljele lendamist nii: jälgin, et ma ei tõstaks õlgu, raske on foorumis selgitada, vaid liiguksid käed üles. Ehk siis õlad ei tohi üles ja selja keskosa suunas liikuda.

    samuti teen seda harjutust nimelt pingil istudes, et võimalikult vähe oleks nn bodylanguage`t sees.


  15. vähemasti kunagi võis ka Rootsi kohta väita sellist - oma ostudega poest maksad enda söögi ja samuti ka ühe töötu söögi eest. kas täna ka nii on, ei oska kommida. kinnisvarabuumi ajal oli näiteks jällegi odavam osta korter Stockholmis kuningaplatsi juures, kui samaväärne Tallinnas (mitte vanalinnas isegi).


  16. Saade on üles ehitatud show peale ja tervislikkusest (ainult pekist vabanemine on tervisele hea, kuid vast liiga suure tempoga) polnud minu arvates jälgegi. Miks:

    1) 140 kilo kaaluv inimene panema stepplaual astuma - kas põlveliigeste tervisele keegi ka mõtleb?

    2) madala treenitusega inimesele peaaegu koheselt (vähemalt nii jäi mulje) väga suur treeningkoormus peale, mis võib südamele paugu panna

    3) kõiki koheldi ühesuguselt - nii 180kg andrest, kui 85 kg kaaluvat naisterahvast. mõlemile pandi sama toit, samas koguses lõunalauas ette, personaalset lähenemist polnud.

    Muidu oli saade lahe, aga jättis mulje, nagu vaid 24/7 treenides ja trennile ja toidule mõledes peaks elama. muud elu (mõistliku toitumisega) nagu ei tohikski olla.


  17. peale kuuri võiks siiski jätta veel paar päeva vahele, enne kui trenni minna. jätsin ise 3 päeva paranemise järgselt vahe sisse, enne kui praegu uuesti rauda ründama läksin. tunnetus trennis oli kohe olemas, erinevalt eelmisest korrast, kui kohe hea enesetunde tekkimisel treenima kukkusin.

×