Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. Mina ei toeta... ei toiduainetet88stust ega ka farmaatsiat88stust.

    Selle asemel on vaja meile teavitust88d, mida k6ike head annab k6rgekvaliteediline t88tlemata toiduaine.

    Kes kuulas t2na hommikul prof. Kristjan Porti saab paremini aru, mida ma silmas pean.

    Tere Aile. kindlasti on kõrgekvaliteetne töötlemata toiduaine väga hea toidulaual olev asi. vanaema juures põllult korjatud kartul ja porgand on ikka vähe parema maitsega, kui poest ostetu. on selleks siis oma tehtud töö maitse või miskit muud.

    Samas on tõesti vaja teha ka oma seltskondades teavitustööd sellest, et tavalist valku ja süsivesikuid tarvitav inimene ei ole "keemik" selle sõna ülekantud tähenduses.


  2. vaatame toitumist laiemalt. õige on kindlasti see, et ilma korrektse tavatoitumiseta pole mõtet oodata valgupulbrist minigt imerelva, mis su kiiresti üleliigsest polstrist vabastab või siis annab juurde lihasmassi või teeb mõlemat. samas, kui inimene on oma treeninugtega jäudnud sinnamaani, kus tavatoidust enam ei piisa vajaliku koguse energia ning toitainete saamiseks, peab vaatama puudujäägi kompenseerimiseks konsentreeritud kujul toidu poole ehk siis toidulisandite poole. alles alustaval fitnessiga tegelejal kohe kindlasti ei jää toitainetest puudu. Samas, kui inimesel on juba üle aasta treeningstaazhi, lihasmassi on juurde tulnud ning keha vajab järjest enam toitu, siis läheb vaja toidulisandeid, et kiirendada taastumist.

    minu treeningstaazh on juba pea 1,5 aastat ning võrreldes ajaga, mil alustasin, on mu kehakaal ülespoole liikunud umbes 12 kilo. umbes 8 kuud tagasi alustasin ka lisavalgu tarvitamist, et oleks materjali, millest lihast kasvatada. Kogu selle aja olen teinud enda lähikondlastele selgitustööd, et tegemist ei ole keemiaga steroidide mõttes. valgupulber koos süsikatega on lihtsalt väga hea taastaja peale trenni ning selle tõttu tekkis ka peale 2 kuud tarvitamist arenguhüpe, mida võidi ekslikult võtta kui ebaseaduslike lisandite tarvitamisest tulnud effekti. Kogu aja olen püüdnud suunata lähedasi ning sõpru ja tuttavaid mõtlema, millest tehakse valgupulbrit ning mis asi on dekstroos. lihtsamalt öeldes on need ju viinamarjasuhkur ning piima töötlemisel tekkivast vadakust saadav valk. Ehk siis piim ja viinamarjasuhkur.

    Kuni pressile teatati, et keelatud aine sattus organismi toidulisandeid kasutades... Igatahes terve selle nädala olen uuesti kodus vestelnud teemal, et tegemist on eestis registreeritud toidulisanditega ning need läbivad ravimiametis kontrolli jne. Et neis pole keelatud aineid.

    MIks peaks tegema aga inimesele selgitustööd toidulisandite koha pealt? kas peakski? ma arvan, et peaks, kuna nn "hall mass" ei mõista, milleks neid kasutatakse ja mis nad tegelikult on. Ka enamike siin foorumis viibijate spordialaks on valitud kas otseselt või kaudselt fitness/kulturism ning meie teha on selle spordialaga (ning ka muude spordialadega) kaasneva kohta selgitustöö tegemine. Selleks, et inimestele jõuaks kahe kõrva vahele: nad ei kasuta midagi keelatud kui ostavad poest valgu/massilisaja vmt potsiku ja kasutavad sealset sisu.

    NN toidulisandite lobbytööst - ma ei ole nende müüja ning ma ei võitle enda tükikese eest sellest turust :)


  3. Sellisest mudelist kuulen küll esimest korda.

    Keha jahutamiseks kulub muuseas päris palju energiat.

    kõigeks kulub energiat ju ;) tegelikult oleks vaja soojas kaotatud vedeliku varu taastada kehas ja seda soovituslikult elekrolüüte sisaldava joogiga. pole tähtis, kas on soe või külm. egas ilmaasjata soojades maades matkama minnes ei võeta kaasa liitrite kaupa jooke.


  4. vitamiinid on veel ok tarvitada algajal, kuid milleks hakata alustades koheselt sisse ajama eraldi aminohappeid.. no ei saa aru. kui arvad, et see teeb sind kohe suureks ja tugevaks... mäletan Ott Kiivikase sõnu, kui kunagi temaga vestlesin, et kuna täna on trennivaba päev, siis pole toitumiskavas ühtki toidulisandit sees.

    palun võta ette ja loe palju kõigepealt seda foorumit, loe seda siin http://www.fitness.ee/lehed/amazon/materja...s_kulturism.pdf ja alles siis mõtle, kas peaksid neid asju tarvitama, mille kohta küsid.


  5. ...kes v2idab veel kord, et soomlased ostavad jne, siis sellest on juba juttu tehtud.

    Konjuktuuriinstituut arvestas uuringu tegemisel 2raviidava alkoholi kogusega.

    S6ltuvused on kahjuks teema, millest on vaja r22kida kogu aeg.

    jah. soomlased ostavad ja mitte vähe, aga see on tulemist elmineeritud. õllletehases tegime ka seda nn per capita tarbimise analüüsi ja võtsime sealt soome veetava alkoholi välja (ebatäpselt, aga siiski), tulemuseks tuli päris suur number, milleks oli seal 90 liitri ümber õllet elaniku (vastsündinu ja pensionör k.a.) kohta.

    on ka muid sõltuvusi, millest võiks ka rääkida. näiteks sõltuvus treeningutest. pole haiguse tõttu saanud treenida umbes 2 nädalat ja oman hetkel võõrutusnähtusid.. ;)


  6. US is olles ei ole probleemiks alkohol, vaid hoopis toidukr2pp (Eestis on see ka juba t2iesti olemas...n2en iga p2ev, mida sisaldab tavainimese toidukorv...ajuvaba). Sama k2itumine, mis siin alkoholi suhtes. Inimesed on seesmiselt lodevad, ei viitsi kontrollida, mida nad tarbivad.

    ühes teises teemas sai juba piike ristatud teemal alkohol. tegemist on meelemürgiga ja selle tarbimist peab piirama. 12 l absoluutset alkoholi inimese kohta aastas on ikka liiga palju..

    testi tulemus 4.


  7. Millest küll see järeldus on tulnud? Kuskil oli isegi documentaal, kus näitas ära et mõistlikus koguses anaboolsed steroidid ei kujuta täiskavanud mehele mingit ohtu(kerge akne ja kõrgemast kolesterooli tasemest oli küll juttu.). Ühtegi otsest surmajuhtumist vist nimetada polnudki. Ja pean jälle mainima, et väga paljud mu tuttavad on tarvitanud steroide(enamasti metaani) ja enamus mingit piiri ei pidanud, jõid ja lällasid samalajal edasi. Ja kasvasid suuremaks, tugevamaks ja tervisehädad olid vaid ühele(pole kindel kas steroididega seoses). Samas muidugi osad kes muidu suureks said on nüüd väiksed tagasi, aga põhjus selles, et aasta jooksul pole kordagi jõusaali jõudnud. Usun, et nö õigel teel treenitud inimene kes aasta aega trenni ei tee muutub samamoodi "väikseks" tagasi:D

    http://www.sportsci.org/encyc/anabstereff/anabstereff.html

    kõrvalnähud ei teki koheselt, vaid aja jooksul. ning tuletades meelde Fitness.ee foorumi üht reeglit, et steroidide propageerimist ei tohi teha, siis sinu postitus on seal piiril nivelleeriv.


  8. steroidid on steroidid alati ja nii nad jäävad. tervele inimesele manustades tekitavad hulganisti tervisehädasid. Seega teema kui selline on suhteliselt kaheldava väärtusega valitud.

    peaksid jääma sinna orgaanilise keemia alla - näiteks methandrostenolone valem on selline: C20H28O2

    ehk siis 20 süsiniku aatomit, 28 vesiniku aatomit ja 2 hapniku aatomit. allikas - wikipedia.


  9. mina ei poolda oma arvamuse fanaatilist teistele pealesurumist. Kui inimene tahab olla täiskarsklane, siis las ta seda ka on. See on tema õige soov valida endale tee elus, mida mööda käia. kui on olemas inimene, kes võtab vahel harva klaasi veini, pudeli õlut või pitsi konjakit nautimiseks, siis on see vastava inimese valik, mida ei tohiks hukka mõista. ka kirikus armulaual pakutakse veini, kui Jeesuse verd, mida ta meie kõigi patuste eest ristil valas. Arutu alkoholitarbimine samas on jube ja tõesti ei meeldi olla peol, kus näed, kuidas alkoholijoobes rahvas kõigub ja on kaotanud igasuguse reaalsustaju.


  10. minu kui endise õlletööstuse inimese arvamus alkoholist on järgmine. kui juua, siis võimalikult vähe näiteks üks väike pudel õlut või klaas veini või pits konjakit. jooki peab oskama tarvitada kultuurselt ja sedasi, et ei kaoks reaalsustaju ning järgmisel päeval poleks halb olla, kuna keha karjub. Noortest tuleb alkohol eemal hoida, kuna noor organism on vastuvõtlik kõikidele meelemürkidele, milleks alkohol siiski on. Ma ei poolda täielikku karskust, kuid samas ei poolda ma ka seda, mida võis näha ka eilsest raportist, kus nn jägerettid valasid ööklubis inimestele alkoholi lavalt suhu. klaas veini söögi kõrvale või väike pudel õlut peale sauna on samas asjad, mida mina endale luban.


  11. kuidas selle looga oli, et originaali ühtlase kanguse ja kvaliteedi tagamiseks kasutatakse lisapiiritust?

    ühegi õlle kanguse saavutamiseks ei kasutata lisapiiritust. ka näiteks samaks 10% kangusega õlut ei ole vaja piiritust lisada, kuna kääritamisprotsessil on võimalik saada ka 14% kangusega nn toorõlu. soovitan käia õlletehases ekskursioonil, kus täpselt räägitakse sellest, kuidas õlu valmib. lõuna eestis siis A le Coq´is ja põhja eestis Sakus.


  12. Tere,

    Tean ,et alkoholi tarbimine pole trenni juures üldsegi mõeldav aga siiski jäi pähe üks mõte kripeldama,nimelt kui on kuskil mingisugune istumine,pidu vms kas siis pigem võtta viina või palju öllet?

    Õlle pidavat ühe treeningpäeva nädalast üldse kustutama,kuna seal palju keemia ja töödeltuid asju sees AGA kas siis pigem võtta 4 pitsi viina või 2 õllet ?

    terekest. õlletootmise protsessi lühikirjeldus tänapäevases tootmises. tehakse keedus linnastest ja humalatest kasutades vett. siis lisatakse pärm ning seejärel toimub kääritus tankides, mida nimetatakse hellitavalt Apollodeks ;). peale kääritusprotsessi toimub õlle segamine veega saamaks õige kraad (maitse tuleb humalatest ja linnastest), seejärel toimub antud vedeliku filtreerimine pahalastest (loe bakteritest), isegi pastöriseerimist ei toimu ning alles jääb kõik kasulik. seega tahaksin teada, kuskohast sinna õlle sisse keemia satub? kui sul on olemas faktid, mis mind, kui 2,5 aastat õlletööstuses töötanud inimest ümber veenaksid, et tegemist keemialisanditega, siis palun avalda need mulle. eelkirjeldatud tootmisprotsess on kasutusel kahes eesti suuremas õlletööstuses.

    alkoholist kui sellisest üldse treenivale inimesele. Kui tegemist pole just tippkulturistiga, kes valmistub võistlusteks, siis ei tee aeg-ajalt mõistuse piires alkoholi küll midagi minu arvates.


  13. Kulla Msc. kui minu kolmandale küsimusele vastab treener Eva sedasi delfi kaalust alla lehel, siis kes räägib tõtt, kas Sina või Tema:

    Lisaks kolmas küsimus — toitumine — kas tõesti on nii 180 kg mehe kui 85 kg naise baasainevahetuse vajadused sarnased, et on võimalik neile peaaegu sama dieeti soovitada?

    Tere, Rain. Vaatasin sinu projekti ja soovin sulle palju edu. Usun, et saavutad oma eesmärgi. Meie osalejatele on tehtud nii tervisetestid kui ka koormustestid. Arstide poolt näidati rohelist tuld. Me küll treenisime võistkonnana, kuid pöörasin tähelepanu ka igale neist eraldi.

    Kuna meie eesmärk on võimalikult kiiresti alla võtta, — tõden, see pole alati väga tervislik — siis pidin võistlejate kehasid võimalikult palju shokeerima, et kaal langeks ja et võistkond ei jääks kaotaja rolli. Selleks ongi vaja teha pisut kõrgema pulsisagedusega ja intensiivsemaid harjutusi. Iga võistleja tegi neid harjutusi siiski ikka ja ainult oma võimete kohaselt. Selge on, et iga treening peab olema ka natuke raske.

    Kui unustada ei saa, et telesaatest kaalukaotamine on midagi hoopis muud, kui päriselus: meil ei ole aega ja meil on konkurent!

    Mis puudutab toitumist, siis BAV on meil kõigil erinev, kuid saate võtete ajal sõid kõik osalejad täpselt ühesugust toitu.

    rõhutaksin seda viimast lauset, mis puudutab BAV ja toitumist, millele vastati - kõik osalejad sõid täpselt ühesugust toitu....

    tervet minu küsimust ja tema vastust saab näha lehelthttp://naistekas.delfi.ee/kaalustalla/kysitreenerilt/millist-trenni-valida-kusi-treenerilt.d?id=26833501


  14. kommerts, mis kommerts nagu ennegi sõnasin. teisest saatest samas meeldis mulle see, et anti korra korralikult süüa. üx nn kõrgema kalorsusega päev nädalas ehk siis cheating day on ju ennegi rasvapõletusel abiks olnud. annab natuke ainevahetuse kiirust juurde.

    Muidugi kas see üx toidukord neil seda teha aitab, kui treenivad enda väitel 3x päevas ja peaaegu essugi ei söö.

×