Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. No esimesel nädalal võtsid ju kõik rohkem alla kui 0,5 kg. Ja kui oskamatult edasi laamendatakse ja ennast kinni tõmmatakse, siis võib mingil nädalal ka juurde tulla kaalu. Mis seal imestada on.

    enne esimemest kaalumist söödi nn viimane söömaaeg ja sealt tuli kaalu juurde tavalisele olukorrale ning esimese nädala lõpuks oli soolestik piisavalt tühjenenud, et sealt ka suur kaalulangus tulenes. ja toitumine tõesti pole seal korras.


  2. Palun vaata MF ajakirju. seal on päris mitmeid selliseid soovitusi. küll spets kava HIT osas pole, aga.... Arnoldi erinumbrist (märts 2009) muudatuste kava üks nädal on HIT järgi üles ehitatud. ehk siis viimane seeria on tööseeria kusjuures sellel kasutatakse erinevaid intensiivuse tõstjaid nagu drop sets, forced reps jne. Kavas on antud nädalaks 7 nädal.


  3. Täna lehest lugesin, et võtavad raiped kaitseväes sõdurite (190cm ja pikemad) lisaportsud ära. Ütlevad, et asi pole kokkuhoius, vaid toitlustamise otstarbekamaks muutmises. Mis kuradi otstarbekam see on, kui saad kahe kukli asemel ühe ja vorstiviilud kaotatakse ka koolisööklates leibade pealt ära. Hoitakse mingi neli milli aasta peale kokku, samas kui neetud vabadussamba analüüside ja ametnike palgatõusude peale pannakse sama raha ühe päevaga hakkama. Ma olen lihtne maamees ja käsi vaikselt väriseb juba sõnnikuhangu järele.

    Ajatakse lolli möla, et MASU on oma põhja kätte saanud ja asi seisneb ainult mõtlemises. Mida ma mõtlen, kui lobi järjest lahjemaks jääb? Spetsialistid, kes töö otsimise juures soovitavad oma isiklikke plusse/miinuseid, isiksuseomadusi, arenguvõimalusi vaagida võivad p....se minna. Fakt on see et asi on p...es ja läheb veelgi. Ainus asi mida teha annab on inimestevahelisi suhteid soojas hoida. Lõpetagem ka siin oma dopingusüüdistused/tõestused/nääklused. Pidev närimine võiks lõppeda. Rahulikke pühasid soovides.

    Suutrte sõdurite topelt toiduratsioon õige asi, mille eest võidelda, kuid minu arvates pole see foorumi teema koht, kus seda teha (muuseas, välipaki päevane kaloraazh on umbes 3600 kcal). Kuna minu lähedane on riigiametnik, siis tunnen väga lähedalt, kuidas pean püksirihma kokkupoole tõmbama selle "ametnike palgatõsu tõttu", pekki, vaid langetatud on.

    Inimesevaheliste suhete aluseks on omavaheline ausus ja austus teineteise vastu. Alles siis saavad suhted soojeneda, kui eelpoolnimetatu on täidetud. seda üks poolt teiselt küsibki, et saaks edasi minna suhete parandamise teel.

    Kõigile kaunist vana aasta lõppu ja seda, et uuel aastal alustaksid paljud oma lähedastega, kellega on olnud kana kitkuda, puhtalt lehelt, jättes probleemid vanasse aastasse.


  4. jah, eks see kasvamine raske asi ole. tahaks ju isegi, et lähed saali, tõstad 3 korda hantlit ja koheselt oled suur lihasmägi valmis. nagu ennem öeldi . sööd vähe, kui ei kasva. sööd piisavalt, aga ikka ei kasva?! siis on treeningutes viga, ei treeni piisavalt tugevalt. mitu kuud pole kasvanud - paljudel sama probleem. tekib seisak platoo - peab shokeerima, et uuesti kasvama hakkaks. muuda harjutusi jmt.

    üldiselt on ükskõik kellel sinu küsimusele väga raske vastust anda, kuna ainus, mida teada saadi: ei kasva ja teed suitsu. mida ja millal sööd, kuidas treenid jne. kas sellele müttele posti kirjtuades ei tulnud? sellist küsimust esitades võib sama hästi aknast hüüda, vahest keegi suudab midagi ütelda. anna aga oma toitumise, treeningu ja päevakava kirjeldus, ning vahest saabki midagi ütelda. kaal ja pikkus ja vanus oleksid ka vajalikud. muidu hakatakse kohvipaksu pealt ennustama, kui üldse vastatakse normaalselt. sellise küsimuse peale saadki sarkasmi vastuseks. muuseas, on olemas ka otsing nupp, kust saad foorumi otsinguga kõhutunde järgi ennustades umbes 200 sarnast teemat aegade algusest peale.

    Kaunist jõuluaega.


  5. Ma mõtlesin, et paneks ka oma mitte tõsiseltvõetava arvamuse siia.Kui ma peaks pildi järgi otsustama, siis ma pakuks, et see 2kg on juurde tulnud mitte lihase arvelt.Kui ikka ei söö, siis ei tule seda liha ka.Võid ennast hulluks lahmida saalis aga no ei tule :D Kui eesmärgiks on ikka liha luudele kasvatada, siis 2kg ja 2 kuud on ilmselgelt vähe.Minuarust kirbu pilt ( kus tal kõht ees on ) on ehe näide sellest, kuidas peab ennast nuumama, et edu saavutada.Pean tunnistama, et see töötab :D

    Argo

    Trennipäeva toidutarvitamine - 4000 kcal, trennivaba päev - 3200 kcal. Sv: v: r umbes sellises vahekorras: v 25-30%, Rasv 25-30% sv 40-50%, olenevalt, mida hommikuks söön, kas tatar ja taine liha või munad ja röstsai. Toitu saan vähe? Jah vormi liikumine 2 kuuliste vahedega on väga vähe nähtav. Rohkem räägib siin kaasa enesetunde ja jõunäitajate paranemine. Kuna see periood oli tegemist nn muudatuste kavaga (iga nädal erinevad harjutused või harjutuste järjekorrad ning korduste ja raskuste erinevused) siis on väga raske neid võrdlusi välja tuua.

    Natuke praeguse kava järgi töötamisest - hetkel kolmekuise kava nn jõuperiood (1. kuu), kus kordused vahemikus 3-5. Kolme nädalaga õigesti toitudes ja korralikult treenides on tööraskus baasharjutustel suurenenud 10 kg, nendeks on kükk, jõutõmme (2 x nädalas seljapäeval ja jalapäeval) ning rinnalt surumine.

    Nuumamisest - mida rohkem pekki endale nn massiperioodil selga korjad, seda pikemat aega pead dieeditama, et sellest lahti saada :P


  6. Ma ei tea mis värk on, aga viimasel pean aina enam alessandroga nõustuma.. :)

    Aga projektis osalejatele: tublid olete sellegipoolest:) ja arvestage sellega, et kui kriitikat ei kannata, siis ei tasu ikka pesus pilte üles panna.

    Ja kriitikameelt sellistes foorumites jagub.

    Konstruktiivne kriitika on alati teretulnud. Ka tagasiside uudiste kajastustele on teretulnud.


  7. Kes teab, mispärast homoseksuaalsed tekivad, heteroseksuaalina on raske sellest aru saada. Samas tean isiklikult kahte homo, kes on väga toredad inimesed ning nendega on võimalik väga mõistlikult suhelda. Väheke tolerantsi ei teeks paha :).


  8. Pilt võib loomulikult veidi moonutada, aga Raini kasuks võin öelda, et kui ma teda esimest korda saalis nägin siis oli pilt üks, nüüd trennis vaadates aga hoopis teine, areng on olnud vägagi tubli! Jätka samas vaimus!

    Tänud, Annika, positiivse kannustuse eest! Teise fotosessiooni juures polnud ka Sind ju juhendamas, erinevalt esimesest korrast :).


  9. Ei tasu nüüd solvuda ka. Minu ja paljude teiste foorumikaaslaste pildid on fitness rate-s üleval. Kriitikat peab oskama taluda!

    Hei. Ma ei ole solvunud. Kui ma kriitikat ei taluks, siis ma poleks ka juulis selles projektis osalejaks ennast üles andnud. Enamgi veel, ma poleks neid kahte pilti hakanud üles riputama. Jah, poseerida ma tõesti ei oska (veel), kuid kõik on ju õpitav ning nagu aru saan, oleksid sa seda valmis tegema :). See Otsuse õpik on mul mitu korda läbi loetud, kuid jah poseerimist peab õppima.

    Konstruktiivne kriitika on alati asjakohane ja sellest annab teha omad järeldused. Aitäh nii positiivsete kui konstruktiivset kriitikat sisaldavate kommentaaride eest.

    Saalis näeme (kui oled Spartalane)


  10. Jah, keelt pean õppima ja ka poseerimist. Eks tuleb minna hea õpetaja juurde mõlemal juhul. Vahest on vasakpoolne pilt nn parema konditsiooniga, kuna parempoolse pildi tegemisele jõudsin otse peale 26 tunnist lennureisi. Aga jah, egas seda muudatust väga näha pole. 2,5 kuud on väga väike aeg, millega vahet tekitada. Eks pingutan edasi ja loodan, et tulemus tuleb parem ja märgatavama vahega. Egas ka Roomat ju ühe päevaga ei ehitatud, nagu ühel fitness.ee foorumlasel on oma signatuuris kirja pandud.

    Muuseas, vana Tõstamaa vanasõna ütleb sedasi: julge hundi rind on haavleid täis :)


  11. olen nüüd jälle üliaktiivne :) .loodetavasti on jokker sama valgusega teinud ja valgus ei peta. vasakpoolne on august ja parempoolne oktoober

    muutujad: kaal august 93,7kg, sept lõpp 96,2kg, rind aug 110cm, sept lõpp 113cm,reis aug 63cm sept lõpp 65cm, õlavars mõlemal ajal 40 cm.

    nevebris/detsembri alguses oli väike tagasilöök, kui trennis ei sanud käija 2,5 nädalat seoses haigustega, kuid olen enam vähem taastanud vähemalt algsed jõunäitajad.

    post-20041-1261061604_thumb.jpg

    post-20041-1261061698_thumb.jpg


  12. Ei paku huvi. Antipaatia projekti suhtes on tekitanud paari osavõtja üliaktiivsus. (eriti Raini).

    Tere, tänud tagasiside eest. Olen jah üliaktiivne, kuid kas aktiivsus on halb? Kas oleks parem kusagil nurgas nokitseda ja mitte proovida inimesi spordiusku pöörata. Tänaseks oleme tegelikult kaotanud päris suure hulga toetajaid selle projekti tagant seoses kehvade majanduslike oludega ära, kuid nagu Tõnu ütles, teeme seda ikkagi edasi, proovides jõuda inimesteni. teisalt oleme enda tegeliku identiteedi pannud üles ja kuna on nägu ja nimi kokkuviidavad, siis tunneb iga projektis osaleja suuremat vastutust oma sõnavõttude eest.

    Peace ja örgem tekitagem trenniinimeste vahel vaenu.


  13. Kas sellest punist keegi peale selle vene mehe ka trenni teeb? EI paista naq tõsised trennimehed....)

    3x nädalas 1,5 tundi alates kella poole kaheksast õhtul Spartas E, K ja R tavapäraselt. mõnikord ka T, N ja L. oktoobrikuu vormi pilti võid näha siit teemast: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=26403

    praegu ei ole lisa vormi pildistamisi tehtud. loodetavasti teeme jaanuaris uuesti fotod ning saame siis augusti algseisuga võrrelda.


  14. Mis numbrid näitasid? Ma unustasin jälle vaadata :)

    Ei viici enam selle jama pärast enda tavapärast trennirezhiimi rikkuma hakata. olen parem saalis ja teen endale teene parema enesetunde ja vormiga. mis seal telku ees ikka passida ja vaadata, kuidas suur paks mees vingub, et kõik on halvasti.


  15. 3.8 Ükskõik millisele sportlasele võistlusesiseselt ükskõik millise keelatud võtte või

    keelatud aine manustamine või manustamise katse, ükskõik millisele sportlasele

    võistlusväliselt ükskõik millise võistlusvälise testimise korral keelatud võtte või

    keelatud aine manustamine või manustamise katse või selleks abi osutamine, sellele

    kihutamine, kaasaaitamine, kallutamine, selle varjamine või selles muul viisil

    osalemine, mis sisaldab dopinguvastase reegli rikkumist või ükskõik millist

    dopinguvastase reegli rikkumise katset.

    KARS paragrahv 22 lõige 2 Kihutaja on isik, kes tahtlikult kallutab teise isiku tahtlikule õigusvastasele teole

    Mille alusel siis kvalifitseerivad EAD, EOK ja näiteks EKFL nn kihutamist. Sorry, et küsin jälle sellise küsimuse, kuid tahaksin teada, mismoodi on tõendatud, näiteks praegusel juhul Bonsuna.com lehel olev informatsioon erinevate dopinguainete kohta, tahtlik kallutamine dopingu kasutamisele?

    KARS paragrahv 25 lõige 5 Tegevusetuse korral algab süüteokatse hetkest, mil isik jätab tegemata teo, mis on vajalik süüteokoosseisu kuuluva tagajärje ärahoidmiseks

    kas näiteks dopinguainete kõrvalmõjudest mitte rääkimine ja teavitustöö mitte tegemine pole mitte kvalifitseeritav antud lõike kontekstis süüteona/süüteo katsena?

×