Jump to content

Rain 6 kanget

Kasutajad
  • Sisu loend

    437
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by Rain 6 kanget


  1. me võime rääkida igasugustest lisanditest, kuid teemaalgataj on vaid 14-aastane. tema keha normaalne hormoonide tasakaal on juba selline, mis väga ei lasegi minna kataboolsesse seisundisse. ma ei tea, mina ei laseks oma lapsel 14-aastasena toidulisandeid tarvitada. sinnani on küll veel 5,5 aastat aega, kui ta nii vanaks saab.


  2. Tere , olen käinud nüüd umbes 1,5 kuud jõusaalis ja tunnen

    et jõudu hakkab tulema aga ei kasva eriti . Et küsimus selles, et

    kas 14 aastane tohib üldse valgupulbreid juua ja kas see aitaks kasvada ?

    Söön väga normaalselt , ja jõusaalis käin 3 korda nädalas .

    Bye .

    tervitused. kõigepealt tore, et oled hakanud trenni tegema või siis alustasid jõusaalitreeningutega. kasvu lootus esimese 6 nädalaga on siinkohal vast natuke vara oodata, keha hakkab alles harjuma.

    minu soovitus oleks siiski esmalt vaadata, mis kava järgi töötad, kui algajate kava siit lehelt, siis võiksid sellega veel jätkata mõned ajad. teine asi on tavapärane toitumine üle vaadata ning silmas pidada, et saaks täis vajamineva koguse päevast valku ning toidust saaks ka piisavalt energiat.

    nüüd siis valgupulbri juurde - ohtlik see pole, kuid ma ei soovitaks nii noorele inimesele hakata valgupulbrit tarbima. söö korralikult ning sinu enda keha hormoonid töötavad sinu kasuks piisavalt, et ei peaks muretsema, kas taastumisprotsess onkiire või mitte. antud vanuses on keha loomulik testosterooni tootmise tase ja kasvuhormooni tootmise tase kõrgel võrreldes täiskasvanud organismiga, et tavatoidust saadavate toitainetega suudad normaalselt kasvada, kui vaid piisavalt sööd, mõistusega treenid ning annad enda kehale aega treeningutest taastuda. trennijärgse kokteili asemel võiskid süüa ühe banaani ja kohupiima, et tastumisprotsess käima lükata.

    edu.


  3. Klapi keeramine 10 peale suurendab koormust vaid seljas ja kätes - enamasti. St. selg ja käed saavad limiteerivaks teguriks, nad "painduvad" läbi - kui just ei ole tegemist eriti jõulise isendiga. Eriti pikemal distantsil. Suurema töö peavad ikka tegema ära jalad. Kontrolli, et teed täisamplituudiga. Mul endal algab tõmme asendist, kus käepide on vastu piirajat ja lõpeb kui keha on ca 20-30 kraadi taha kallutatud.

    Teiseks tagasi tulemise faas tuleb teha aktiivne, kõverdada jalad kiirelt ja jõuliselt. Tagasitulemine peaks siis olema isegi kiirem kui sirutus. Käed ja kogu õlavööde liiguvad samuti aktiivselt mõlemas faasis. Nii peaks maksimumpulsi kätte saama küll.

    kas tagumik kelgult õhku ei hakka tõusma sellise tehnikaga sõites, kus alustad nii kaugelt eest? vahest see kiire tagasitulemine on veel OK ergomeetril, kuid paadis liikudes tekitad olukorra, kus ise vähendad paadi edasliikumise kiirust sellise tagasisööstuga.


  4. Ok, seda oli huvitav lugeda. Igal pool kirjanduses olen ma just vastupidist lugenud aga samas kui on selline näide kohe ette näidata, siis tuleb tunnistada et see ehk ikkagi on võimalik.

    Aga äkki juhtus sul niimodi et teatud perioodi selle kahe mõõtmise vahel sa enamasti langetasid rasva ning teatud perioodil sa keskendusid lihaste ehitamisele?

    ainus muutus oli toidusedeli koostise muutus suurema koguse valgu ja rasvade poole ning trennijärse taastaja väiksem süsikate ja valgu kogus. valgu vähenmise ja peaaegu kogu süskaritest saadud energia sellest joogist asendasin kodusesse toitu umbes 1h peale trenni lõppu.

    kaal seal vahepeal kõikus lihtsalt üles ja alla, sõltuvalt palju vett jõin ja palju kõhus toitu sees oli, vaatan praegu tagantjärele (üks õhtune mõõtmine näitas näiteks 98,8 kg, kui olin enne päeval õginud ja joonud ära umbes 2l vedelikke viimase tunni jooksul enne kaalumist). Pea samaaegselt, kui alustasin seda 3 kuulist perioodi, viisin sisse ka umbes 1.5 tundi aeroobset treeninugt nädalas (seda rohkem südame tervise huvides).

    selliseid näiteid on varasemalt kõrge rasvaprotsendiga inimestele treening ja toitumiskavasid tehes välja toonud ka Bonsuna siinsamas foorumis, et keha sisaldust on võimalik õige toidu ja trenniga muuta.

    mõtle ise, tüdrukud, kes siin kurdavad, et teevad trenni ja kaal ei lange.... samas näevad peeglist paremad välja, nagu ise tunnistavad. algaja puhul, on sellised muutused võimalikud väga lihtsalt.


  5. Et muuta keha kuju peaks vastuseks olema lihasmassi suurendamine ning rasvaprotsendi vähendamine. Samaaegselt neid asju aga teha ei saa nii et tee kõigepealt ühte ning siis teist.

    vaidleks siin algaja puhul siiski vastu. on võimalik kahte asja õige toitumisega saavutada - kaalu püsimine ning rasvamassi kadu ja lihasmassi juurdekasv. enda näitajad sellised - detsember 2009 algus - kehakaal 95,8 kg, rasvamass 25,2% näitas M Morozovi kaal, lihasmassi osakaal 35,3%. 13 veebruar - kaal 96,2 kg, rasvamass 19,9% ning lihasmass 39,9%. kaal samas kohas, kuid kadunud 5 kg pekki ning lihasmassi kasv 5 kg.

    toitumine peab sellisel juhul olema aga 95% ulatuses ideaalseks viidud. vähe süsivesikuid ning energiavajadus asendada rasvadega, valgu tarbimine peab olema suur. ehk nagu Kalmus soovitas - 2,5-3g valke ühe kg kehakaalu kohta, 1-1,5g rasvu ühe kilo kehakaalu kohta ja ülejäänu siis süivesikutest. sealjuures trennijärgses kokteilis pole vaja rohkem, kui 20g vadakut ja 30g kiireid süsivesikuid, sellest kogusest aitab, et käiviada taasutmisprotsess. suuremate koguste puhul hakkab süsivesikute ülejääk minema "lattu".


  6. Aitäh, Rain. Sinu nõuanded ja eriti need numbrid on väga abiks. Seda konkreetset videot olen tegelikult ennegi vaadanud, sest mul ei olnud esimesel korral aimugi, mida selle ergomeetriga tegema peab... aga vaatasin nüüd jälle üle ja ühtteist pean kindlasti parandama oma tehnika juures, ehkki päris PÕHIMÕTTELISELT valesti ei ole ma siiamaani ka midagi teinud, tundub. Vist jah ei tee kogu amplituudi lihtsalt. Püüan leida ka võimaluse mõnel treeneril lasta üle vaadata, mis ma teen.

    Põhimõtteliselt on siiski ka võimalus, et olen avastamata talent sel alal - mu vanaisa on sõudmises kunagi N Liidu meistriks tulnud (kahepaat? neljane? ei mäleta:)), nii et ehk on lihtsalt head geenid:P

    Kui oled Spartas treenimas ja e, k ja r õhtuti alates kella seitsmest poole kaheksast, siis astu ligi, saan vahest vähe nõu anda. Mis su vanaisa nimi oli?


  7. sõudetehnikas on tavaliselt sõudeergomeetril mitte rihmaks saamisel probleem. ma tõesti ei tea, kuidas on sinu tehnika sõudmisel, kuid mulle kui endisele sõudjale tundub sõudeergomeetril nühkivate inimeste tehnika ikka väga p####s.

    siit tehnikaõpetus sulle ja teistele:

    antud videos siis on näidatud ära nn treeningtempo tõmbe ja kelgu tagasituleku faasid. siin on tõmbe ja tagasitulekuaja suhteks 1:1,5´le, mille käigus toimub lihaste suurem lõdvestumine - tõmbeid 22 tk minutis. võistlustempo puhul ehk siis HIIT spurdifaasis peab olema tööfaasi ning kelgu tagasituleku faasi suhe 1:1´le. üksikpaadil on normaalne tõmmete sagedus võistlusel 32-36, kaheksapaadis näiteks 40 tõmmet minutis. ka concept võistlustel on tõmbed seal 35-37 kandis. ausalt öeldes, peale 500 meetrit võod olla sellisel juhul nii kutu, et tahaksid oksendada kopsud välja :lol:, ga ainus, mida pead tegema, on hoogu juurde anda.

    väidad, et sul on tõmbamissagedus 52 tõmmet minutis - siit ilma nägemata järeldus, sa ei tee kogu amplituudi sõudeergomeetril.

    Kokkuvõtvalt - kui sul tehnika on paigas nagu videost nähtud ja sa jõuad teha selle tehnikaga 52 tõmmet minutis, siis... mis sa ikka saalis rassid, võiksid sõudmisega tegelema hakata hoopistükis.


  8. damn, siis ole oma isule vastu :lol: , kui muude vahendite osas skeptiline ja järgi proovinud kõik võimalikud teooriad ja toitumise variandid, et magusaisu ei tekiks. isegi soovin aeg ajalt magusat ja näiteks tihti käivad RIMI ülemistest mune ostes neelud ka samas letis asuvate kondentspiima purkide järele, aga olen üle. krt, kui tahad miskit saavutada, siis ole oma isudest üle!


  9. Hei,

    hetke vormist pilte pole, kuid toon välja mõned muutused, mis on toimunud. kaal detsembris rasva% 25,2 juures 95,8 kg ning lihasmass 35,3%. Üleeilne kaalumine: kaal 96,2kg, rasva% 19,9 ning lihasmassi % 39,9. ehk siis kolme kuuga 5 kg rasva asendatud 5 kg lihasega. väike pilt ka treeningult.

    jah, Kenny, teises foorumis julgetakse rohkem endast pilte üles riputada. huvitav miks ;)

    post-20041-1267082064_thumb.jpg


  10. hantlid,leidlikkus,tahe on täiesti olemas. Ma lihtsalt olen toidu suhtes väga valiv,ja paljud kasulikud asjad mulle kahjuks lihtsalt üldse ei maitse :D. Seetõttu mõtlengi et lihtsam oleks lihtsalt mingit pulbrit sisse juua.

    nagu enne on öeldud - pulber pole imerohi, mis tavatoitu asendada suudaks. mulle ei maitse näiteks kodujuust - sellegipoolest söön seda peaaegu iga päev. Mulle ei meeldi avokaado - ikka söön tihti kasulike rasvade tõttu. mulle ei meeldi täistera pasta - ikkagi tarbin seda valgest jahust pasta asemel.

    esimene asi, mille PEAB korda tegema, on tavatoitumine. sellest ei saa üle ega ümber. kui oled tavatoidu peal jäänud seisma, siis võid vaadata midagi lisaks, kuid seisak ei teki noorest peast kuigi kiiresti. Oled eas, kus su loomulik hormoonide tase (kasvuhormoon ja suguhormoonid) on kõrged ning need aitavad arengule väga kaasa.

    edu ja ole tuli ning hakka sööma tervislikke asju ning ära tee oma vanematele suurt peavalu toidu suhtes valiv olles.


  11. Biitsepsil on kaks pead, sisemine ka välimine pea. Arvatavasti on sul välimine pea niipalju rohkem arenenud, et jääb mulje nagu oleks kaldu. Uuri kuidas sisemist pead rohkem stimuleerida, nt laia haardega kangi kõverdamine.

    sry, vahest eksin, kuid kas lai haare pole mitte rohkem stimuleerimist välimisele peale ja kitsas haare sisemisele peale?


  12. Ma nüüd mingeid uuringuid ei ole teind aga miskipärast soovitatakse nii.

    kas see mitte I. Otsuse raamatus polnud, et tegelikkuses pole vahet, kas paned pea maksimumil või siis vastaval pulsisagedusel. tähis on lõppkukkuvõttes kulutatavate kalorite hulk.

    mõtle nüüd natuke kaasa: 30 minutit pulsisagedusel 65-75% maxist kulutab x arvu kaloreid, 30 minutit pulsisagedusel 80-90%maximumist kulutab x+ rohkem kaloreid.


  13. Tere, oleks plaanis millalgi suve poole ka kõhulihased peki alt välja saada. Peaksin tegema aeroobset, kuid mida ma sööma peaksin ? Ning mida ma süüa ei tohiks ? Söön tavalist toitu, kuid toitumiskava jaoks mul raha pole, olen õpilane ning sellest kinni pidamine oleks ilmselt veel kulukam.

    esimene asi - pane paika kuupäev, millal peavad kõhulihased peki alt välja paistma. Millalgi suve poole on laialivalguv eesmärk. teiseks tee kehakoostise kohta väike mõõtmine, kasvõi fitshopis vormelirooliga. annab enam vähem teada keha koostise ning rasva kaalu kehas. töö, mis tuleb teha on õige toitumise ja treeninugga seda rasvakaalu vähendama ning lihasmassi sõilitama, suurendama.

    kui pole finantsi toitumiskava tellida, siis tee otsinguid erinevates foorumites toitumise kohta, mida ja kuidas, kui selgusetuks jääb, küsi üle. peamine, võikad ja limonaad ning rämpstoit välja menüüst. samuti kõiksugu poest ostetavad pooltooted (kalapulgad, kanapallid, kotletid jne)- nende peal elades jäädki unistama kuuspakist.


  14. sv´d on vajalikud, kuid liigsuur kogus ka niinimetatud massifaasis läheb polstriks ehk varudesse. Fred Antsoni toitumispõhimõtete järgi võib toituda ka massi juurde saades ning sellisel juhul enamik, mis juurde tuleb, on just see, mida soovid - lihasmass. siit lingilt saab infot, mida antud lähenemine endaga kaasa toob positiivses mõttes.


  15. Näiteks praegu on aktuaalne teema see, et võiks müüa mitteravimeid tavalistes kauplustes.

    Seegi teema ajab ravimihulgimüügi firmadel harja punaseks, kes samuti müüvad selliseid tooteid.

    väike parandus. tavakauplusesse hakkaks ju ka seda ravimit tarnima hulgifirma.

    natuke ka apteekide köögipoolt teades/tundes, siis on asjolud järmised: eesti riik on kehtestanud ravimitele maksimaalse juurdehindluse 15% ning seda pole muudetud aastast ma ei tea. vahpealsel ajal on aga kõik energiakandjad ja muud kulud tõusnud ning apteegil lihtsalt ei tule sellest 15% välja enam. Lisandid ja mitteravimid on aga teine asi, sinna võivad nad keevitada julgelt otsa. lõpuks - praegu on toidulisandite müügikoad neilt hakanud turgu ära võtma olukorras kus turg iseenesest langeb ka lisaks. eks peab ju lobitööd siis tegema, et vaid nende juures võiks asju müüa.

    ei kaitse apteeke, kuid tahaksin teada, missugune firma järgnevatest omab enamikule müüdavatest toodetest vaid 15% juurdehindlust (saades teha allahindlust kliendikaardiga 10%): Fitshop, Prime Fitness, Sport Nutrition, Sportschack.


  16. minul oli hea kehalise õpetaja. käisin keskkoolis trennis ja mind ei piinatud tüütute kehalise tundidega. tegime kokkuleppe, et teen nn hindelised katsed ära kindlatel päevadel veerandi/poolaasta lõpus ning kuna kehaline oli viimane tund, siis võisin lahkuda koolist ja trenni minna.

    ning kahjuks mingit teooriat üheski tunnis meile ei räägitud - polnud kavaski, kõik tunnid olid kas jooksmine, jalgpall, korvpall vmt tegevused.


  17. 25 aastat vana, 164sm pika ja 53 kilo kaaluva naisterahva baasainevahetuse vajadus on: 1336.2 kilokalorit päevas. seda siis 24h mitte liigutamise korral. kuna naised (vabandan naisterahvaste ees, kes juhinduvad ümbermõõdust ja peegelpildist) hakkavad aru saama, et kaal pole tähtis vaid ümbermõõdu vähenemine. mis see 2-3 kilo siia sinna on, kui ümbermõõt suurema kaalu korral on väiksem? unusta kaal ja võta mõõdulint appi, vaata, mis tulemused siis on.

    edu

×