Jump to content

Sadist2

Kasutajad
  • Sisu loend

    225
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sadist2 postitused

  1. Motivatsioon

    Väga õige! Mul ongi nii olnud, et tahan saada kiire ajaga suureks/tugevaks, aga füsioloogiliselt pole see lihtsalt võimalik. Tegelikult see laisklemise värk on täiesti õige, ma arvan et moti puudus on tingitud ka sellest, et ei viitsi midagi teha. Selleks ongi ainuke abivahend hakata ennast vaimselt treenima, s.t hakata ennast sundima tegema asju, muidu võibki jääda vaimselt nõrgukeseks. Eks ma siis üritan. Tegelikult on juba väga hea motivaator see, kui sa näed, et hakkad nõrgemaks/väiksemaks jääma ja sa lihtsalt ei saa endale seda lubada.
  2. adrenaliin

    Mind huvitab küsimus, kas on võimalik suurendada adrenaliinivajadust?
  3. adrenaliin

    whoa, lausa terve entsüklopeedia igasuguseid tarkusi
  4. Surumise kava postitus-

    Vene kava on karmidele tegelastele Sai selle aasta veebruaris seda proovitud, ei möödunudki 2 nädalat, kui ma olin haige (minu viga siiski) Aga mis trenni kohta, siis see kava on väga raske, eriti kükis, sest lihtsalt ei jõua mõne nädala pärast, aga arvan, et kui toitumine on väga korralikult paigas, siis ei tohiks väga räme olla Mäletan neid raskeid kükipäevi, koguaeg olid ebakindel, kas jõuad ühe korduse rohkem, kui eelmine nädal
  5. adrenaliin

    Ma mõtlen üleüldse seda, et kuidas saada paremini toime olukordades, kus tunned ärevust või hirmu.
  6. Alex Raus "Ringvaates" täna kell 19.00

    Minuarust saatel polnud mingit mõtet! Aga alex on väga tubli, hoian talle pöialt
  7. Kakao

    Nagu üks tarkusetera ütleb: "ravi samasugust samasugusega" (sõnastus pole kõige parem) Sellepärast ma arvangi, et taimsest valgust pole normaalset kasu (vähemalt lihaste kasvatamiseks)
  8. Kodujõusaal

    No ma poleks nii öelnud, kui poleks endal kogemusi üksi treenimises. Võibolla on asi minu inventaris, mis on üsna vähene ja et baasharjutusi teha ei saa (kui siis ainult väikeste raskustega) Ise arvan, et jõusaalis on juba selline atmosfäär, laseks kasvõi mitu tundi jutti. Kodus selline lugu, et trenni alustamisega on tihtipeale probleeme ja kuidagi "igav" on üksi teha paar tundi. (ma ei ütle, et jõusaalis käisin lihtsalt juttu ajamas) Kodus olen nüüd juba aasta treeninud, esialgu oli motivatsioon väga kõrge ja juba paari kuu pärast muutus asi tüütuks rutiiniks, aga jõusaalis pole mul mitte kunagi motivatsioonist puudust olnud. Aga sellegipoolest soovin teemaalgatajale edu
  9. Kodujõusaal

    ära tee omale kodus jõusaali, motivatsioon trenni teha kaob üsna kiirelt. ainuke võimalus oleks kellegiga koos treenida
  10. IFBB PRO ALINA POPA

    väga võimas!
  11. huvitav film, saab kohe aimu, kui raske on kogu see dieeditamine, eriti veel võistlejatele... aga see mees ütles üsna huvitava asja, nimelt milleks peab nii palju vaeva nägema mitme poosi tegemiseks laval? miks peab organismi viima äärmuseni? see ongi arvatavasti kogu profispordi mõtte: võidab see, kes peab kõige rohkem vastu
  12. Kakao

    päris kakaod küll ei kannata juua, mäletan tegin kunagi maitsestamata kakaot, esimese lonksu järel tuli see kõik tagasi välja selline tunne oli nagu jooks mingi tabletisheiki aga mulle jääb mõistatuseks see, et kust kohast on taimedel valk põhimõtteliselt oleks see võimalik, kui see oleks üleüldse teistsuguse ehitusega aine, aga mis meenutab loomse valgu ehitust ning seetõttu võib seda liigitada valkude alla aga ma küll ei usu, et taimne "valk" kuidagi kasuks tuleb
  13. Pudzianowski vs. Thompson

    http://www.youtube.com/watch?v=F8sXdEhaJaY...;feature=search mis oleks tavalise kodanikuga, kui butterbean teda lööks
  14. Odav jõusaal Tartus?

    ma lähen proovin varsti MV ära, ma ei viitsi nende aegadega jamada, aga muidu võinuks samuti Pälli juurde minna.
  15. Kõikvõimas KÜKK

    jõutõmme on tõesti väga võimas harjutus, arvan et see on samaväärne kükiga.
  16. Kõikvõimas KÜKK

    mul on sama jama: küki tehnika ei taha kuidagi välja tulla, selg ei paindu nii nagu vaja, ja vahest kaob tasakaalgi ära...
  17. Kõikvõimas KÜKK

    kas kükki mõju on selline ainult siis, kui kükitakse kangiga või on hantlitega kükkimine sama tõhus? kahju et pole võimalust kükkida kangiga, hea harjutus
  18. Jõusaali tolad...

    Mul olgu kindad käes või mitte, ikka on nahk valus ja marraskil.
  19. Jõusaali tolad...

    Olen täheldanud huvitavat fakti - minu kommentaare olete te kõik eriti innukad kommenteerima ja seda ebainimliku irooniaga Aga sellegipoolest, tänud, jätkan pingutamist
  20. Loodus

    Tervist! Tahaks avada teemat, mille sisuks on kõik loodusnähtused, olgu need ilusad või ohtlikud Ehk siis mida olete näinud, kogenud, tundnud Illustreerimiseks võib kasutada ka pilte
  21. Loodus

    mnjaa, tundub et trennimehi loodus ei huvita
  22. Jõusaali tolad...

    jaa, siuke maania hukutab nii inimese enesekindluse kui ka üleolevuse mul ka tuli meelde juhtum ühesõnaga meil käis jõukas kaks venkut - kõhnakesed ja ullikesed (pubekad) jõukas tegid seda klassikalist - rind-biits, biits-rind ma ei tea miks, aga need kaks tüüpi jõllitasid mind pidevalt ja sosistasid üksteisele midagi kõrva kord jõudis kätte ka minu rinnapäev tüübid olid ka jõukas, tegid minu kõrval rinnaltsurumist alustasin oma soojendusega ja läksin tööraskuseni välja nende tööraskus oli sama mis mul ühesõnaga ma surusin oma tööseeria ära ja nemad jõllitasid muudkui siis otsustas üks nendest, et paneb natukene rohkem peale ja surus ära oma kordused no ma vaatasin neid - tüüp oli väga rahulolev oma sooritusega ja naeris külmalt (viitega - sa oled nõrgem) ok ma otsustasin nendega siis natuke võistelda panin suurema raskuse ja tegin ära mõned kordused - ühesõnaga asi jätkus kuni me hakkasime juba rekordeid suruma ja siis sai nalja - ma surusin oma raskuse ära ja kord oli venkul venku laskis kangi alla ja üles enam ei suutnud suruda (pingutas seal oma 10 sekki, aga üles ei läinudki), aga teine venku, kes oli tema spotter ei suutnud kangi pukkidele panna ja nii nad seal tõmblesid selle kangiga ning vene roppusõnad lendasid suust nagu kured sügisel ma siis otsustasin vaesekesel aidata ja panin kangi pukkidele tüüp kõndis minema ja oli kogu treeningu(see jätkus tal 5min) näost üleni punane - häbi ei lasknud tal kaua trennis olla, sest ma vaatasin neid ja muigasin omaette järgnevad kokkusattumised lõppesid niisamuti - mind nähes läks ta kohe näost punaseks ja üritas minu silme eest kaduda eriti agar oli ta kaduma siis, kui me tegime rinnaltsurumist kõrvuti
  23. Loodus

    no kui omal kogemused puuduvad, siis miks mitte lisada ka niisama pilte netist?
  24. Toitumine ja lihasmass

    no googeldades sain sellise tulemuse nagu ma ise eeldasin - hapukoores on piisavalt palju küllastunud rasvu, mis ei tee sellest "head rasva" ma muidugi tean, et üks hapukoor on teisest tervislikum, aga ise pean ma hetkel silmas seda tavalist 20% hapukoort, mis poodides on saadaval 10 krooniga aga leppida tuleb sellega, et tõelist tõde ei saagi teada, sest: 1)Ühed räägivad fakti poolt 2)Teised selle vastu
  25. Toitumine ja lihasmass

    siis esitan küsimuse tagurpidi: miks sinu arust on hapukoor hea rasv?
×