Jump to content

pikkpoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    84
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pikkpoiss postitused

  1. Omega 3 ja 6 rasvhapped

    Kas Fast-i omega3 kapslitel ja powermanis müüdavatel omega3 kapslitel on mingi erinevus ka peale tootja ja koguse purgis?
  2. TASUTA MUSCLE+

    Te olete sama naljakad nagu telki sittumine.
  3. Algaja jõusaalis

    Tervist! Olen siin täiesti uus ning sooviks siis teilt mõningaid nippe/soovitusi kuidas ja mida. Tegelen kergejõustikuga (kõrgushüpe) ning seega ei ole ma just selline 2 korda 2 meetrit kapp, kuigi pikkus küündib küll sinna. Nagu öeldud siis 192cm ja 70kg ning eesmärgiks oleks ülakeha (biitseps, triitseps, õlg, rind) treenimine. Alakeha pärast ei pea muretsema ,seda teen ma trennis niigi ja ei näe põhjust seda ka jõusaalis jätkata. Trennis käin 3 korda nädalas ja iga trenni lõpus ka jõusaalis. Keegi teadjam võiks siis kava aidata koostada. Mõtlesin osta ka paki Whey3(valgud), et lihaste kasvule kaasa aidata. Siin on teisigi selliseid, kes ei saa ja ei taha koguaeg süüa kohupiima ja muud sellist, selline olen ka mina. Selle pärast siis see Whey3, on sellest kasu ja on mõtet? No et kui mingitki mõju avaldab siis ega kahju seda osta pole. Samas võite ka midagi muud selle laadset soovitada, mis lihast kasvatab. ( Väga ei saa ka massi lisada, sest siis muutub kõrguste ületamine keerulisemaks. ) Ärge näkku lööge.
  4. Algaja jõusaalis

    Nonii. Kuna nüüd on aega rohkem olen hakanud käima üle päeva jõusaalis. Pärast trenni WHEY8100 sheik. Kava: 4x10 rinda masinal või selili hantlitega 4x10 õlad üles surumine masinal 4x10 triitseps blokil alla surumine 4x10 biitseps, istudes käsi toetatud vastu jalga 4x10 laia haardega alla tõmbed blokil kuklale Ning kõht ja selg kord nädalas. Soojenduseks sõuan(~1000m), kui energiat on lõpetan samuti sõudmisega(~500m). Kas selline kava toimib lihaste kasvuks? Iseenesest peaks nagu toimima . . Toitumisest siis nii palju, et hommikuti olen hakanud sööma putru või omletti. Mõnel õhtul pakk kohupiima/kohukesi.
  5. Algaja jõusaalis

    Hommikul (7:30) võileivad ja piim, kell 12 kooli lõuna. Enne trenni (16.30) mõnikord banaan, üldiselt mitte, sest kooli toidust on kõht täis. Pärast trenni banaan/kohupiim(20:00) ning siis kodus veel õhtusöök(21.00)(üldiselt kartul+liha või siis makaronid hakkklihaga) kui isu on (mida enamasti pole).
  6. Algaja jõusaalis

    Okei, vigadest õpitakse. Vaatasin neid kavasid ja leidsin sobiva. Nüüd siis sellest valgust, millist te soovitate?
  7. Algaja jõusaalis

    Jah, need treeningkavad leidsin ka aga pärast postitamist. Aga sellest valgupulbrist, on mõtet?
×