Jump to content

pikkpoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    84
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pikkpoiss postitused

  1. See 4:0 on vist ikka liig, kõvad viie kordsed maailmameistrid ei saa üldse hakkama.
  2. Korvpall

    See oleks ju tore, kui jõusaalis käies hakkavad kolmesed sops ja sops sisse minema. Aga kõiki harjutusi peaksid tegema kiiresti, plahvatuslikult. Jalgade kõrvalt treeni muidugi käsi ka. Keskkoht(kõht/selg) peab ka tugev olema. Käid sa korvpallitrennis ka? Seal peaks ju üks osa trennist olema üldfüüsilise ja lihaste arendamine.
  3. Harjutused kõhulihastele

    See on siis nagu blokil alla tõmbed aga raskuseks on su enda keha??? Jalgade tõsmine peaks treenima alumisi kõhulihaseid, seda sama peaks siis ka ju jalgade üleval hoidmine tegema. Aga kui sa istud jalad üleval siis treenid ju reielihaseid pealt, kõht tuleb rippudes mängu, nii palju kui mina midagi sellist teinud olen. Segane jutt, muud midagi.
  4. Ei tegele rühmatreeningutega. Käin edukalt kergejõustiku trennis ning selle kõrvalt proovin ka jõusaalis reljeefsemaid lihaseid saada. Suvel, kui trennist puhkus on, käin paar korda nädalas jooksmas ning jõusaalis.
  5. Nobedate näppude voor

    No kui sa nii lahke oled eks anna need siis mulle.
  6. Hea raha eest head valku

    Aga "tema valgul" on ju aminohapped ka sees, Fit Whey tutvustusest mina neid ei leidnud. Ehk sealt ka kõrgem hind . . Ja ei, ma ei ole nendega pundis ning ei reklaami seda.
  7. Ilma armumata siis ei saagi? Või ei pinguta siis nii palju?
  8. See armumise koht on mingi nali või?
  9. Kas mehed on siis vaenlased või?
  10. Hea raha eest head valku

    Segad kohupiima hapukoorega, paned maitseks ise midagi juurde ja on üli mõnus kohupiimakreem, valgupomm ju.
  11. Coleman Jaapanis

    45 aastat. http://en.wikipedia.org/wiki/Ronnie_Coleman
  12. Issand kui ilus. Miks Jokker teda reklaamides ei kasutanud? Mul on ka siis üks küsimus Mis on teie ilu saladus?
  13. odavam kang ja kangikettad (standart)

    Ma ei tea palju sul seda jõudu on aga ma sain otsimise tulemuseks, et rongiratas kaalub umbes 230kg.
  14. Kreatiin

    Seal polnud ju midagi arusaamatutu, ta palub kinnitust väitele, et kreatiini valesti manustamine tekitab jubeda pissihäda. ( Ära seda nüüd siis tõsiselt ka võta. =/ )
  15. Oleks ma seda õigel ajal näinud, oleks ma kindlalt võitnud.
  16. Küsimus kirp2-le

    No kui juba küsimiseks läks siis, kas Hera80 või Fit Whey? Ning BCAA-st, kuidas on selle kasutamisega algajal? Mõjub või on rohkem raha raiskamine? Jõusaalirenn on 3x nädalas
  17. Plaanis siis selline dieet !

    Loodusvarad, reoveesetted ja üleujutusoht - see dieet peaks töötama küll.
  18. Sex ei müü!

    ISsand, ilusad rinnad ju, mida te jonnite?
  19. Sex ei müü!

    fookus on vales kohas
  20. HIIT, intervalltreening

    aga staadionil, sirged spurt ja kurvides sörk. ei tööta või?
  21. Proteiini kasutamine?

    Tänan, see jäi kahe silma vahele.
  22. Proteiini kasutamine?

    Kasutan Whey8000 pulbrit (0,5l piima + 3 kuhjaga spl) ning võtab kõhu suht kinni. Kas(mida) tuleks sheigile midagi lisada, et selline toime kaoks või lihtsalt juua näiteks rohelist teed?
  23. 7.00 Enne hommikust aeroobset 1 klaas mahla (kas viinamarja või segu) 4 tabl. Fast BCAA tabletti8.20 Hommikusöök: 100-150 gr kiirkaerahelbeid (kuivainena kaalutud) 60 gr. Hera 80 (kas karamell või ananass) 1 mtl. WDGP (Tai Kane Whey dr. Glutaminepeptide) 90 gr. külmutatud kirsse 200ml 2% jogurtit (lemmikud on leiva pähkli ja ahjuõuna) 1/2 õuna 40 gr, rosinaid
  24. Abi vahenditega

    Toitumis ja treeningkava, 900.- Alguses pole vist mõtet väga muud osta.
×