Jump to content

kikaskilla

Kasutajad
  • Sisu loend

    28
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by kikaskilla


  1. Sul polegi vaja hoida 2000kcal juurde kui sa kasutad päevas ära 3500kcal. Kaalu langetamiseks tuleb hoida ´500kcal alla oma tarbimise.

    See 2000kcal sinu jaoks oleks väga ekstreemne, väga raske oleks sellest kinni pidada ja see poleks kuigi tervislik ja kasulik sulle. 500kcal alla päevase kulutamise garanteerib rasva põletuse mitte lihasmassi kao

    Noh, ma ei ole päris kindel kas ta on 3500 kcal kuskilt lugesin et keha põletab 35-50 kcal kilo kohta päevas, see teeb siis 35x115`võrdub 4000 (ohhooo math fail)


  2. Sellise kaalu juures peaks keha juba ilma liigutamise ja trennita rohkem kulutama päevas.

    Ja usun, et juurde võtaks vaid siis, kui need kalorid tuleks kõik vaid suhkrust.

    Olen kuskilt välja arvutanud, et keskmine kulu päevas on mul umbes 3500kcal. Lisaks siis jalutamine ja jõusaal.

    Aga kuidas sinna 2000 juurde hoida?


  3. Tere. Olen 16 aastane, 189 cm pikk ja kaalun 115 kg. Oleks soov kaalust alla võtta.

    Jõusaalis olen käinud nüüd umbes kuu aega ja on ilmnenud tulemusi.

    Kasutan http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...cise&nr=11# kava.

    Pole kindel kas toitun tervislikult. 3 korda päevas. Magusast olen kahjuks loobunud aga hiljuti.

    Olen manustanud 20 min. enne trenni ka FatBurner 3000'ndet. Oleks siis vaja nippe kaalu alandamiseks.

×