Jump to content

tarmop

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    1 069
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    10

Koik tarmop postitused

  1. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Siimu silmarõõm, Rootsi-Laura!
  2. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Meeste arvestuses võitsime konkurente +100wilksi. Siim sai abs. võidu, Rait teine!
  3. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Meie trumpala tõmme: Andres 260 Aimar 265 Jevgeni 267.5 (isiklik) Siim loom Rast 350 ( Eesti rekord) Rait loom Sagor 352.5 (Eesti rekord) Jev tegi igal ala uued isiklikud rekordid, Siim kahel viimasel, kokku tal täpselt 900kg!
  4. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Surumine läks poistel paremini: Andres 162.5 (isiklik) Jevgeni 165 (isiklik) Rait 165, varuga, loobus viimasest, hoiab õlga Aimar 170 Siim loom Rast UUS Eesti rekord 230
  5. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Andres kükkis 210, Jevgeni 222.5 (isiklik), Aimar 227.5(isiklik), napilt jäi ER 237.5 tegemata, Rait 270 Siim 320
  6. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Paksud kaalumisel! Võistluspaik
  7. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Poisid kohal ja kaalutud. Kükis algraskused järgmiselt: Andres 190 Aimar 217.5 Jevgeni 205 Rait 270 Siim 305 Siimul esimene ennätus on tehtud, 184.5
  8. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Ennätusmiehed laivassa!
  9. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Sadamas võtame vaikselt hoogu, Siim vähe murelik karika pärast
  10. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Eesti naine on tugev, ajame oma prouad või pruudid kodunt välja Arturi pruudil on hetkel hundipass olemas, aga teised!?
  11. Mulle meeldib teha aeroobset, enne võistlusi tunnen, et see võtab teravuse ära ja surun end diivanilne. Suht tühi tunne on see periood. Lisaks heale emotsioonile, mis sealt saan, kiirendab see ka seedimist ja mõjub kaalule hästi. Piirdun kiirkõnniga vastavalt enesetundele 5-9km, keskmine kiirus 7,5-8 km/h, mõne mehe sörkimine Tavel külma ja lumega on vahel "sein ees", aga hetkel ilm super. Suvel sooja ja päiksega lähen hommikul enne sööki pooleks tunniks liigutama ( enne seitset hommikul ) ja õhtul poegadega veel kord. Jalutamine on ikka puhas nauding!
  12. Julm enese lõhkumine! Karmi ala olete omale valinud! Mida lähemale omal võistlus tuleb, seda rohkem hakkan sööma ja seda vähem tegema aeroobset. Neli nädalat enne võistlusi teen üldse aeroobsega lõpparve. Aga teil on üks suur eelis jõutõstjate eest, te ei saa kunagi nulli Edu ja pea vastu! Ning sinu kirjeldatud naised on tänapäeval haruldus, võibolla ongi viimane
  13. Suhkur vs aspartaam

    Sarge, MaPo jt tegelased, mis mõttega te jaurate selle Chareles Roosiga. Temal pole ei peret ega sõpru. Tal on alati teist rohkem aega siin jauramiseks. Igast vastusest saab ta jõudu ja tekitab 10 küsimust juurde! Aja küsimus, kui hakkab klähvima Oti või Arnoldi kallal. Kõikide teemade kulminatsioon on copy-paste. Teeb uue või uued kasutajad, esitab küsimusi, tekitab dialooge ja siis järsku on Ott ja Arnold kaabakad
  14. Kui keegi teab ülekande salvestuse linki, siis jagaks siin. Tänud ette!
  15. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Olgu öeldud, et kihlvedu Samakamehega võitsin mina, kaal võistlustel 102.5, tema ennustas +104. Lisaks oli veel mitu väiksemat teemat, nii et koguvõit oli 100EUR. Nagu juba mainitud, oli nädalavahetusel võistlused EMV lamades surumises, mis osutusid Revalile väga edukateks. Avatud klassis võideti 8sast 5 kulda. Meie pärl Siim Rast üllatas oma 302,5 surumisega! Tiimide arvestuses olime järgmisest TÜ ASK-st üle 64 wilksiga, 558 v 622. Absoluudi esikolmik olid kõik Revalist, Siim, Kaido ja mina. Ei tule meelde, et sellist asja varem olnud oleks. Ettevalmistus võistlusteks algas tegelikult juba detsembris. Siis küll passiivsemalt, aga täna tulemust analüüsides, väga õigel hetkel. Paari kuuga võtsin pallasti vähemaks 10kg, järgnevad 2 kuud hoidsin seda. Jõunäitajad kukkusid kõige rohkem jaanuaris, päris masendav oli. Algne plaan oli suruda 230, kuigi mõni ennustas isegi max 220. Kaalu seistes muutusid jõunäitajad trenn trennilt paremaks ja nii tekkis juba mõte teha uuesti 250. Senine isiklik rekord -105 oli 235kg aastast 2011, Austrias. Kodutöö konkurentsist näitas ainukeseks Hjalmarit. Viimastes trennides sai vangerdatud veidi särkidega ja nii jäi nädal enne võistlusi lahtiseks mu algraskus. Mõni päev enne võistlusi suutsin veel haigeks jääda, nii et kolmapäev ja neljapäev lihased valutasid. Võistluspäeval oli enestunne hea, aga unine. Lausa magasin kaalumise ja soojenduse vahel. Soojendusel oli kang norm, aga särgiga väga raske, jäin isegi pakult surumisel 240kilosele kangile alla. Kuna tradisooniliselt on mul kõik segane enne võistlusi, ei hakanud riskima kindla teise koha pärast ja võtsin alraskuse 235 peale. Teadsin, et Hjalmar läheb ees ära ja pean jälgima tagant tulevat Mummu ja Rausi. Kuna algraskus tuli väga raskelt alla, ei suutnud säilitada pinget, oli selle surumine veel raskem ja ei saanud päris täpselt aru, mis on selle päeva max. Järgmine raskus 240kg oli tandemi Mumm-Raus ees teise koha kindlustamine, katse ise palju parem. Viimaseks läksin püüdma esimest kohta, 252,5kg. Kolm meest panid mul särgi kinni, korralik keskendumine ja TEHTUD! Eks see oli üllatus ka endale, poisid panid mulle selle tembu eest uue nime, HU_AR! Eelmise aasta EMV surusin 10kg raskemana 260kg, siis mõte liigub järgmised 10kg maha võtta ja teha ka 93s hea tulemus. Kui numbrid liiguvad samamoodi, peaks järgmine aasta tegema 93s 245kg ehk õnnestub see juba sügisel . Samas ei tea palju jäi haigestumise taha Suured tänud Reval Teamile, abistamise ja kaasaelamise eest! Jälle oli Karl see mees, kes oskas ja teadis, mis mul vaja teha ja kus olla ning Samakas, kes oskab sind õigel ajal närvi ajada! Suured tänud treener Kaidole, kes uskus siis, kui põhjust polnud!
  16. Võib öelda, et pinget jagus lõpuni! Kingitusi ei saanud keegi, kõik tuli välja võidelda. Korraldus oli mõnusalt kodune. Suured tänud korraldajatele eesotsas Kaido Vahesalule. Jõudis mees tegeleda kõigega, lõpuks andis ka kangi kätte. Väga hästi oli antud!
  17. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Ära kohe kurjusta noore mehega, võibolla teeb tuleviku plaane ja jäi täpsustamata aastaarv
  18. EPF Classic Open Junior & Sub Junior 2015

    11.45 hakkab võistlema Siim Rast! http://m.ustream.tv/channel/spv-tv
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kas koerapojad on juba müüdud ja kui saladus pole, siis mis on hind?
  20. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

    Oled pakkunud kunagi ideid mida ja kuidas teha? Oled mõne võistluse korraldusel abis olnud või sponsoreerinud mõnda võistlust? Kriitika ilma lahenduseta on möla, aastaid oled halanud kui s.tt kõik on!
  21. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Olen jäänud oma kaalu langetamisega seisma, pendeldan 101,2-102,5. Esmalt olen suutnud omale põhjustada ületreeningu aeroobsega, tahe on liiga suur ja teine põhjus valmistumine EMV lamades surumises. Ja nagu mu varasemad kogemused on olnud, siis kahte ei saa, pead valima ühe. Laura ja Samakamees ennustasid mu võistluskaaluks +104, siis viimasega sai lausa sõlmitud kihlvedu 50 euri peale, 104kg on siis piiriks. Kui eelmisel nädalal oli surumisega seis päris hapu, siis täna on "back in business". Numbritest rääkida hetkel veel vara. Küll aga lisan pildi peale särgitrenni, juba TRIIBUTAB
  22. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Peale oma viimaste toidu piltide eksponeerimist on kaalu langemine pidurdunud. 2 nädalat tagasi oli 101,9, nädal tagasi 101,5 ja nüüd 101,4, st viimasel nädalal kukkumist vaid 100g. Viimane kuu on olnud üks tähistamine teise otsa, nüüd tuleb 4 nädalat pausi. Sellest nädalast lisandus menüüsse veel kreatiin, eks näis, mis nüüd toimuma hakkab. Nädalavahetusel tegin debüüdi kohtunikuna, oli hea lihtne grupp. Nagu Terasmaa öelnud, siis midagi kripeldama ei jäänud. Suuri poisse vähe keerulisem hinnata. Publikus istuda ja kommenteerida on muidugi kordades lihtsam Saali kõrvalt teen ka korralikult aeroobset, kiirkõndi. Olen telefonis ühendanud pulsivöö Endomondoga, mõistab rohkem optimaalset tempot. Sellega olen nüüd veidi ka eksperimenteerinud, jalutamine kolmel erineval kiirusel. Esimene variant oli kõige aeglasem, keskmine kiirus 6,9km/h ja pulss 116, teisel juhul 7,2km/h ja pulss 123 ning kolmas 7,6km/h ja pulss 136. Esimesel juhul ei olnud finišeerides väsimust tunda, higistanud ca 900g. Teisel oli tunda, et nagu oleks miskit teinud ja higistanud veidi üle kilo. Siis kolmas võttis päris läbi ning higistab ca 1400g. Edaspidi üritangi hoida tempot max 7km/h Lisan ka pildi sellest eksperimendist: Panen ka oma kiireima Kakumäe ringi pildi, keskmine kiirus 7,7km/h, kiireim kilomeeter 8,0 km/h. Kahjuks jäi pulsivöö peale panemata. See viimane pole enam tõesti jalutamine
  23. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Nädalavahetusel oli DEJA VU!
×