Jump to content

tarmop

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    1 069
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    10

Koik tarmop postitused

  1. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Palju õnne võidetud medalite puhul!
  2. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Peebul kükis 170kg kirjas, hetkel 4jas, aga kogusummas pole 3s kaugel!
  3. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Edu Peebule tänaseks! Link on põhiline
  4. Homme, 24.mai, Eesti aja järgi kell 12.00, astuvad võistlustulle mehed -120kg. Eestit esindab ja läheb vigade parandust tegema Kaido Leesmann. Pöidlad pihku ja ootame uusi rekordeid! Peep, ole hea ja lisa siia ka link
  5. Suured poisid on see aasta korralikult arenenud, kogsummasid tehakse 1200 ja surutakse 400
  6. 16 meest võistles, 1 sai nulli. 300 või sellest rohkem surus 9 meest. Võitis venelane Sergei Selezen 332kg, varuga surutud!
  7. Teist katset kahjuks kirja ei saanud, kolmandaks jääb sama raskus.
  8. Pärast esimesi katseid juhib rootslane 322,5kg, üles läks suht mängleva kergusega.
  9. 275 on ka ühtlasi uus Eesti rekord -120kg meestes
  10. Algraskus 275 kirjas, järgmiseks 285
  11. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Niih, täna sain väga konkreetse kirja SA Eesti Antidopingust!
  12. Täitsa greisi, PALJU ÕNNE ENDLA!
  13. Palju õnne hõbedased Ott ja Rain!
  14. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kaua pole olnud midagi kirjutada, kuna tervislikel põhjustel pole suurt trenni teinud. Alustasin ettevalmistusi EMV lamades surumises märtsi lõpus. Suuri ootusi polnud, pigem fun ja tuua tiimile punkte. Juba esimene trenn sai surutud 240kg ja iga trenniga liikusin 5kg kaupa edasi. Paar nädalat enne võistlusi sai tehtud 255 kg ja proovitud 260. Viimasel tuli kann 1cm lahti ja lõpus fikseerimine kahtlane. Nii see uus ja huvitav eesmärk tekkis. Ametlikult oli sel hetkel 260 surujaid Eestis vaid 3 meest! Võistluspäeval oli enesetunne hea, soojendus kerge. Kogemata sai soojendusel isegi RAW 190kg surutud, arvasin, et kangil on 180 Esimene katse 245 sai valitud turvaline raskus, mille surub ära iga ilmaga. Ei saanud kangi korralikult rinnale ja nii ma pingeta selle üles pidin suruma. Teine katse 252,5 oli kõik hästi. Kolmandal katsel pidin veidi kaaluma valikuid. Tekkis mõte suruda kindlalt 255 või 257,5 ja kindlustada abs.koht Gunnari ja Kaido järel ( Gunnari löömiseks oli vaja 262,5kg ja Kaido oli algraskusega lihtsalt kaugel ). Õnneks tuli Välk ja Samakamees ning panid mu suruma 260. Lihtsalt kirjeldamatu tunne oli see 3-0 kirja saada. Siinkohal tänud kogu tiimile ja kaasaelajatele. Tänud ka Paakspuule, kes andis väga hästi kangi kätte, nagu oma poiss oleks seda teinud. Viimase kahe suure poisi surumised ebaõnnestusid ja nii tuli kingitusena oma kaalus võit ja absoluudis teine koht. Abs. esimene koht jäi ca 1 kilo kaugusel. Lisaks sain esikoha ka tiimide arvestuses, seega kaks tiitlit ja üks teine koht. Kuna ma oma kahe aasta tagust rekordit parandasin 10 kiloga ja olin nüüd 2 kg kergem, siis tõenäoliselt seetõttu mind ka proovi andma saadeti. Võtan seda kui komplimenti, tunnustust tehtud tööle. Edasi plaan juunis Saaremaale minna ja seal korralik RAW võistlus ka teha. Toidulisadest kasutan beetakat, Kre-Alkalyn, multivitamiin, tauriin ja erinevaid valke süsikaga. Lõppu aga tahan eraldi tänada Kaidot, kelleta poleks ma suutnud pooltki sellest teha. Su kava töötab!
  15. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Esmalt tuleb see Woodoo nukk kätte saada ja siis läheb 300 tegema Laupäev paneme algraskuse paika ja järgmine nädal paugutad
  16. 2014 EM jõutõstmise, Sofia - LIVE, Raskekaal käimas!

    Täiesti ebareaalne kuju. 1200kg tehti täis!' Järgmisena oodatakse 500kg kükki ja 400 tõmmet
  17. 2014 EM jõutõstmise, Sofia - LIVE, Raskekaal käimas!

    jah, seda tahtsingi panna, aga paste ei tunnista
  18. 2014 EM jõutõstmise, Sofia - LIVE, Raskekaal käimas!

    jep, ma ei saa isegi exploreriga tsitaategi kasutada, lingi kopeerimisest rääkimata
  19. 2014 EM jõutõstmise, Sofia - LIVE, Raskekaal käimas!

    ja kui keegi tahab vähe ülevaatlikumat linki siis see on siin aga ei saa siia foorumi panna
  20. 2014 EM jõutõstmise, Sofia - LIVE, Raskekaal käimas!

    ta eelmine aasta surumises sai alles kolmandal katsel kirja, aga suure tõenäosusega teeb selle 1200 ära ka
  21. Korralik töö. Palju õnne!
  22. EMV lamades surumises 2014 - ESIALGSED TULEMUSED

    Pärna oleks pidanud tegema nagu Ott soovitas, 262,5 kg Aga, ma olen väga rahul oma tulemusega. Ei läinud abs kohta tegema, vaid tulemust. Oma paari aasta tagusele tulemusele liitsin 10kg juurde ja olles samas paar kilo kergem. Sain oma tulemusele ka tunnustuse, andsin proovi.
  23. Annika Pärteli BLOGI

    Annika on jälle jäätist söönud
  24. EMV lamades surumises 2014 - ESIALGSED TULEMUSED

    Oh Ott, oleks see vaid nii lihtne Ja ära unusta Kuusnõmmesid, eriti Aimarit
  25. Reval Sport

    Kibestumine! Sinult ongi tulnud ainult negatiivseid postitusi ja tihti selliste teemade alustamist!
×