Jump to content

Aimar Kuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    542
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Aimar Kuusnõmm postitused

  1. Team KOOVIT

    Tal ei ole seal kontot vms.
  2. Team KOOVIT

    Team Koovit nüüd ka facebookis : http://www.facebook.com/pages/Team-Koovit/191112080981416
  3. Team KOOVIT

    Nii jällegi mõned trennid mõõdas. Kaal püsib 79-80 juures. Eks kevadel saab korra pekikihi maha kui ilmad soojemaks minema hakkavad Trennid on olnud väga head ja peale igat trenni ikka päris laip. Kuna 2012 muutub vist juuniorite vanusepiirang kuni 23le siis tuleb nüüd täiega teha.
  4. Saal kooliõpilastele kena aga Põranda valik just kiita pole:) 1 hantli või ketta maha kukkumine juba rikub.
  5. EMV 2012

    Tavaliselt oktoobris olnud võistlused. Kui ma ei eksi siis alates 2012 aastast lükuvad juuniorid 21lt 23a piirini.
  6. Mikk Raudsepp

    Minule on see väga hea uudis:)
  7. Team KOOVIT

    Pidu oli väga hea! varsti tuleb hulgaliselt pilte ka:) oleks võinud otsereportaaz olla
  8. Team KOOVIT

    Õla ja rinna trenn tehtud. tunne väga hea. Kaal oli peale trenni 79,5kg Täna alustasin trenni õlaga kuna seda vaja veidi järele aidata:) Ps! Tiimi liikmed, võtke tiimi hooajalõpu peole kaasa kõik sel aastal korjatud medalid ja karikad, et saaks ära teha pildi!
  9. Team KOOVIT

    Täna oli selja ja käte päev, tegin trenni maailmameistriga...oli alles raske peale jõutõmmet oli kett suht maas. Kaal oli ka täna hommikul mega madal toitumine nädalavahetusel kipub lahjaks jääma. kaal siis 77,3kg nädalasees keskelt läbi 79kg. Trenn ise oli hea ja lihastunnetus okei. Kui nii edasi trenni teha siis ehk kevadel pilt ka täitsa enamvähem
  10. Team KOOVIT

    Järjekordne jalapäev on läbi. Võin õelda, et täitsa kutu olen omadega Kükki tegin tna 175kg 4x6 sidemed õrnalt peale kuna tegin kitsalt kükki et rohkem jalga läheks ja siis põlvedele käis veidi. Edasi hack kükk....1 uutest trenažööridest Spartas. lõppu veel jalamasinal ettesirutused. Ja edasi 2pealihast tampima. Ettekummardused kangiga + trenažöörid ja ben Johnson. Lõpetuseks veel kõhulihased erinevatel viisidel ja seljavenitus pingist käisin ka läbi. Mõõtsin täna huvipärast pikkust ka 170cm täpselt Kehakaal oli peale trenni 79kg
  11. Hääleta Taavi Koovit aasta meessportlaseks!

    Usun, et kergejõustik võtab oma ja pakuksin sellist järjestust ise: Gerd Kanter, Taavi Koovit, Ott Tänak, Märt Iisrael, Baruto Aga see puhtalt minuarvamus!
  12. Team KOOVIT

    Võistlushooaeg Läbi selleks aastaks Võistlused läksid minul väga hästi..ei oodanud ise, et eesti meistriks tulen kuna tegin ilma trikoodeta. Kükis siis 245kg alistus juba 2sel katsel siis pidi midagi veel proovima. Lasin kangile panna 255kg mis seekord ei alistunud, lihtsalt üle oma võimete ei saa nii kiirelt astuda Surumisega üllatasin ennast kardsin et viimane katse läheb aiataha kuna trennis surusin 160 mustemalt. Võistlustel tuli aga 162,5 veel väikese varuga. Jõutõmbes tegin Oma ära, kuna konkurents kadus tagant ära siis panin mingi ilusama numbri kangile. Mul vaja kang maast 5-10cm lahti saada siis tuleb juba kergemini. Oleks kogusumma veidi suurem olnud aga seekord 662,5kg ja absoluudi 5s koht. Kuna need tulemused minu isiklikele rekorditele üsna lähedal siis siit on hea edasi minna ja tugevamaks saada
  13. Team KOOVIT

    Kui raigo oma 240-50ne surumise taastab siis 93s ma küll ühtegi ei tea kes sellele lähedal oleks väiksematest kaaludest rääkimatta hetkel ju suruvad kuni 105kg mehed niipalju
  14. Team KOOVIT

    Rain kaalub nüüd juba veel rohkem Kui nii jätkab löön talle õuna suhu ja ahju jõuludeks
  15. Loodame, et sealt tuleb veel 1 ilus medal. Eesti koondisel sellel aastal VÄGA hästi läinud
  16. Team KOOVIT

    Teen ka viimasest trennist enne võistlusi väikese kokkuvõtte. Läksin tegema rinna ja õla trenni. Täna aga olin oma tuvusringkonnast üksinda saalis ja trenn möödus kiirelt. Kuigi ei suutnud 100% keskenduda ja lihas tunnetus oli kuidagi teine. Pigem valutasid kui täis läksid Ei tea kas see on hea või halva võistlusvormi tunne. Saame näha juba pühapäeval. Nagu õeldud sai siis teen võistluse ilmavarustuseta. Loodetavasti päris viimaseks ma ei jää sellepärast. Põhjused miks ma ilma teen on järgmised: 1. Trenni mõttes 2. Pingevabam 3. võistluseelne valmistus lihtsam 4. Liigavähe aega oli valmistuda jne. Kui tulemust ei tule siis vähemalt terve Team Koovit on mul pühapäeval abiks
  17. Team KOOVIT

    Kuna reedel ei saanud kükis enesekindlust kätte siis otsustasin täna jälle proovida. kavajärgi oleks muidugi Reedel pidanud see olema aga pühapäeval juba võistlus. Reedeks jääb veel siis rinna ja õla trenn:) minupuhul need taastuvad ka kiiremini:) Kükis oli abiks täna Rain..tänks et viitsisid:) täna siis lõpptulemuseks 245kg:) sidemete pealt veel varu on..endiselt raske on veel see kiiremini alla minek. lisaks ei oska leida õiget kõrgust ja partsatan läbi.
  18. Team KOOVIT

    Trenn läbi ja hea olla Täna oli selja/käe päev. Alustuseks tegin lailihasele 3 harjutust siis proovisin jõutõmmet. Võistlused ju juba see nv. Võin õelda, et jõud taastub. Täna tõmbasin 260kg mis on veel 15kg küll isiklikust rekordist maas aga alati ei saagi tippvormis olla:) lõppu tegin veel triitsepsile ja biitsepsile eraldi 3 harjutust:) käsi peegli järgi juba päris hea aga kui eile MM mehi nägin siis arenguruumi on veel PALJU kehakaal peale trenni 80,3kg
  19. Team KOOVIT

    Team Koovitile siis Super nädalavahetus Martin Münz 4. koht atletic fitnessis. Rain Kuusnõmm 7. koht kuni 168cm klassikutes. Raigo Kuusnõmm 5. koht 171cm klassikutes. Jaa... Taavi Koovit Maailmameister kuni 180cm klassikutes. Väga uhke tunne on selles tiimis olla
  20. Minu arvates väga supper, et kulturismi nii hästi ka uudistes kajastatakse:)
  21. Team KOOVIT

    Kirjutan ka vaikselt siia Blogi ära. Nimelt seenädal muutsin veidi treeningkava. Kui enne oli trenn 4ks jaotatud siis nüüd 3meks...Sest tuleb ju tihenädalavahetus ja loodan et medaliterohke:) Täna tegin Selg/Käed trenni. Endiselt on raskusi lailihasel saada kätte pumba effekt. Kuid paari erineva harjutusega saan vaikselt ikak täis lihase. Edasi tegin triitsepsile ning lõpus biitseps. Täna sain väga hea tunde biitsepsile. Vb mulle sobibki paremini kui käe mõlemad osad ühel päeval on:) Lõppu sõitsin veel pool tundi ratast( tundus huvitav)
  22. Margus Silbaum ja Elar Kraav jõutõstmise MMil

    vähemalt ei tule ilma medalita tagasi:) Palju õnne!
  23. Margus Silbaum ja Elar Kraav jõutõstmise MMil

    Olech võistleb kuni 74s müstiline jõud:)
  24. Team KOOVIT

    Kuna hetkel ajan enda kehal Massi taga siis ka trennis "suuremad" raskused. Ja hetke plaanide järgi on ka kavas 27dal tartus 3me võistlus kaasa teha AGA ilma küki/tõmbe trikoota ja surumissärgita. Kuna raskused ja tehnika väga võõraks jäänud siis see lihtne pole:) eile trennis proovisin kükki..kasutasin ainult vööd selja hoidmiseks ja tulemuseks 200:) sidemed ehk annavad natuke juurde, eks järgmine trenn proovin ära. peale kükki tegin "sumo" stiilis jõutõmmet 120kg oli nii imelikult raske et tunne oli et tõmban veel mingi lihase ära. aga tegin 5seid korduseid ja siis panin raskust juurde 175kg x5 ja 205kg x3 ning lõppu valisin sellise ilusa numbri naq 255kg. kuna kükk oli juba ees ja palju korduseid tõmbes siis jätsin 230-40 kg vahele. Aga ära ma ta tõmbasin..oli küll selline viimane pingutus aga tuli. igatahes jäin selleks korraks rahule:)
×