Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Beljo postitused

  1. Rammumees..

    Ma arvan, et ikka on. Aga äkki alustuseks sobib see näiteks: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...cise&nr=23#
  2. Tae Kwon Do

    Tae Kwon Do vehivad tavaliselt rohkem jalgadega aga tee ikka kõike.
  3. Küsimus

    no ma arvan kui parim enne on möödas mingi kuu - 2 siis ei ole tal vast midagi viga. Pulber ju ikkagi
  4. Küsimus

    Parim enne küüpäev on tavaliselt pakendil peal.
  5. Keha areng.

    Et siis olen tegelenud jõusaaliga natuke üle poole aasta vist juba. Õlavarre (biitsa) ümbermõõtu on juurde tulnud ~0,5 cm. Kaal on mul sama olnud 71 kg piires. Suurust pole mul juurde tulnud, samas jõudu ja lihaskuju on paranenud "cut" vms Treenin siis massi kava järgi ja toitun 4-5 korda päevas. Ja tahaks ka küsida, kas mulle oleks paras osta Kreatiini või valgupulbrit, et "ümbermõõtu" juurde saada
  6. Hera80

    Kreatiini. Tavatoitu piisavas koguses Ostan ka mõne päeva pärast kreatiini purgi. Arvatavasti siis "Fasti" toote. http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=307 edu!
  7. Keha areng.

    Päris ulme!!!
  8. Keha areng.

    Eks ma üritan siis rohkem sööma hakata.Koguseid tuleks suurendada. Toidukordi ma hästi juurde lisada ei saa kuna käin koolis ja söön siin ainult ühe korra. Kodus söön hommikul, peale kooli ja õhtul. Puhkepäevadel ka 6-7 ajal.
  9. Keha areng.

    Nujaah...Piima joon põhiliselt toidu kõrvale jah. Keefirit joon ma biolab muscle mass 3-ga + kamajahu. (250 ml keefirit, 1 sl. toidulis. + 2 tl. kamajahu)
  10. Keha areng.

    trenn kestab mul umbes 2 h. Jõutõmmet olen juba 2 nädalat teinud. Nädalas 1 korra siis. Põhi toiduained on siiski jh. Makaronid, kartul, spagetid, pasta ja vahel ka tatar. Hapukoort söön ka suhteliselt normaalselt Aga 10 % Põhijoogiks on keefir või piim. Keefirit kamajahuga.
  11. Veidike huumorit

    Kasahitt on hea asi jh Ma just vaatasin, koolis tund käib. Üritasin naeru tagasi hoida.
  12. Lihaste pikkus

    No sporti olen suht eluaeg teinud Aga jõusaali jõudsin mingi pool aastat tagasi. Kohe hakkasin tegema biitsale 3 harjutust 3x10-12. Arenevad suhteliselt hästi ja ka kuju normaalne
  13. UFC 98

    Kas keegi teist ka Pay per view kasutab või hangib selle internetist
  14. UFC 98

    2) Matt Hughes. Olen näinud, mees teab mis teeb.
  15. Kaua see mees vastu peab sellise treeninguga ?
  16. Maailma tugevaima mehe õla treening.

    Hah seda kindlasti jh Aksent on hea -.-
  17. Toitumine enne ja pärast trenni

    üks doos kreatiini enne trenni Mina ei jõua küll täiskõhuga trenni teha. No söö mingi 1,5 tundi enne trenni. Ega see toit sulle siis kümneid kilosid juurde ei anna, kui enne trenni sööd. Ma arvan, et just täiskõhuga sa ei jõua midagi teha -.-
  18. Toitumine enne ja pärast trenni

    Minuarust enne trenni ei tohikski süüa, mingi 2 tundi. Aga enne trenni võtan poest snickersi või lioni. see annab hea panuse
  19. Biolabi toidulisandid

    Proovi keefiriga või siis petiga... Lisa ka näiteks 1 tl. täis suhkrut, kama, kakaod äkki aitab
  20. Kuidas oleks sellise kokteiliga?

    njaaa rahalised seisud piiravad natuke... Võibolla siis järgmine aasta, kui koolis korras ja stippi hakkab saama võib omale kilo jogurdit päevas lubada
  21. Kuidas oleks sellise kokteiliga?

    Peale trenni ja puhkepäevadel peale lõunasööki 1-2 tundi hiljem, kui kõht tühjem. Kakao on meil "Meie mark" see on hea?
  22. Kuidas oleks sellise kokteiliga?

    maitse oli täitsa talutav isegi normaalne.
×