Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Beljo postitused

  1. Kreatiini lahustuvus

    Niisiis, segan 5 g kreatiini 200 ml veega. Loksutan seda mingi 2-3 minutit. Loksutan, lasen seista, loksutan jne. Aga ikkagi vesi jääb "uduseks" Küsimus siis, et kas ta peabki selline jääma või peab veel kauem laskma lahustuda?
  2. Mida hommikuks süüa.

    Tavaliselt söön hommikuti 3 muna + 2 võileiba. Aga paar korda nädalas ka putru, kas kaerahelbe või neljavilja putru. Aga mida soovitaksite kõige rohkem hommikuti süüa. Putrudest just. Ja valmistan putrusid piimaga.-
  3. Mida hommikuks süüa.

    Ise tund aega enne trenni söön paar saiaviilu juustuga.+piim ja pool tundi enne kreatiini.
  4. Ektomorfi kava

    *pikk, peenike kael *pikad sõrmed *keskmised õlad *peenikesed randmed *madal rasvaprotsent *pikad, peenikesed liigesed ja jäsemed. Samas jalad on suhteliselt keskmised ja jämedamad.
  5. Vitamiinid

    Esimest korda elus päevitate? No vast jh kui kaks päeva järjest 2 tundi päevitad siis kõrbed ära Oleneb ka nahast.
  6. Ektomorfi kava

    18 sain see aasta kaalun 71 kg ja 188 pikk.
  7. Tegin küll mingi aeg samalaadse teema, aga arvan et keegi ei uuri enam seda. Niisiis kui alaselg on natuke nõgusam, kui olema peaks.(tagumik ka vähe punnis ) Varem ma alaseljale harjutusi ei teinud, pumpasin ainult kõhulihaseid. Umbes kuu, kaks hakkasin ka seljale harjutusi tegema. Paar nädalat olen teinud pilatese seljaharjutusi. Et siis. Kas ma peaksin tegema rohkem seljale harjutusi, kui kõhule? Või hoidma neid balancis omavahel? Tegelen ka jõutõmbega seljapäevadel e. siis 1x nädalas. Ei oleks eriti aega ja raha, et mingi spetsalisti juude uurima minna, aga kui peab siis peab...
  8. Ektomorfi kava

    Ise ka kõhnem tüüp. Kuid teen ikkagi 3x12 ja on ka märgatavaid muutusi.
  9. Rait Sagor talendijahis

    Ma annan samuti. Vaatasin youtubest, päris suur poiss
  10. Ainevahetus

    mina näiteks joon ka õllet ja snäkke ;D söögikogused on ka suured suhteliselt... samas kaalun ikka 71 kg ja pikkus on 188.
  11. Halb vereringe

    Mul siis selline mure. Et vereringe on halvaks läinud. Kas suitsetamise pärast vms, aga suitsetamise jätsin maha nädal tagasi. Et siis käed, jalad jahedad koguaeg. Väljas olles käed lähevad lausa sinakaks. Kas keegi teab tegevusi, toiduaineid mis parandaksid vereringet?
  12. massi juurde

    Piim, kohupiim, kohukesed, hapukoor jne. Liha, kana, kala. Söö söö
  13. Halb vereringe

    "Meie mark" oli see. Ühe tassi kohta,(200 ml vist) lisan 1 kuhjaga tl. täis ja pool veel juurde. Kakaod joon tavaliselt piimaga, aga kas ka veega kakao on sama hea tervisele, või üldse.
  14. Kreatiini lahustuvus

    Mis siin rasket. Lased klaasi vett täis. 1 kuhjaga tl. täis kreatiini. Segad, kui veel vesi keerleb vms. jood. Kui jääbki põhja natuke lisad veel veerand klaasi vett ja jood kõik ära
  15. Halb vereringe

    Tänan informatsiooni eest. üritan siis omale Omega-3 tablette muretseda. Kakaod joon, jõutrenni teen, aeroobset vähe- peaks suurendama aer. trenni
  16. Halb vereringe

    *Halvemaks siis ütleme nii. Veri ei käi kehas nii hästi ringi.
  17. UFC 98

  18. Kreatiini lahustuvus

    Vot nii ma teengi
  19. Ektomorfi kava

    Toitumine võib ektomorfidel jt. erineda... Kava on sama Kas massi, jõu, reljeefi tsükkel massikavasid on mitmeid... 3x10-12 seeriad... ja päevas võiks jah üks suur lihasgrupp olla ainult. Rind, selg, jalad eraldi päevadel. Rinna päevale võiks veel lisada biitsepsi ja triitsepsi. Selja päeva, õlad, trapets. Ja jalad. Kõhtu teen mina igakord kui jõusaalis, e. siis 3 x nädalas. Alaselga samuti. Jõutõmmet teen ka seljapäeval.
  20. Kreatiini lahustuvus

    Mul ongi mono, fasti kreatiin. Ma teen nii et veega ja siis joon viinamarjamahla peale.
  21. Niisiis, mis te kostate sellise koksi kohta... 2 tl. kuhjaga kamajahu, 1 sl täis biolab muscle mass 3e ja 250 ml keefirit. Kas on kasulik, või tuleks midagi rohkem lisada? Pmst. eesmärk on massi juurde saada. olen 72 kg ja 188 cm pikk. Igasuguseid variante proovinud aga gramme ei tule juurde.
  22. Toitumine enne ja pärast trenni

    Palju targemaks sain aga sai -.- Kas jõumehed söövad saia ka siis v ?
  23. Tae Kwon Do

    Kui MMA-s on vastamisi saanud mingi tae kwon do vend ja keegi muu - kickboxija vms. Siis on tavaliselt ikka Tae vend kaotanud.
  24. söömine lihtsalt

    Mis mõttes leib ei anna mitte midagi??
×