Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Beljo postitused

  1. Nagu kaks tilka vett

    väga hull nagu isa ja poeg
  2. Käe ümbermõõt...

    35,5, 190 pikk 73 kg. 40 tahaks täis saada järgmine aasta
  3. Kiire ja maitsev retsept

    oi jummal sellist värki on juba ammu tehtud samas ka makarone munaga, kartuleid jms.
  4. MMA naised...

    varsti saan vaadata, loodan et Gina võitis american gladiatorit vaatan
  5. Piinlik nokout MMAs?!

    Nägin ise kah UFC 101. Tõesti selline lõdvarandme löök oli lõpus ja mingit keha ei pannud mängu... Aga samas Forrest oli enne juba poolenisti minestamisäärel, mõlemad on head võitlejad
  6. no midagi peaks ikka ju tulema. Kus see jõud ikka tuleb, kui lihasrakud suurenevad ja lähevad tugevamaks. aga massitsüklis lõhub neid lihasrakke rohekem või ma ka ei kujuta ette
  7. Kehatüübid, huvitav test.

    Your score is 2.42. Your body is between an Ectomorph and a Mesomorph. Choose a middle approach between the follow recommendations.
  8. Parim pohmakajook

    pohmell tekib sellest, et maks hakkab alkoholist tekkinud mürke lagundama. Aga sellejaoks on tal suures koguses vett vaja. Ja kui su organismis vajalikul hulgal vett ei ole siis ta võtab seda ajust, kuna aju koosneb 75 % veest. Aju muutub veidi väiksemaks, eraldub koljust ja sellep. hakkabki pea valutama. Kõige parem pohmakajook on siis vesi. Mina eelistan värska original või siis üldse kraanivett
  9. Spordiga olen eluaeg tegelenud. Seega keha on suht trimmis alati olnud aga kõhnavõitu. Nüüd siis eesmärgiks natuke rohkem musklisse ja suuremaks Ütleme et veel pole saavutanud oma tahtmist, aga asi areneb
  10. Jõudu Või Massi ?

    Kodus ja väljas saab tõesti jõudu ja kehavalitsemist vähe hästi arendada. Mänguväljakutel, pargis jms. Kätekõverdused, jõutõmbed arendavad ka samas lihasesuurust ja lisada saab ka seljakotiga raskuseid juurde. Näiteks, kui mina jõusaali ei jõua teen kodus pooletunnise trenni. Mby natuke vähem.
  11. Jooksmine

    võhma muidugi, aga saab ka vast suhteliselt raskeks panna selle, et peaks ka jõuga liigutama. Aga see liigutus, see on hull. Ma pigem käin jooksmas.
  12. Tartu jõusaal.

    Tere ei leidnud informatsiooni, et palju maksab jõusaali kord seal tartu kesklinnas macDonaldsi juures. Ja mis kellast, mis kellani avatud on?
  13. Tartu jõusaal.

    ooh tänan
  14. Noor välismaa poiss.

    Niisiis leidsin ühe hullu tüübi http://izismile.com/2009/06/29/this_kid_is...es_10_9_mb.html Kas keegi on temast varem kuulnud ja on temast internetis rohkem videosid, informatsiooni???
  15. Alkohol

    ma pakun et õlu aga ise joon suht kõike
  16. Paindumine

    No ma teen mingi paar kuud juba... Aga mitte paindumise harjutusi. Rohkem selja ja kõhu värke... et rühti parandada,..
  17. paar kysimust AINULT meessoost isikutele

    1.)mitte piitspeenike, hea huumorisoonega, keskmisest targem,(targem kui mina ) pole igavleja, kodus passija, noorem minust. 2.)no ülekaaluline, hambutu, vaikne, suurte kätega (õlavars 40+ cm xD) 3.)Sellist missugune mul praegu olemas on. 4.)ei tahaks endast 5+ aastat vanemat, pikemat, rohkem kaaluvat
  18. +Oksjonil on 15-19 juuni UUS Fit Mass Fithop ilt

    Kas seda oleks võimalik kätte saada ka tartu Fitshopi poest? Kui ja, siis kuidas?
  19. Paindumine

    pilates on maru häää http://www.youtube.com/watch?v=s9BfJWfBuc8 Vaata see video läbi.
  20. abi tahax(kõhulihased)

    erinevad kätekõverdused ja ka keretõsted kõhulihaste jaoks... Uuri youtubest ka näiteks excercises for abs vms. Sellises vanuses muidugi võib trenni teha vaikselt kodus. EDU
  21. Haarde tugevus

    No suurendad vaiksemalt raskusi. Küll see haare sul ise paraneb. Mingi julla oli ka millega sai treenida. Samas ka käsivarre lihaste arendamine peaks aitama haaret tugevdada. Eraldi hirmasid ka osta muidugi, kui raskused juba liiga suured ja ei püsi käes
  22. Kerge valu

    Mul tuli hakkas ka valutama. Seljatreeningul, kuna seeriate vahel ei venitanud piisavalt hästi vist. Ja raskust lisasin ka järsult juurde. Hea energia oli sees
×