Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Beljo postitused

  1. Söögi ajal joomine.

    rohkem kastet, hapukoort vms ma lõunaajal ka ei joo kõrvale, aga hommikuti teed küll
  2. Pullid pildid netist

    Kui keegi MTV videomuusika auhindade jagamist nägi saab aru milles teema Seda kasutatakse paljudeks kohtades nüüd
  3. Veidike huumorit

    Haha päris head, aga su näo oleks võind paremini välja lõigata
  4. Niisiis esmaspäevast-kolmapäevani olen trenni teinud. Esmasp. tegin rinnalihaseid,biits, triits. Teisip. jalad. Kolmap. selg, õlg. Huvi oleks täna ka trenni minna. Kui ma esmasp. surusin kangi 60 kg 3x 8-10 korda ja +2 harjutust. Kas oleks mõistlik teha täna ka kerge rinnapäeva näiteks 1x 50kg 10-15 korda, 1x 55kg 10-13 korda ja siis trapetslihast treenida???
  5. Küsimus treeningu kohta.

    tänan vastamast. jõudu, energiat ja tahtmist on mul koguaeg aga äkki tekib ületreening, kui siin oma mõistuse järgi uhan ... aga eks ma siis katsetan järgi täna kuidas on.
  6. Minu treeningsüsteem

    tundub, et trapetsit pead silmas
  7. Tervist! Hommikusöök= 50 g kiirkaerahelbeid piimaga või 3 praemuna v. omlett sama munakogusega. Koolis lõuna kell 11.00= kas pastaroog kanafileega, kanasnitsel kartulitega, kanatiib kartulitega vms. (Igapäev erinev menüü) peale kooli kodus 14.30-15.30 oleneb mis kell trenni(hetkel kella 4st või poole 5st)=makaronid munaga, tatar, riis vms. selline keskmine kogus ei oska öelda kahjuks. peale trenni 5-6 ajal= tavaliselt sama mis lõunaks + klaas piima. 8-9 ajal= omlett või mune 3 või kohupiim. enne magamaminekut 22-23.00 klaas piima. Trenni teen siis 3x nädalas. Hetkel olen 190 cm pikk ja kaalun ~ 73 kg. Niisiis järgmiseks aastaks oleks plaanis tõsta kehakaalu u. 2-3 kg võrra, aga samas võimalikult väikse rasva %. Kas see on sellise toitumiskavaga mõeldav, samas kui tõstan sujuvalt toidukoguseid. Tänan, kui viitsite vastata.
  8. Plaanid järgmiseks suveks.

    Heeh, seda küll Endal turvalisem ja ka mõned töökohad vajavad suurust
  9. Plaanid järgmiseks suveks.

    olen hetkel 18, märtsis on sünnipäev. Ma ei tea, mulle meeldib rohkem selline natuke väiksem ja lihaseline olla, kui suur "karu" Aga eks elu näitab, äkki 3-4 aasta pärast olen 90-100 kg kanti
  10. Plaanid järgmiseks suveks.

    Aga kui hommikuti pole aega munade, omleti kõrvale putru teha, kas paar leivakääru sulajuustuga sobiks? või pean hakkama varem üles ärkama? Tänan ka kirpu hea info eest
  11. Plaanid järgmiseks suveks.

    Tänan info eest. Ma olen käinud saalis 1,5 aastat. Areng on toimunud. Treeningkavana kasutan fitness.ee võetud edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks. Harjutusi vahetand mõne ajatagant, aga mitte kindla.
  12. sportlike inimeste uuring

    njaaa, vastasin ka ära küsimustele samas pooled jäid täitmata
  13. Plaanid järgmiseks suveks.

    Nujaa, võtan teadmiseks, aga tavaliselt mulle meeldib süüa putru ikka kohe peale valmistamist. Seistes puder muutub siukseks paksuks ja sültjaks, aga ehk panen liiga palju helbeid piimakoguse kohta
  14. Väga suured jalad on sellel
  15. järjekordne algaja

    no kana, kala on väga hea toit, aga mingi ühe söögikorra võiksid vähemalt juurde panna. Näiteks hommikul ei söö, hakka sööma midagi. Mingit putru näiteks, või paar keedumuna kasvõi vms.
  16. Ehhh... tundub huvitav... Aga kui inimene peab vetsu minema, siis su käsi ripub kaasas tal uksevahelt?
  17. The Ultimate Fighter 10

    see oli rõve jh terve käsi ja nägu oli seda verd täis
  18. The Ultimate Fighter 10

    otsisin netist leidsin, tuleb... aga mis on The ultimate fighers 09?
  19. Et siis räägitakse et peab korralikult sööma, igapäev samalajal jne. Peale trenni võetakse mingeid valgusheike. Puhkus väga tähtis, elu peab stressivaba olema jne Aga küsimus siis selline, et kuidas vangid, kes on istunud juba oma pool elu saavad olla suured nagu karud ja olla samalajal lihastes See pole ka ainult filmides, olen vaadanud ka dokumentaalfilme vanglatest.
  20. Selline tobe küsimus tekkis igavusest.

    vaevalt tõesti keegi kukeks tahab saada aga ma arvan, et seal on päris igav ja natuke ka ohtlik
  21. Ärge tapke koeri

    Arvatavasti sul kodus pole lemmiklooma koer. mina olen küll selle vastu, et koeri tapetakse.
  22. Tätoveering- kulturisti jaoks või mitte?

    kahju kuulda, aga see ei tähendagi et kohe tatoo peaksid endale nahapeale tegema... Ma räägin neist kes teevad, neil on selline põhjus tavaliselt.
  23. Tätoveering- kulturisti jaoks või mitte?

    olen LA ink ja Miami ink saate fänn Tänapäeval inimesed teevad omale tatoveeringuid peale seda, kui nende elus on toimunud mingi suur muutus, kas on läbi elanud mingi tõsise haiguse, lähedane inimene on surma saanud või siis mingi inimese portree keda nad väga austavad.
  24. Suhkur

    no ainuke kuhu ma igapäevaselt lauasuhkrut panen on tee sisse 2 tl. täit ja vahel ka pudru sisse...
  25. VIIN

    ma arvan sama, et viina juuaksegi maitsepärast mitte sellep. et täis jääda muidu siis eesti omadest laua viin. viruvalge mulle kohe kindlasti ei sobi, hommiku pärast. aga äkki see oleneb ka inimesest, mida peale sööd,jood ja üldse ilmast Laua viin, mõrnaja , saarema sobivad mulle
×