Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Beljo


  1. Leidsid ka nüüd mida uurida :D .

    Segaseks jääb see, mis eesmärgil selliseid võrdlusi tehakse. Tollel ajal oli jõudu vaja ja nüüd läheb rohkem ajusid vaja. Täpselt nii on ka kohanetud :P .

    Mida mõeldi selle all, kui öeldi, et neandertaali naised seljataksid Arnoldi? Kas lihastega? ;)

    ainult? neandertaali naine seljataks arnoldi lihastega, näitlemiskarjääris, kuulsuses ning poliitikas. :(


  2. njah kurb küll aga see steroidi jutt hakkab juba siis pihta kui natukenegi teistest lihast ja jõudu rohkem on:)

    inimesed on nii veendunud et iga märgatav areng on just tänu keemiale.OH NEID RUMALAID ;)

    Ja mitte ainult, nad arvavad et sööd, süstid, istud kodus ja ainult kasvad... Mingist trennist nad ei tea-.-


  3. mina olen veel noor "tatikas" :D ma tean suhetest vähe. Hetkel olen olnud koos juba poolteist aastat. Kõrvalepõikeid pole olnud. Aga lugesin, et kõrvalepõikeid, üheöösuhteid, magamist kellegi teisega tehakse sellep. et midagi on suhtes puudu. Alati saab andestada, rääkida asjad läbi milles oli põhjus. Vaevalt keegi lihtsalt uudishimust kellegi teisega magada tahab, aga on ka selliseid ma tean... ;)


  4. Lugesin ühte raamatut ja seal oli selline jutt:

    Üldiselt meeldib naisele, kui mees on temast vähemalt mõne cm. võrra pikem ning tugeva kehaehitusega, naisest suurem, kuid ta ei tohiks olla paks. Pikk ja tugev mees tekitab turvatunde, mis on üks naise põhivajadusi. Mehele tuleb kasuks olla kena, kuid mitte ülepingutatud iluleedi ega massiivsete lihastega atleetvõimleja. Viimane viitab eneseimetlusele ja eneseimetlajel ehk nartsissistil on kalduvusi suhelda inimestega selleks, et teised neid imetleksid. Aga naine vajab, et teda peetakse ilusaks...

    Kuidas siinsetel meelstel siis naistega läheb ja mis te arvate üldse sellest?

    ;)


  5. :) Kas keegi saaks ka saata rinnaltsurumis kava? Mul probleem raskuste suurenemisega. Ma olen mingi pool aastat juba punninud 60 kg-ga. 3x10-12 Teen veel hantlitega lendamist kaldpinnal ja ka surumist kangiga kaldp. Positiivne siis. ;) Teised lihasgrupid on küll paremini arenenud...

    email: mendac91@gmail.com


  6. kõige lihtsam ehk on osta massilisaja ja tarbida seda nii nagu pakendil kirjas. + süüa tavatoitu 3-4 x päevas

    ma pigem arvan, et mingi proteiini sheik peale trenni + tavatoitu 5-7 x päevas. valgu ja süsivesikute suhe umbes 1/3-le vast :D mine toitun umbes nii ja tulemusi on näha küll, aga saab ka paremini ma arvan :P


  7. rinda on paratamatult kõige lihtsam treenida kätekõverduste näol, nii et see on mul alati treenitud olnud.

    Väga suureks nad vast ei arene nii? või siiski? Aga ma ka suvel pumpasin põhiliselt kätekõverdusin kuna jõusaalis käia ei olnud võimalik nii tihti kui praegu. Midagi ei muutunud paremaks pigem hoidis vormi :)

×