Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Beljo


  1. Triitseps on vist ainuke lihas, mis mul absoluutselt iga kord juba treeningu ajal valu teeb, jube mõnus raisk! Hetkel teen vaid kahte harjutust, sest teevad töö täielikult ära.

    Plokil allasurumine 4x10

    Rööbaspuudel surumine 4x10

    Vahest kui tuju nõnda hea ja tugev, teen veel ka hantliga kuklatagant 4x10.

    täpselt samad harjutused mulgi :P vahel teen ka- vist oli tricep kickback vms :D


  2. Tervist kõigile

    Mõtlesin novembrikuust hakata treenima Saksa mahutreeningu järgi.

    Kui ma oma maksimum tulemusi ei tea, kas ma pean selle ära proovima või kui ma teen 3x10-12 (60 kg) kangiga rinnalt surumist siis, kas 10x10 53 kg sobiks?

    kava oleks mul selline

    1. päev:

    harjutus 1 - rinnalt surumine kangiga 10x10

    harjutus 2 - ploki tõmbed kukla taha 10x10

    harjutus 3 - pos. kaldel hantlitega lendamine 3x8-10

    harjutus 4 - tõmmega hantliga küljele 3x8-10

    2. päev:

    harjutus 1 - täiskükk 10x10

    harjutus 2 - sääre painutamine lamades - kuidas see välja näeb?

    3. päev: puhkus

    4. päev:

    harjutus 1 - triitsepile ploki tõmbed 10x10

    harjutus 2 - biitsepsile tõsted sirge kangiga 10x10

    harjutus 3 - kangi surumine seistes õlale 3x10-12

    harjutus 4 - Hantlite tõstmine kõrvale ühe käega, seistes 3x10-12

    Läbiksin siis selle tsükli 6 korda vaikselt raskusi tõstes. Mida muuta või kõik on OK? :)


  3. vaheta kava oleks esimene soovitus. teine asi on see, et mida sa sööd ja kui palju. see et võtad kreatiini ja mass2 ei ole mingi näitaja, neid ju võib ka teelusikaga võtta :( . kas sa ikka piisavalt sööd, et oma keha toitainevajadusi täita? ka siin võib peidus olla arengu seismajäämine.

    kreatiini peabki üldiselt teelusikaga võtma :D Aga jh, olin ka väga kõhna, ei arenenud. Nüüd on õrn rasvakiht peal, mitte nii suur et kõhulihaseid pole näha aga ikkagi. Nüüdsest on midagi arenema hakanud :P


  4. no seal on võitmisega üldse raskusi ma arvan, kuna alati on asjad otsas :( või siis polegi ühtegi asja :D mingi poolteist nädalat kasutaja olnud, aga pole veel näind, et mingit asja oleks võimalik punktide eest osta -.-

×