Jump to content

Beljo

Kasutajad
  • Sisu loend

    254
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Beljo


  1. Tervist fitnessrahvas.

    See pole küll mingi moe foorum, aga natuke ilu ikka puudutab ja arvan, et on ka palju ketikandjaid. Et siis võiksite ette lugeda, kuidas saaks soodsalt hõbekette puhastada. Mina tean siis järgnevaid meetodeid:

    1) Viskad keti kaussi, lisad 1 spl keedusoola + 1 spl. soodat ja viskad keeva vee peale.

    2) Mingi möks oli millega puhastatakse hõbenõusid. Panid peale lasid oodata, siis tõmbasid lapivahelt keti läbi. Lapp oli pärast mustasid triipe täis.

    PS! Olen kuulnud, et hambapastaga puhastamine on jama, pidi väga ruttu uuesti tuhmuma.


  2. no alguses ongi vähe paigast, mul oli ka aga nüüd hakkab asi paremaks minema. Kui rinnalt surud kangiga, vaata et tehnika oleks ilus. Ma olen näinud vendi, kes viimaste korduste ajal hakkavad suruma nii, et üks käsi üles siis alles tiene käsi ;) E. siis tavaliselt vasak käsi ei jõua. :P Samas võib ka hantlitega harjutusi teha, peaks ka aitama, et rohkem prop. viia.


  3. Tere fitnessirahvast. Ma ~ 3 nädalat juba jooksmas käinud peale jõusaali 15-20 minutit. Kasutan ka pulsikella. Enne jooksmist on pulss 100-110. Jooksen ja kõnnin vaheldumisi. Joostes tõuseb pulss maru ruttu 140+ siis kõnnin jälle mingi aeg. Kas see pulss pole mitte liiga suur, kui tahan jõusaalis kõrvalt ka aeroobset teha, et parandada südame ja kopsude tööd mitte kaalust alla võtta vms.

    Tänan, kui viitsite vastata. :o

×