Jump to content

Patella

Kasutajad
  • Sisu loend

    293
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Patella


  1. Nüüd siis poole võistluse pealt tuleb välja, et naistel pole kästud sirgete jalgadega teha! ;)

    Facebooki videos polnud selle kohta mingit märget.

    “Kätekõverdused” ongi mõistetav ainult ja ainult sirgete jalgadega.

    Jaanika näidisvideos, kus oli tehtud põlvedel, oli juures selgitav jutt vigastuse kohta, miks ta nii tegi - “Ja kui ma eelnevalt kirjutasin, et olen lombakas ja ei saa liikudagi ja videos teen juba põlvedel erivõtteid”, siis see on väga üheselt mõistetav lause.

    Või olen mina midagi valesti aru saanud? <_<

    Lihtsalt nördinuks teeb asjaolu, et ei suudeta algusest peale korrektseid reegleid välja mõelda, vaid muudetakse neid võistluse käigus. :D

    Miks peavad selle all kannatama need, kes tegid oma videod kohe ära? :D

    Minu soovitus oleks muuta see põlvedel variant ära. Nagunii on enamus naistel tehtud sirgetega.


  2. 12cm on maksimaalne kõrgus :)

    Aga ilma purgita on isegi parem teha, küünarnukkide järgi peab lihtsalt siis aru saama, et tekiks 90kraadine nurk :)

    Minu ja Pireti videol on ketaste kõrgus täpselt 12 cm. Need on 2,5 kilosed kettad ja neid on 6 tükki.

    Segaseks tegi asjaolu see, et polnud täpsustatud, mida "rinna" all silmas peeti. Millist kohta see täpselt puudutama peab. Rind on ikkagi rind,mitte rinnak ega kurgualune...

    Teine variant, et te oleksite hoopis tingimuseks seadnud 90 kraadise nurga olemasolu.

    Sooviks järgmine kord korrektset näidisvideot või paika pandud tingimusi. Nii on kõigil lihtsam.

    Aitäh!


  3. Tere,

    Väga ja suure huviga tahaksin samuti videot näha. Laadisin alla nüüd endale sobiva Playeri, kuid Sa oled vast internetist video maha võtnud? Allikafaili ei leitud.

    Kui tohib, siis KORRATA ;)

    J.

    Tere hommikust!

    Ei ole maha võtnud, aga suur fail. Algul proovisin avi-fotmaati üles laadida, aga ei saanud.

    Ehk paneksin Sulle e-mailie hoopis mingi muu failitüübi, väiksema ka. Ehk saaksid edasi youtubi panna?

    Aitäh!

×