Jump to content

Patella

Kasutajad
  • Sisu loend

    293
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Patella postitused

  1. Fitness.ee KÄTEKÕVERDUSMÄNG: vaata, kes vōitis!

    Nüüd siis poole võistluse pealt tuleb välja, et naistel pole kästud sirgete jalgadega teha! Facebooki videos polnud selle kohta mingit märget. “Kätekõverdused” ongi mõistetav ainult ja ainult sirgete jalgadega. Jaanika näidisvideos, kus oli tehtud põlvedel, oli juures selgitav jutt vigastuse kohta, miks ta nii tegi - “Ja kui ma eelnevalt kirjutasin, et olen lombakas ja ei saa liikudagi ja videos teen juba põlvedel erivõtteid”, siis see on väga üheselt mõistetav lause. Või olen mina midagi valesti aru saanud? Lihtsalt nördinuks teeb asjaolu, et ei suudeta algusest peale korrektseid reegleid välja mõelda, vaid muudetakse neid võistluse käigus. Miks peavad selle all kannatama need, kes tegid oma videod kohe ära? Minu soovitus oleks muuta see põlvedel variant ära. Nagunii on enamus naistel tehtud sirgetega.
  2. Nii nunnud kõik! Tore näha!
  3. Fitness.ee KÄTEKÕVERDUSMÄNG: vaata, kes vōitis!

    Nii mitmeid vasturääkivusi on siin korraldamise poole pealt, et hakka või uut videot tegema, kus põlved maas... :S
  4. Minu teada ja ei saagi eestikatele mehed, kes ei suru teatud raskusi ära. On teatud järk, mille peab ära täitma.
  5. Täpselt. Mingi enesekriitika peab olema. Minu arust ei ole Karikavõistlus rahvaüritus, kus näidata ainult oma dieeditamist. Mulle tundub, et on juhuseid, kus on tavaline inimene tänava pealt (või üliväikse treeningstaažiga) hakanud ennast näljutama ja siis mõtlebki, et on paras bodyfitnessist. Ilma trennita jätab see rohkem anorektiku mulje.
  6. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

    Kui mees on ikka mees, ei pea ta mingeid trikke kasutama.
  7. Zyzz & Josef Rakich

    Püksid on piltidel kohe-kohe ära kukkumas
  8. Mulle ka meeldis, et oli selline õhtujuht. Põnev ja sujuv õhtu. Ei tundunud üldse nii pikk. Võibolla ainult see, et võistlejad soovivad, et õhtujuht vabakavasse jutuga sisse ei sõidaks.
  9. Minu ennustus oleks: Noorte ja Juuniorite abs: Jevgeni Kuzmin Body Fitnessi Abs: Merike Sula Bikini Model: Nataly Pant Meeste klassikalise kulturismi abs: Imre Vähi Meeste kulturism: Morozov Meeste kulturismi abs TOP 6: 1. Morozov 2. Rückenberg 3. Vähi 4. Taru 5. Kornõšev 6. Abrassimov
  10. Martin Kjellström

    Nõus. Ta on suur, aga mitte ilus.
  11. Võistlustele?

    Just oli ju Reval-Cup ja kohe-kohe Lõuna Eesti Lahtised karikavõistlused. Järgmine aasta on need ka ilmselt. Eks teadjamad oskavad rääkida. Aga Reval Cupile tasub küll tulla. Ole sa juunior või vanem. Vaata fitness TV-st, saad ettekujutuse.
  12. Martin Kjellström

    Omapärase punnis kujuga reis. On ta lühemat sorti mees?
  13. Üks rinnalihas teisest suurem

    Kas teed harjutusi põhiliselt hantlite või kangiga?
  14. Millest need erinevused grimmis? Mõnedel olid väga ilusad ühtlased, aga teistel laigulised, nagu näiteks Antonil. Kas asi oli selles, et vähe kihte pandud? Mõnel vist ei olnud läiget ka?
  15. Minu arust oleks Tarul ruumi vabakava arengus. Kõige rohkem avaldasid mulle muljet Taru kõht, Kuusnõmme jalad ja Janari rind Väga kihvte vabakavasid oli seekord! Hea muusikavalik ka. Ei pea ju kõik toimuma vana roki/popi saatel.
  16. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

    Dopingumänguritele ongi tulega mängimine kohe eraldi spordiala - kes vahele ei jää, ongi võitja! Hasartmäng.
  17. Sixpack

    Ma arvan, et fitness.ee-s on piisavalt selleteemalisi postitusi. Peab lihtsalt otsingut kasutama.
  18. Pullid pildid netist

    Üks talvine "spordivideo" ka. Poole pealt hakkab naljakaks minema... http://www.liveleak.com/view?i=372_1296319101
  19. Fitness TV "Kullafond"

    Ülikõva!!! Pisike Inna Uit oli nii armas
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mul oleks mõned küsimused selle spray-päevituse kohta: Kui ruttu kuivab? Kas ta tuleb kohe pestes maha? Riideid määrib? Kui peale jätta, kas hakkkab ebaühtlaselt kuluma või jääb normaalne?
  21. Mis mõõduvõtmine siin toimub!? Testo nii laes? Isiklikult arvan ka, et meesterahva kohta peale 5 a trenni surumine 155 kg, tõmme 180kg ja kükk 150kg, pole mingi tulemus, millega siin Oti foorumis kekata. Ülevaadet võib ju anda, aga tee seda enda blogis.
  22. hommiku/õhtu söök

    Kui rasvane see ricotta on? Tavaliselt kipuvad need rasvased olema. Mina söön hommikuti tavaliselt kas piimaga kaerahelbeputru või keedumuna/omletti. Õhtuti ka midagi valgulist. Õhtu on suhteline mõiste, sest õhtul on mu 2 söögikorda. Liha, köögiviljad näiteks. Mõnikord kohupiim, kodujuust.
  23. Võibolla küll. Igatahes on see müts Otil kaubamärgiks muutund
×