Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Marek Kalmus


  1. Kuigi jah seda on sinult väga palju loota, sest kes võtaks sellist presidenti enam tõsiselt kes oma sportlastele keelatud aineid annab. Ja seda veel pärast tunnistab. Jõudu edaspidigi valetamises ja vassimises.Nii nagu ma sind esmakordselt kohates mõtlesin,et see küll mingi mees ei ole, oled sa seda ka edaspidi oma tegemistega kinnitanud.


  2. Küsisid minult eile telefonis,et kas vöid vanduda,et sa ei ole keelatud aineid kunagi kasutanud?Vastasin, et ei ole. Pean sinu ees vabandama--olin siis väga närvis ja öelda oleks olnud palju rohkemgi kui ma siis seda tegin.Tegelikult pean sulle tunnistama,et olen küll ja mitte ainult mina vaid ka Ott. Nimelt toimus see Euroopa MV-tel.Sveitsis aastal 2000. Vöistluseelsel öhtul tuli meie tuppa hr.Arnold Tokko ja töi meile tablette nimega HYPODHEAZYDE need pidid siis vee naha vahelt välja viima ja vormi viimasepeal heaks tegema. Vötsin neid tablette siis mina ja samuti ka Ott. See aine on ja oli ka siis keelatud ainete nimekirjas mida me teadsime köik kolm väga hästi . Härrased OTT ja ARNOLD, olge MEHED ja tunnistage seda samuti AVALIKULT nagu tegin mina.Kui kavatsete minu teksti maha vötta siis toksin ma selle jälle uuest ja uuesti sisse. Arvestage ,ET MA EI ANNA ALLA MITTE KUNAGI. NAGU TEIE MULLE NII SAATE KA TAGASI. Nii, et vabandan veelkord hr. Kreilise ees.

×