Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Marek Kalmus


  1. Ohud on kindlasti olemas, kõik oleneb palju sulle loodus on nö. kaasa andnud organismi isepuhastus võimet. Mõni paneb eluaeg viskit ja muud solki, tossab nagu korsten, käib talvel paljajalu väljas ja elab 100 aastaseks. Teine jälle külmetab saab kopsupõletiku ja sureb pärast sellega kaasnevaid tüsistusi. Milleks niipalju riskida on olemas tervislik toitumine, loogiline koormuse planeerimine , toidulisandid kreatiin, glutamiin, valgukonsentraadid. Neid õieti kasutades saad kinlasti parema tulemuse kui see vend kes NOID kapsleid neelab ja mis peamine sinu tulemus on püsiv ja sa oled TÄIE TERVISE JUURES. Mida ei saa kindlasti öelda kapsleid neelava venna kohta. Kuigi visuaalne tulemus võib ju mõni aeg midagi muud näidata.


  2. Kuklatagant kangi surumine on väga paljudel õlad p....se keeranud, Olin ise sama asjaga kaua hädas, sest arvasin, et ilma selle harjutuseta korralikku õlga ei saagi. Tegelikult on aga kangi eest surumine palju kasulikum nagu ka hantlite surumine. Võin öelda, et õlad alles siis kasvama hakkasidki kui loobusin kukla tagant surumisest. Asi on nimelt selles, et kui lased kangi korralikult vastu kaela on õlaliiges väga ohtlikult pinges ja vigastus on kerge tulema. Lugesin ühest raamatust, et seda harjutust tuleks max raskusega treenimisel just sellepärast vältida. Kergega võib teha aga seda trenni lõpu poole ja hästi puhtalt. Kui üldse. Soovitada aga mõnda arsti ei oska, sest siiani olen oma hädadega ise toime tulnud. Kui tekib mingi vigastus on tavaliselt viga kas ülekoormuses või vales sooritamise tehnikas. Perearste aga spordivigastustega tülitada on üsna kasutu, ütleksin, et nad on suuremalt jaolt halturtsikud. Olen ise mõnele esitanud küsimusi mille vastust ma kindlalt tean ja olen kuulnud sellist soga, et tekib küsimus kus need inimesed õppinud on.


  3. Kuidas saab glutamiinist massi kasvatamisel vähe kasu olla kui ta kiirendab taastumist. DUMAI parin. Sind pole ma tegijaks pidanudki , ära sellepärast solvu ma lihtsalt ei tunne ju sind. Aga massi kasvule aitab glutamiin kaasa kindlasti. Proovi järgi siis näed. Jõudu ja edu! Ära siis kuri ole vana Kalmuse peale.


  4. Loomulikul, Kuidas sinu arust siis massi juurde saab. Ott kirjutab, et KIIRENDAB taastumist. Mis sa arvad millised võimalused see sulle annab? Mõelda ei oska üldse või? Või sa lihtsalt ei tea kuidas need protsessid käivad, millises järjekorras. Ükskord üks "tegija" küsis mu käest, et kui võtta metaani kas siis on valku ka vaja süüa? Vaeseke, sellised tapavad ju ennast ära. Lugege raamatuid ja tehke endale selgeks mis mille jaoks hea on. Sinu jutust Aleksmak võiks aru saada, et oled kuulnud glutamiin hea olevat, aga milleks? Aspiriin on ka hea, aga milleks? Riopiriin, inosiin jne.


  5. Kui treenid ainult kodus siis peaksid vahelduseks treenima ka oma triitsepseid. Sama harjutus ainult küünarnukid liiguvad keha ligidalt. Kui jõuad siis tõsta kaks seljatuhedega tooli vastamisi, võtad seljatugedest kinni, jalad kõverdad põlvest ülesse ja teed surumist nagu rööbaspuudel.


  6. Aitüma kõigile ja veel keda huvitab ja kellel põlv nõrgaks ei lähe siis on võimalik kõike seda algusest lõpuni näha ETV-s. Nimelt oli sellel hommikul saatesarja 112 oma kaameratega sünnitusmajas ja soovisid ülesse võtta seda kuidas inimeselaps ka teist teed pidi siia ilma võib sündida. Saade on arvatavasti eetris 02.02 esmaspäeval ETV-s kell 20.35. Eks ma annan täpsemalt teada. Pean siinkohal mainima, et see oli kõik jummala juhuslik. Tegemist ei ole mitte mingi Kalmuse haiglase edevusega. Aga kui saatus sellise võimaluse mulle kinkis, siis oli muidugi sellest raske loobuda:):D:):)


  7. Mis puutub alkoholi siis ütlen samad sõnad: "sellega ei ole vaja üle pingutada" tegelt ka kõigi ülejäänud näidetega. Rahunege, see ei ole mingi õlle reklaam. Kuigi, kui mõni õlletootja pakuks oma villitud odraleotist kiitma siis teatud raha eest teeks seda kindlasti ja samas ma ei valetaks. MULLE TÕESTI SEE JOOK MEELDIB.


  8. Arvan, et kui näitsikul enesel tahtmist pole oma kehaga tegelemiseks, siis milleks sundida ja pead vaevata mehel. Küll piiga varsti ise aru saab, et ka tema keha vajab hoolt, et parem välja näha, ja küll ta juba siis palub ise abi või otsib võimalusi. Praegu tundub , küll, et kutt on rohkem oma piiga paremast kehalisest vormist huvitatud......

    Las see tüdruk loeb neid kommentaare ja teeb ise järeldusi, kas soovitusi järgida või siis jääda ootereziimile....

    Signessa


  9. Olen kogenud sama mida muc-i. Arvan, rõhutan mina arvan, et uuritud on justnimelt seda kuidas muutub hormoon tasakaal vahetult peale õlle joomist. Seda aga kuidas ja kas meeshormoonide tase tõuseb või langeb järgmise näit. 24h jooksul, pole keegi teaduslikult uurinud. Isiklik kogemus: vahetult peale õlle joomist on meeldivalt rahulik ja lõdvestunud enesetunne. Sellel ajal on arvatavasti meeshormoonide praduktsioon maha surutud. Aga mõni aeg hiljem näit. 8-10h püüab organism tasa teha seda aega kui produktsioon oli maha surutud ja toodab nüüd lühikest aega testosterooni rohkem. Sellest siis järgmisel päeval trennis hea tugev tunne. Selline kogemus on olnud pea 100% alati kui olen õhtul joonud ühe õlle, seega iga päev. Veelkord see kõik on minu arvamus sellest kuidas see võib-olla organismis toimub (IB).


  10. Kindlasti ei tule poksis hästi arenenud lihasd kahjuks, kui on tugev lihas siis sealt vastane juba nii lihtsalt läbi ei lõõ. Samas võiduni see ka ei vii. oluline on kindlasti kiirus ja tehnika. Nägemine ja reaktsioon. Loomulikult vastupidavus, võhm, kõik kokku teevad alles sinust meistri. Selline on minu arvamus aga samas olen ma üsna poksikauge inimene.


  11. Kalmus on ka õllesõber:))) Jutt jumala õige, olen seda ise lugenud ja omal nahal kogenud. Ainult purju ennast juua on liiast. Kerge sakk ei tee midagi, hea lõõgastus. Ärge nüüd ainult hakake kõik õhtuti õllet larpima. Kes ilma on läbi saanud saagu ka edaspidi.


  12. Oleneb mida sa jõu all mõtled. kui treenid oma selja lailihast on biitsepsi jõud üsna määrav. Jõutõstmises ja ka rammumehe võistlustel teda tõesti eriti vaja ei ole. Aga kas saab olla midagi paremat kui propartsionaalselt arenenud lihaskond?


  13. Tegelikult ei ole see nii oluline, tähtis on et alla 6-e ei teeks ja üle 15-ne ka ei ole enam mõtet. Iga treening seeria peab aga lõppema maximaalse pingutusega. Mis see tähendab? Mitte seda, et ninast veri välja tuleb, vaid pead olema kindel, et ühtegi normaalset kordust enam teha ei jaksa. Normaalset st. ei kasuta liialt teiste lihaste abi korduse sooritamisel. Igale lihasgrupile võid teha põhimõttelisel 15-6 kordust, seega siis iga seeriaga järjest raskusi lisades ja kordusi umb. paari võrra vähendades. Miks nii treenitakse? Kui sa teeksid pidevalt massi ajal 6-eseid seeriaid siis pärast kui soovid lihaste reljeefi parandada ja hakkad tegema pikemaid, Kaotad tohutult lihasmassi.


  14. Sobib ikka kui planeerid oma treeningu nii, et teed seda kohe vahetult peale kangi trenni või ka kangivabadel päevadel. Kõik sõltub sellest mida sa ootad jõusaalis käimisest. Et mitte lihase arengut piirata siis peaksid valima rasvapõletus tunnid. Ise olin pool aastat spinningu treener ja ei saa öelda, et see oleks minu arengut seganud. Vastupidi, võitsin fitnessis Maailmameistri tiitli. Tihti oli aga just spinningu tund kolmandaks trenniks päevas.


  15. Loomulikult samaaegselt, aga kui soovid kasvatada lihasmassi ei maksa ka aeroobsega üle pngutada. Kuigi seda on üsna raske teha kui sa just enne ei ole tegelenud kestvusalaga. Kui sa siiski ei ole seni veel tulemusega rahul, tuleb sul oma toitumist korrigeerida. Ei ole võimalik lihtsalt, et sa ei saa rasvast lahti. Järelikult pead sa toiduga saama rohkem energiat kui organism kasvamiseks treenimiseks ja eksisteerimiseks vajab. Pead tekitama variandi, et oleks energia kerge vajakajäämine. Ongi kogu kunst. Igasugused rasvapõletajad aga sind ei aita. PEAD LIHTSALT ÕPPIMA SÖÖMA. Jõudu!


  16. Jäta need Biolabi asjad siiski sinna kus neid nägid. Biolabil on valmis küll üks toode mis on tehtud muna baasil. Kahjuks ei ole ta endal müügiloaga kaasnevaid pabereid korda IKKA veel ajanud. Nii et seda sa kuskilt osta ei saa. See on ka ainuke valgutoode mida neilt osta tasuks. Vali siis mingi odavam segu Tai-Kane toodetest. Ise söön Protein nr 1-te ja olen väga rahul. Lisaks saad kohe kaks asja ühe hinnaga, kuna toode sisaldab pea 50% kollageen valku mis on vajalik liigeste töökorras hoidmiseks.


  17. Suurtele lihasgruppidele 11-13seeriat, 6-12kordust. Väikestele 7-10 seeriat ja 10-15 kordust. Aeroobset teen aastaringi 30min. kuni 90 min. päevas. Loomulikult tuleb sisse päevi kus seda ei tee aga siiski. See on täielik jura, et massi ajal aeroobset teha ei või. Kes seda väidab näeb ka tavaliselt välja nagu põrsas, kui ta just megaülikiire ainevahetusega ei ole. Süsivesikuid on vaja alati toiduga saada aga õhtul siiski väga minimaalselt. See tähendab seda, et võid süüa kõike peale jahutoodete, magusa ja kui sööd kartulit siis ära ka sellega väga üle pnguta. Ometi sõltub see aga paljuski sellest milline hetkel välja näed ja kui suured on olnud sinu kulutused õhtuses trennis. Alati tuleb arvestada hetke seisu mitte näpuga kuskilt raamatutest või tabelitest järge ajada. Jõudu siis!

×