Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Marek Kalmus


  1. Fitnessi võistluse reeglid peaksid kuskil ikka üleval olema, tuhni natuke netis ringi. Kui aga tuled sama kavaga millega kulturismis..... Jah ega vahet pole, meeste puhul küll mitte. Ise olen alati sama teinud.


  2. 1,5g on min.millega sa teoreetiliselt võid massi lisa loota. Siiski oleks parem 2-2,5g. ja vast mitte rohkem kui 3g. Toidukordade vahe võib olla ka 2h kuid sellisel juhul kindlasti mitte rohkem valku korraga kui 20g. Arvesta umb. nii 10g=1tund.


  3. Võib ikka. Kroom vähendab magusa isu ehk siis tarbid lihtsüsivesikuid vähem. L-karnitiin aitab aga organismil rasvadest kergemini energiat toota, ehk siis neid põletada. Söögi poolepealt jägi et valgunorm päevas oleks paigas, süsivesikuid tarbi päeva esimesel poolel rohkem ,õhtul aga minimaalselt. tee vähemalt 3-4x nädalas aeroobset trenni, korraga vähemalt 40min. Pulsiga mitte üle 130 l/min. Ja loobu jäätisest, vorstidest, võist ja muust rämpsust. Vali puhas liha, lahja kohupiim, munavalged. toorsalatit natuke riisi ja natuke sepikut. söö korrapäraselt vähemalt 4x päevas, 3-4h vahedega. NB! söö alati aeglaselt.


  4. Tavaliselt jookseme aeroobses faasis. ? ? ? MARCU, sul on asjad ikka lootusetult sassis. Just aeroobne faas ongi see mida rasvade põletamiseks vajame. Anaeroobne ehk siis liiga kõrge pulsiga joosta ei ole mõtet, kuna organism vajab kiiret" kütuse" juurdevoolu ja rasvadest seda saada ei ole võimalik.

    Sinu teadmised kulla Marcu, on näha puht teoreetilised. Otsid siit sealt foorumist teemad üles, kirjutad maha ja püüad tarka meest mängida. Kahjuks teed olulisi vigu. Nii, et ole parem vakka. Ja veel, keegi ei ole siin vaielnud vaid seda võib nimetada teema arenduseks. Ole hea ja keskendu tekstile. Küsisin Vähilt küsimuse ja sain ka vastuse, lisasin sellele oma arvamuse. Kus siin vaidlus oli? Minuarust sellejaoks ju foorumid ongi.


  5. Solvusid ikkagi.? Anna andeks mina isiklikult seda küll ei üritanud. Olen sinuga abs nõus, et Eestis taset kulturismis ei O L E G I kuid võistlusteks valmistun ikka selle eesmärgiga, et võita ABS tiitel. See mis kategoorias toimub ei lähe üldse korda. Eelmisel aastal võtsin osa, järjekordselt, Tartu Rattamaratonist mägiratastele. Kaalusin sel hetkel peaaegu 120 kg. ja olin lõpus natuke peale 6-sadat. See mind ei rahulda kuigi mõni arvas, et v-kõva tulemus ja et 120kg. meeste seas olid sa ju pika puuga esimene. Üritan sellel aastal kindlasti uuesti ja loodan oma kohta vähemalt 200 võrra parandada.

    Tahan öelda seda , et ükskõik mida ma ka ette ei võta, ma üritan ikka paremini. Ma ei ole kunagi olnud rahul teise kohaga. Vahel ei ole mind rahuldanud ka võit ise. Aga sinu eesmärki V-Vähk, anna mulle andeks, ma ei mõista.

    Ikka austusega: Marek Kalmus.


  6. OOOOHJAAAAH!!!!!!!!!! :):):) Kaotasid lühikese ajaga7-8kg. Kas sa V_Vähk mitte lihtsalt ei raiska niimoodi oma SUURT potensiaali. Arvata on et selle kiirusega kaotasid ka hea hulga puhast lihast. Kirjutad , et käid ikka võistlemas. Võistlustel ju on ikka üks olulisemaid plusse proportsioonid, niimoodi toimides aga lased ju oma võimaluse neid parandada lihtsalt sama kiirusega peldikust alla ja teed sellega teistele suure kingituse endale pähe panna. Milleks sa üldse siis võistled, sa nagu ei tahakski võita? Sa näed saalis vaeva, et lihast kasvatada ja ennem võistlust loobud sellest, Ne panimaju?

    Mis on siis sinu eesmärk? Näidata, et vaadake mina sõõn pannkooke ja praekartulit ja vaadake ma võistlen. Söö ükskord terve hooaja vältel korralikult+ toidulisad ja ma eeldan, et tuled Eesti abs meistriks. Kui sa võistleja oled siis miks sa sellest tedlikult loobud???

    Sa V-Vähk ära ole mu peale nüüd tige, aga sinu jutt tekitas minus lihtsalt selliseid küsimusi. Mina näiteks küll kunagi selle nimel ei tööta, et kaotada. Kirjuta palun paari sõnaga, et mis on siis sinu eesmärk? Ausalt, ma pean sinust lugu kui andekast tegijast, miks sa seda annet raiskad?


  7. Targad räägivad, et peale trenni ei hakka valgusüntees uldse enne toimima kui ei ole eelnevalt süsivesikute varud taastunud. ???

    Ise ma seda ei tee, kui siis ainult kõige räigemal massi perioodil.

    Tundub siiski, et minul toimb valgusüntees ka ilma treenindjärgse glükoosita. Igaljuhul taastumine on OK.

×