Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Marek Kalmus


  1. Oleneb muidugi mis on sinu eesmärk, aga ära ka oma jalgu unusta. Ei ole olemas ühtegi tarka põhjendust, et miks jalgu mitte treenida. Lisa sellele ka jalgade treening ja alguseks on see hea küll. Küll aga peaksid lähiajal oma kava jaotama vähemalt kaheks, ehk siis ala ja ülakeha.


  2. Käin peale igat trenni, muidugi võimalusel, korra ka laval, küll mitte kauem kui 5-6min. Nädalas korra aga teen ka ühe kõvema sauna, siis koos vihtlemise jääaugu või lihtsalt külma vee ja õllega.


  3. Seda sulle täpsel öelda ei ole võimalik kuna ei tea sinust midagi. AGA.

    1. Toitumine peab olema paigas(Toitainete õige vahekord)

    2. Järk-järgult vähendama sv. ja mingil määral ka rasva.

    3.Aeroobse treeningu osakaalu järk-järguline tõus.

    4.Hoiad pidevalt silma peal oma peegelpildil ja kaalu näidul.


  4. Sellepärast, et aeglaselt süües jõuab umb. 15 min pärast juba esimene laks verre imenduda ja võtab ajust maha nn. nälja signaali. Ka sellepärast, et siis mälud korralikult toidu läbi ja saad sellest rohkem kasu. Kui aga süüa kiirustades, neelad poolterveid palasid. Maol raske nendega hakkama saada ja 15min. võid ennast niimoodi kaelani täis laduda ja ikka tunda nälja tunnet, kuigi kõht juba punnis ees. Mis aga selle üleliigse toiduga organismis juhtub, võid ise arvata.


  5. Rohkem muud ei küsigi. Mina olen 33 ja meil ongi üsna raske mõista teineteise tegemisi. Kui mina sind veel, siis sinul mind vist päris raske.? Aga muidu saad ikka asjale pihta küll ja tänan heade soovide eest. EDU sullegi.


  6. Jaa ero, sinu küsimusi lugedes sain kinnitust sellele mida ennist sinu kohta ütlesin, W.W.F. ja eelmisel aastal, oma kaalus, dopingu kontroll jne. Nii küsib nende asjade kohta mees kes oma kontorist pole ninagi välja pistnud. Sinu n.ö. tarkus põhineb ainult sellel mida sa oled siit-sealt netis lugenud ja isegi seda ei tea enam täpselt. Aju veresooned on rasvasest toidust, kohvist, lauataga istumisest ja teab millest veel päris umbes juba. Mis kasu oleks sellest, et siin neid asju selgitaksin, sinusugune mees kellele ma sugugi ei istu, sellest niikuinii aru ei saa. Lihtsalt ei tahagi saada. Ja see, et minu kaal on viimasel kahel võistlusel olnud madalam kui varem, siis seda nimetatakse vormi parandamiseks. Või tahab keegi väita, et 2001 ja 2002 olin ma paremas vormis kui 2003 ja nüüd?. Nooo-jah mida teab ero sugune üldse vormist ja kulturismist? Kui aga O/Ü Robocop otsustab mind mitte enam toetada siis OK. Arvad, et jään siis lolli näoga passima ja lasen "jala sirgu"? Pole kunagi selline olnud ja ka ei saa selliseks tropiks nagu sina. Mida siis meie ero püüab saavutada. Aga seda, et Kalmus kes talle absoluutselt ei sümpatiseeri saaks võimalikult valusalt pikali tõmmatud ja veel nii, et ta enam kunagi püsti ei tõuseks. Ta oleks valmis kas või ise oma kontorist välja tulema ja Kalmuse seljas trampima, aga jalad ei kanna enam vaest meest, ja sellest läheb viha veel suuremaks. Et sa seal kontoris enda plahvatamisega kõike ära ei määriks, siis ütlen sinu rahustamiseks. OLEN VALEMÄNGUR JA PETIS, TUNNISTAN ENNAST SÜÜDI KÕIGES MIS SULLE EI MEELDI. Nii. Kas hakkas natuke parem? Vahest ei pea nüüd koristajad vaeva nägema, et sind seintelt maha nühkida.


  7. Vot see jääaugu pilt on LAHE, Tubli, Ütlen veelkord Õiged mehed kasvavad metsas ja käivad talvel jääaugus suplemas. (ero) sugused istuvad aga kontoris, mulisevad maast ja ilmast ning sinna lauataha nad ka viiekümneselt kõngevad. Mis puutub aga õhtulehte, siis minu jaoks on see täielik sopaauk, kui nad ka edaspidi minult peaks midagi küsima siis vastan samuti mis pähe tuleb.

×