Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Marek Kalmus


  1. Tere!

    Mina söön viinereid ja kartulit, ei mingeid tai-sid ega weidereid ja püsin ikka püsti. Kang mu käes ja õlgadel ei ole läinud mitte kergemaks kui tai-de weiderite ja kõige muu staff-i ajal, pigem isegi vastupidi.

    Milles küssa????? Ne paimuu...

    Usk endasse, loogiline treeningu ülesehitus ja korralik tavatoit peaksid olema praegu need asjad mis aitavad aregus edasi enamus tegelasi kes siin kiiksuvad. Kui sellised asjad enam ei aita siis hakake katsetama neid tai-sid ja weidereid. :D


  2. Kui ma siin nüüd kirjutan, et Arnold võttis metaani 8-10tbl. korraga ja nii hommikuks lõunaks kui õhtuks siis saavad amazoni isakesed minu peale väga kurjaks. Aga ma ei kirjuta, te lihtsalt ärge seekord uskuge seda mida näete:)

    Kuigi just nii kirjutab Arnold oma autobiograafias, "ARNOLD". Aasta oli siis 1968, nii, et võite arvata ise kui suured olid need doosid tema tipp ajal. See, et mõni tark siin väidab, et karp metaani ja mune enam polegi, või saad kohe maksa vähi. On lihtsalt ilus muinasjutt pailapsele. Kui see tõesti nii oleks siis elaks Eestis, kulturistidest vist tõesti ainult meie NR. 1 ....................s. :rolleyes::)

    Kuid see ei ole siin ka mingi üleskutse kõiki keemiat proovima.

    Ütlen omast kogemusest, kõva tööga saavutab väga palju, aga mitte kõike...

    Ilusat seda-aastat!

    Marek Kalmus.


  3. Mitte ükski jõuharjutus ei mõjuta sinu loomulikku luustiku arengut.Kui siis ainult niipalju, et nad muutuvad tugevamaks kui jõuharjutustega mittetegelejal. Ise olen teinud kang turjal kükke juba alates üheksandast eluaastast ja kas ma olen kasvult kidur või??????

    Hoopis liig varajane steroidide tarvitamine võib põhjustada skeleti enneaegset luustumist.

    Usun, et selline arvamus ongi pärit sellest ajast kui steroidid ei olnud veel keelatud ainete nimistus.


  4. Tere!

    Arvan, et saan ikka aidata. saada mulle mail-ile täpsed kirjeldused oma praegusest menüüst. Toidukordade kaupa, kellaajad, võimalikult täpne toidu kirjeldus(kogus, parim kui on kaalu järgi) ja kui füüsiliselt aktiivne praegu oled, mitu korda trenni näd. ja tr.aeg. Jaq milline treening. Kirjuta mulle välja vähemalt 4ja päeva toitumine.

    marek@avancia.ee


  5. Ehitatud sai 20 erinevat masinat ja pinki. Materjal sai majandi hoovist virutatud ja natuke ka ostetud. Raskused ehk plaadid tellisime Tartust aparaadi tehasest ja osad olid ühe monstrum vene universaalmasina omad. Mingeid mõõte kuskilt ei võtnud ja jooniseid ei teinud. Vaatasime, et enda pikkusele sobiks. Tõsi mõnda masinat pidi 3x ümber tegema enne kui tööle hakkas. Aga masinad teenisid end tublilt lõpuni. Pilte saalist muidugi on kuid netis mitte.


  6. Loomulikult sobib, ükskõik milline füüsiline kestev tegevus mille jooksul pulss püsiks vahemikus 130-140 l/min. Rasvapõletus eesmärgiks peaks kestvus olema mitte alla 30 min. See oleks minimaalne aeg. Samas ei soovita ka palju üle 1h 30min. Rassida. Hakkab käima jõu ja massi peale. Kui aga see ei ole sinu jaoks tähtis võid ka 3 või 4h kütta. Tähtis on rasvapõletuse juures pulss.


  7. Sõltub ju sellest kuna sa saalis kangi sikutad. Kui õhtul siis on hommikul ratas omal kohal. Üle tunni siiski ei soovitaks ja jälgi pulssi. Ise teen hommikul kell 8 00 ühe tunni ratast kas siis sees või suvel väljas. Õhtul kella nelja viie paiku saal+kohe veel 30min. ratast. Treenin nii praktiliselt hooajaringselt, Ka praegu muuseas. Kui aga tunnen et ei jõua ära taastuda jätan vahel sõidu hommikul ära.

×