Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Marek Kalmus


  1. Head tegelased saite mu jutu jälle maha tõmmata, arvate, et see teie kunagised teod olematuks teeb. Härrased ROBOTOKKLASED. No mis sa k...t oskad öelda, küll see mull ükskord ikka pauguga lõhki läheb mida te nii hoolega lappida püüate. ;):D<_<;)


  2. Olen M.M-iga igati nõus, mulle on ainult kuskilt jäänud meelde, et Ben ja Joe on vennad aga mitte isa ja poeg. Võimalik et ma ka eksin. Aga see selleks.

    Kirjutasid, et pole vaja eeskujuks võtta, olen sinuga 100% nõus.

    Aga kallid lugejad, millega tegeleb amazon-i meeskond????????????????

    Aga just nimelt sellega, et tuuakse siin näiteid ühe ja teise sealt galaktikast pärit tegelase treening meetoditest. Miks kurat peaks see siin, sellel nö. puhast kultrismi propageerival lehel selliseid näiteid tooma. Noored tahtmist täis juntsud loevad ja proovivad järgi, aga oh jama küll süsteem ei tööta millegipärast???!!!!

    Ei saagi töötada, sest see töötab ainult selles teises galaktikas ja nonde teiste elavate surnute peal.)))) (hea võrdlus M.M)

    Siin oleks vaja aga..... Ma isegi ei oska välja tuua kelle kavade ja treening meetodite propageerimist. Võib-olla tõesti ainult Ott.i)))) Sorry! Või siis M.M-i.

    Ai jah. Sinu omasid ei saa ka näiteks tuua M.M sul ju ka üks positiivne.)

    JAMA küll, mida teha kallid kaasgallaktiklased? Kuidas päästa oma koduplaneēet

    `See võikski olla järgmise teema pealkiri. <_<


  3. Kui eesmärgiks on proffimaailma tipp siis EI OLE LOOTUSTKI KELLEGIL SEAL LÄBI LÜÜA ilma, et sa endale paaki ei valaks sama kütust mida teised. Isegi sellisel juhul jääks see ikkaki suure küsimärgiga.

    Unistada muidugi võib, aga tõega uskuda seda, et COLEMAN on naturaalne vöi nn. puhas looduslaps???))))) See oleks natuke haige.

    Ma võiksin ju ka soovida oma žiguliiga F1 maailmas Schumaher-iga võidu sõita, öeldes, et mitte masin pole tähtis vaid mehe sõiduoskused. Aga ükskõik kui hea roolikeeraja ma ka ei oleks (MUUSESAS KINDLASTI TÄIESTI KESKPÄRANE) ei oleks mul välja pakutud variandi puhul ÕHKÕRNA LOOTUSTKI TEDA VÕITA. Isegi siis mitte kui ta mulle 150 km. ette annaks. ;);):D<_<


  4. Testosterooni tase kõigub veres koguaeg. Siiski erinevad uuringud on näidanud, et mõnede inimeste puhul on see kõrgem hommikul (enamus) teistel jälle päeva teisel poolel. Eks selle hetketase veres sõltub mitmestki asjast. Kõrgem on see kindlasti nendel kes toituvad korrapäraselt ja tegelevad ka kehakultuuriga. (möödukalt). Samas nö. tippsportlastel on kindlasti selle hormooni ööpäevane kõikumine veres suurem. Kui sportlane on puhanud ja korralikut söönud siis on ka selle tase kõrgem , kui jälle väsinud siis madalam. Selle hormoonitaseme pideva jälgimisega veres on võimalik ennetada ületreeninguid ja üldse maximaalselt effektiivselt treenida.

    Kui näiteks verepilt peaks näitama, et hormoonitase on madal siis pole ka mõtet järgmist treeningut veel teha. Vähemalt tugevat treeningut mitte . Kui aga hormooni tase kipub liialt tihti olema madal ,võib see viidata regulaarsele ületreeningule.

    On selge ka see, et iga kuu umbes 4-5-el. päeval on meestel testosterooni tase tavalisest kõrgem. Umbes sama asi vist nagu on naistel päevade värk.

    Kellel on näiteks väga hea enesetunnetus see mõikab seda ka oma treeningutel. Mina näiteks tunnen selle ära. Küll mitte iga kuu aga küllalt tihti siiski. Nendel päevadel olen tundnud, et suudan trennis rohkem pingutada ja olen vastupidavam.

    Kindlasti hakkab treenitud organism mingi aeg peale tugevat pingutust tesosterooni rohkem tootma, selleks, et kurnatud organism võimalikult kiiresti taastuks. Sellest ka kindlasti see ,miks on ööpäevane testosterooni kõikumiste amplituut erineva suurusega, tavainimesel ja sportlasel.

    Kindel on ka see, et meestepuhul tõuseb selle hormooni tase veres siis kui ta näeb ilusat naist. Ja seda kõrgemale veel sellisel juhul kui seesama naine ka teda tähele paneb.))

    Alkoholi pruukimise puhul pidi aga olema nii, et naistel see tõstab testosterooni taset meestel aga vastupidi vähendab. Küll siiski hetkeliselt aga siiski.

    Nii, et mehed!!! ;)

    Parema seksi nimel loobuge vähemalt enne seda tegevust alkohoolist.

    Naised seevastu..... ))) :););)

    :P:)


  5. NETZ-il jumala õigus. Kõigist neist ainetest millest sa kirjutasid saad sa oma arengu toetamiseks kasu mitmekordselt. Pead ainult teadma mida, kuna ja kui palju kasutada, et effekto olex maximaalne.

    Sellest on aga siin foorumis juba varem m-miljon. x-da juttu olnud.

    TE EI TEA??? AGA TE UURIGE. ))))))


  6. Sa spidomeeter 46 või mis värk sa oled: võid juua seda kuidas tahes, kas kuumalt või külmalt või üldse ilma vedelikuta sisse tolmutada. Maitse asi nagu öeldakse. Sa võid liha ka toorelt süüa või veelparem otse lehma küljest hammustada, mul sellest kama kaks.

    Kõigeparem aga mine poo ennast ülesse, ainult kontrolli enne, et köis oleks õige pikkuse ja tugevusega. Muidu pead tõesti nagu kilplane uuesti silmuse tegema, toolile ronima ja selle ümber kiikuma. Jama ju, nii võid isegi haiget saada. :D


  7. Ise olen alati joonud ära kohe peale jõutrenni ja asunud tegema aeroobset. Esiteks sellepärast, et lihased saaksid võimalikult kohe oma vajalikud ained taastumiseks ja ka kustutab meeldivalt janu. Joon suhteliselt külmalt. Teen kodus valmis panen külma ja võtan termosega kaasa. Saalis kus on külmik seda muret muidugi ei ole.


  8. Mind siin kunagi kritiseeriti, et LIIGA tuliselt sõna võtan, aga siin vaatan ja tundub lausa sõjaeelne seisukord olevat. Kohe kohe leitakse sobiv ajend ja tänavatele hakkavad kogunema kambad.

    Peaks ka sobiva välja valima, tunnen juba kuidas lihased täituvad verega, sõrmed kõverduvad rusikasse, silmavalgedki lähevad juba punaseks.

    TÄNAVATELE MEHED, karjub sisimas üks hääl.

    Juba ma tõusengi toolilt ja jalad suunduvad ukse poole. Enne veel siiski jõuan vajutada "SEND" nuppu.... :):(;):angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:


  9. Kui nüüd härrased alajuhid seda loevad siis ütlevd, et Kalmus näeb jälle TONTI seal kus seda "EI OLE".

    Aga tegelikult, miks on pildistaja kasutanud seljatagant langevat valgust?

    Vastan: Teadlikult, et saavutada lihaste kehvem eraldatus ja hiljem eksperimendi lõpus teha korralikud, tumeda tausta ja eest ülevalt langeva valgusega super effektsed pildid.

    Miks?

    Vastan: Siis saavad eksperimendi korraldajad lüüa rusikaga vastu rinda ja öelda,"Vaadake kui Head tööd me tegime nende noortega".

    Ja kõik teised kes amazonis ringi kolavad noogutavad ja kiidavad kaasa.

    Labane trikk mida kasutatakse kulturismi ja fitnessi ajakirjades mõne dieedi või muu toote reklaamimisel. Teate küll ENNE ja PÄRAST.

    Aga sellest pole midagi, lihtsalt juhtisin Teie tähelepanu sellele. Hiljem võiks siis sama kehvad pildid teha ja ka vahepeal.

    Hirmus kade, vihane ja kibestunud vana Kalmusenäss.))))))) H !!! :):(;):angry:


  10. Joon abs. igal õhtul vähemalt ühe õlu, mitte mingi k....e vee vaid 8-10%-se. seda enne sööki. Võin kindlalt väita, et see mu taastumisele kaasa aitab. See ei ole pelgalt mingi usk kesvamärjukese imesse. Ma ei ole esimene inimene siin maailmas kes seda väidab.

    Samas tahaks tõesti sellise arstiga rääkida kes väidab, et mõõdukas kogus alkoholi on tervisele kahjulik. Kahjulik on see 16 aastasele poisikesele kelle organism ei ole veel välja arenenud.

    Aga ex geenid on jällegi need mis asja otsustavad. Mõnele ei sobi õlu mõnele on jälle piim mitte soovitav. B):ph34r:


  11. Jah Arnold sina ja Ott ei hääletanud, aga kas sa minu kaitseks sõna võtsid või Ott??? Ma kirjutasingi, et saatsin paberid hiljem ja olen selles süüdi ja karistuse ära teeninud. Aga KAS KAKS AASTAT ? Kas kõik niiöelda minu vastu hääletajad teadsid et need paberid on olemas.? Jah reeglid on reeglid. Aga olgem ausad, ma ju ei kasutanud dopingut et enda tulemust parandada. Ja sellest lähtudes anti mulle 2 aastat selle eest, et ma oma pabereid kohe kontrollis ei esitanud. Ma saan aru, et kui järgida rangeilt reegleid siis ei ole mul midagi kõssata, aga kas nii ikka oli õige, lisaks veel kogu see meediakära. Üldsuse silmis olen ma ju nüüd lootusetu keemik... Sinu võimuses Arnold oleks olnud seda asja siluda, just nii nagu üks president enda sportlasi peaks kaitsma, aga ei sinul ega tervel Eesti kulturismil polnud mind tarvis.

    Arvan, et ühegi teise alaliidu juht ei oleks oma sportlast sellise juhuse puhul niimoodi ÜKSI JÄTNUD. Oleksid ju võinud mind kas või ajakirjanduses kaitsta kui ma sulle ikka "sümpaatne"??? olen, nagu sa kirjutad.

    Ilusaid unenägusid! :unsure:


  12. Viha, kadedus, tunnustuse vajadus. Jess, pihtas põhjas! Miks mu kirjutis sind nii väga ärritas, küsisin ainult et miks selline tširkus?

    Võin sulle vastata, sellepärast, et see on järjekordne võimalus sul ennast upitada ja tähtsaks teha. Ma ei oleks ju mingi valemiga hakanud sellel ajal kui noortega tegelesin nõudma mingit reklaami amazoni lehel, et vaadake kui kõva mees, minu õpilased võidavad!!! Kui ka oleksin seda teinud poleks teie "Vennaskond" sellest seal essugi kõssanud.

    Aga ex te pullige pealegi, kes teid saab maapeale tuua.

    Teistkordset karistust kandev , dopingu tarvitamises: Marek Kalmus.

    JAAAAH....! Siiski. Aasta tagasi kui KV-tel mind kõrvale tõsteti nn. keelatud ainega, mida minu organismist leiti, pean siikohal ütlema. Selle aine kasutamine on arsti poolt mulle määratud ja välja kirjutatud. Pean seda kasutama ka praegu ja olen kasutanud seda viimasd 4 aastat. Minu viga oli aga see, et ma enne võistlustele sõitu ei võtnud oma arstilt vastavat paberit dop. kontrollile esitamiseks. Saatsin need hiljem kui karistus ei olnud mulle veel määratud Hr. Arnold Tokkole. Kuid kas neid arvestati??? Mulle isegi ei vastatud. Jah ma tean, et olen süüdi selles, et õigel ajal oma pabereid korda ei teinud, Kuid ma ei olnud MM-il ega olümpial vaid Eesti kv.-tel. Olen süüdi ja karistuse oleksin pidanud saama, aga kas EKFL ei oleks võinud seda arvestada, et ma arsti ettekirjutuse järgi pean kasutama sellist ainet ja sellest lähtudes ka karistuse määrama???

    MA VÄGA KAHTLEN, Kas EKFL-i juhatus karistuse määramise hetkel sellest teadis, et ma seda ainet kasutama pean. Arvan, et Hr Tokko need paberid lihtsalt "unustas" ja need rändasid kohta kus on kõik mittevajalik sodi.

    Ütlen veel, ma tõesti oleksin pidanud enda eksimuse puhul saama mingi karistuse aga kas tõesti KAKS AASTAT? ? ? ?

    Kui nüüd näiteks Hr presidet väidab, et ma pole mingeid pabereid näinud, siis mul on olemas tšekk sellekohta, et ma need tähitud kirjaga talle saatsin ja seal on näha ka kuupäev, et tegin seda nädal enne seda kui EKFL-i juhatus kogunes erakorralisele kokkusaamisele, et arutada Marek Kalmuse juhtumit ja määrata talle vastav karistus.

    Ausalt, Selline asi teeb tusaseks küll ja paneb taevasse tõstetud pilgul küsima: " Miks ei ole maapeal õiglust"?...............

    Ilusat pühapäeva kõigile!!!

    Karistuse lõpuni veel aasta ja kaks kuud. :unsure::lol::lol::D:D:D:D


  13. NÜÜD SIIS PEALINN KA ÄRGANUD:

    Nüüd hakatakse siis järjekordse "äriideena" promoma Ott-i ja tema kõikvõimsust.

    Olen Tartus sellega tegelenud viimased 4 aastat( Vaadake Eesti mv-te ja karikavõistluste protokolle juunioride ja noorte klassis. Need võitjad on olnud enamasti Tartust ja minu õpilased. Võitjate hulgas on olnud ka naisterahvaid. Olen teinud seda tööd omast ja oma pere ajast , samas TASUTA. Kas ka OTT seda tasuta tegema hakkab??? Ma kahtlen.

    Loomulikult on see v-hea, et Ott seda teeb. Aga milleks selline kära( vahepildid ja jutud amazonis). Las võistlusprotokoll näitab seda kui tulemuslik see töö saab olema.

    6x-ne EESTI Abs.meister Kiivikas ise...... ))))) Lahe, jõudu teile Ärihaid. Ärge ainult enda tunnustuse vajaduses noori tühjaks pigistage.

    3x Euroopa ja 1x Maailmameister Fitnessis, NABBA Maailmameistrivõistlustel kulturismis 5 ja 7 koht. Lisaks veel Eesti kulturismi 1xabs meister paljukordne raskekaalu Eesti meister, 6x Eesti abs. karikavõitja, 1xEesti rammumees, 1xEesti meister rinnalt surumises, 5x Eesti meister jalgrattaspordis JNE: JNE. )))))))

    Mister: Marek Kalmus isiklikult.))))))))))

    Oi me oleme kõik kõvad mehed)))))))))))).

    :unsure:


  14. Siin vastajaid nii, et tapab tea kas minu arvamus midagi maksabki.

    Aeroobne treening. Kõik sõltub ju sellest mis on sinu eesmärgid. Kas soovid rasva põletada, lihtsalt head enesetunnet või siis lihasmassi kasvatada ja aeroobse trenniga oma üldist suutlikust säilitada tõsta. Kui su eesmärk on ikka vähe kasvada siis enne jõutrenni ei maksaks küll aeroobset teha, lihtsalt lihastrenniks jääb siis energiat napiks ja kangitrenni effektiivsus väheneb. Soovitan siis kas hommikul või kohe pärast jõutrenni. Pole paha ka mõlemal korral ja 30min. korraga. ja vähemalt 3x nädalas.

×