Jump to content

Marek Kalmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    732
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Marek Kalmus


  1. Hei ARNOLD! Mis kostad nüüd siis? Teenite siis Otiga paguneid nagu öeldakse? Ma ju küsisin kohe, et milleks selline tširkus. Ma ei saa aru Ott miks sa sellega kaasa lähed? Sa oleksid ju ilma selliste trikkidetagi poisid heaks juhendanud. Nüüd jääb aga asjale selline kehva mekk manu. Ju. Või mis teised arvaavad? :rolleyes::unsure:


  2. Tean mees-inimest kes valmistus võistlusteks ja kaal ei hakanud enne alla minema kui kaloraaz langes alla 900-ja. päevas, alles siis hakkas kaal kukkuma. Mees oli enne teinud ujumist ja mootor sees oli vägagi kõva, lihasmass seevastu aga niru. Oma tavapärase 83kg juures oli mehel seljas (võistlusteks selgus) 13 kilo pekki.

    Arvan, et oma ülivõimsa mootori juures oli tal ka üliökonoomne organism. Kes suutis niivõrd vähesega hakkama saada.

    Ex see millise kaloraazi juures keegi maha võtma hakkb sõltub ikka sellest kui kiire on selle inimese ainevahetus.

    Nii, et ma ei imesta põrmugi selle üle, et meie teema alustaja 1500 kalori juures veel alla ei võta. Selles võib ta "süüdistada" ainult vanajumalat. Tema treenerl ei ole aga järelikult sellist kogemust olnud, et keegi isegi 1500 kalori juures alla ei võta. Arvan tegelikult, et see toitumiskava mis treener talle paika pani on võetud üsnagi ÕHUST. Muidu sellist asja naljalt ei juhtu, et 3 nädalat vaeva näed, tulemust ootad ja ei muffigi.


  3. Titaanile: Toimib ikka ainult et kogused on olulised mida sa sööd, Loomulikult kui oled võistleja siis on valgukogused vähe suuremad ja ka toidukordi võiks olla vähemalt viis kindlasti muidu on natuke nutune.

    AKTIVISTILE aga niipalju, et kreatiin ja glutamiin ei ole sugugi keelatud ka naistele. Nii, et kui tahad lihast saada juurde siis neid kasutada ei ole abs. vale.

    Ja usu mind, enamus naisi kadestab sellist kerget musklilist naisekeha. Igaljuhul vahetaksid nad oma rasvad hoobilt selliste fitness lihaste vastu, kui ainult saaks. AGA näe ei saa ja rügada ka ei viitsi niipalju või ei oska ja siis ongi, et JUMAL TA ON NII NÕME, TÄITSA SEGANE, RIKUB OMA KEHA ÄRA jne. Endal aga sees kadedusest kõik lausa põleb. ;):P:D

    Igaljuhul edu ja jõudu sulle. ;)


  4. Jäta see rasvapõletaja sinna kus see on. Kui oled kolm nädalat treeninud ja mingit tulemust nagu pole siis ei ole muud viga kui, et saad ikka toiduga liiga palju energiat. Annan sulle mõned punktid mida peaksid silmas pidama. Muud ei ole kaugjuhtimise teel eriti võimalik teha.

    1. Katsu süüa vähemalt 4x päevas.

    2. Vaata, et iga su toidukord sisaldaks vähemalt 25-30g valku (soovitavalt mitmesugust, Kohupiim, munavalged, kanafilee, kala.) Seda siis nii, et iga kord sööd erinevat valguallikat. Kui sööd muna siis ainult, ja kui liha siis ainult. Seda esialgu kuni hakkad asjale pihta saama.

    3. Magusavajadus rahulda meega mitte kommidaga.

    4.Iga söögikord lisa juurde ka natuke s.v-kuid. Hommikupoole natuke rohkem, päevapeale vähem ja õhtul veelvähem.( Hommik puder 60-70g kuivainet, lõunaajal riis sama kogus ja õhtuks hautatud juurikad pluss tükk liha.) Nii peak siis sv- jaotuma.

    5. Joo min. vett või mõrudat teed kohvi.

    6. SÖÖ ALATI AEGLASELT, soogikord kestku min. 20 min.

    7. Alati enne uut söögikorda peab tekkima näljatunne. Kui seda ei teki oled juba eelmise korraga saanud liiga palju energiat.

    8. Söögikordade vahepeal EI NÄRI EI NÄKSI ABS: MITTE MIDAGI. Võid juua min. vett aga mitte hiljem kui 1h enne uue söögikorra algust.

    9. VEELKORD, ÜKSKÕIK KUS SA OLED VÕI KUI KIIRE SUL ON SÖÖ ALATI AEGLASELT. Võimalik, et alguses pead seda iga suutäie juurde endale meelde tuletama aga see harjub sisse.

    Sellised on need punktid mida pead jälgima, kui tahad olla vormis või vormi saavutada. Loomulikud võid täpset toidukogused aja jooksul ise proovimise käigus paika panna, aga parem kui keegi sind esialgu selles aitaks.

    Kui sul nüüd ikka tahtmist veel on siis saad ka üksi, neid punkte jälgides ja endale selgeks tehes, mõne ajapärast oma toitumise ja seeläbi ka kehakaalu paika.


  5. Kui sa nüüd mõtled mind, siis mina ei ole EISELTi. hingekirjas juba 3ja pool aastat.

    Kasutanud seda olen. Kui Eiseltis olin sain seda niisama. Sõin ära pea 10 purki ja oli hea küll. Mõjuma hakkas alles kuskil peale kolmandat purki. Igati soovitan, kui on seda raha selle peale panna. Toimib raudselt.


  6. Teema ei ole küll seotud otseselt ei kulturismi ega ka fitnessiga aga kaudselt siiski. Seepärast ei osanud teda kuhugi mujale panna.

    Arvan, et see peaks jõudma REBASENI?

    AMAZONI portaal elab ikka veel talveajas.

    Arusaadav, vahepeal olid pühad jne. lihtsalt meeldatuletus.


  7. Stallone ei ole taimetoitlane, väidetavalt sööb ta iga päev linnuliha. Kuskil artikklis kirjutas ta, et sööb iga päev ühe ja sama menüü järgi ja sellesse kuulub ilmtingimata ka kaks kanapoega prantsuse moodi. Veel. Küsimusele, et kuidas ta nii hea välja näeb, vastas ta: " See on sellest , et jälgin väga täpselt mida ma söön, kui ma mõni päev kauem üleval olen ja luban endale mõne liigse klaasi veini ning söön enda jaoks mittetavapärast toitu, siis ega ma järgmisel hommikul väga hea välja ei näe". ;):P


  8. Viimati loopisin ajapeale sangpommi 13 aastat tagasi Elva rannapäevadel. Pomm oli 40kg. ja kuna viskasin viimasena siis lõpetasin loopimise 50 sekundi peal ära tulemus oli 42x. Lõpetasin kuna teegin seni pareimast tulemusest paar x-da rohkem.

    Sangpommiga ei teinud mingit trenni, tavaline kulturisti trenn 4 pluss 1 kava järgi sai siis tehtud.

    Peale loopimist andsid kõige enam tunda selg ja ühe jala säär mis krampi kiskus.


  9. Katsu keskenduda soorituse puhtusele, Langeta raskust aeglasemalt kui seni, küsi endalt kas ma täna pingutasin ausalt? (sooritasin harjutust puhtalt ja pingutasin niipalju kui suutsin). Või mõtlesin tegemise ajal millegile muule?

    Lisaks sellele soovitan sul praktiliselt üldsegi mitte kasutada Kuklatagant surumist. (säästad oma õlaliigeseid) Kasuta seljatoega pinki ja kangi ja hantlite surumist. Võiksid proovida nii. 3treeningut teed hantlitega ja ühe kangiga kas siis lahtise või kinnise kangiga vahet pole.

    Ütle endale õlapäeva hommikul:"Täna teen ma super hea trenni" Usu mind, teed ka. :)


  10. JOKER-iga täitsa nõus. Näete, isegi see väike haarde vahe annab biitsepsile parema isoleerituse ja seega ka tunnetuse ja mõju lihasele üldse.

    Kallid noored kangutajad kes te kurdate, et biitsad ei kasva. Nad ei saagi kasvada kui te nende hantlitega mõtlematult vehite.

    Kui midagi ei lähe nii nagu tahaks siis tuleb ülesse leida see põhjus ja see eemaldada. Selleks on vaja aga ajusid liigutada ja juurelda tehtu üle natuke.

    Kõik on tavaliselt üsna loogiline, kui lähtuda meeste loogikast. Teatavasti on olemas ka naiste ja sõjaväe loogika. Need jätaks kõrvale ;):)


  11. ma teen ühe katse vaatan kas sirge kangiga seistes on sama valu käesm, mis ez-kangiga scottil. See valu oli mul suvel ka, aga läks üle.

    Marek sa siis ei soovita teha hantlitega harjutust kus pöörad hantlit käes kui kõverdad kätt?

    ,

    Kogu liigutuse ulatuses olgu peopesa käsivarrega risti. Kui sooritad hantlitega seda harjutust vaheldumisi tehes siis algasendis puhkava käe võid lõdvestuseks ära keerata, samalajal kui teisega töötad


  12. Ilmselt siiski mitte, kui vaatata kui punnis oli Stallone Rocy filmi viimastes seeriates ja näiteks alates Rambo 2-es.

    Tinigitud võib see olla hoopis näiteks sellest, et Stallone kasutab dopingut aeg-ajalt siiani Schwarz aga mitte.))))) Ka nii võib asja vaadata.

    Kuid vaadake, kõige tõenäolisem siiski on see, et asja otsustab ära teatud geen. Kas me siis kukume varakult ära või mitte.

    Mõni vend joob ja suitsetab eluaeg ja ei näe 60 elt mitte paha välja. Teine jota on jälle 35 eselt nagu surm. :)


  13. Schwarzenegger on sündinud 1947 ja Stallone 1946 seega vastab tõele.

    Ühes oma 1991 aastal antud intervijuus on Schwarzenegger õelnud, et... Kes tahab välja näha muskliline ja tugev peab pumpama 60-da eluaastani ja kauemgi.

    Ex see nii olegi.

    Sportima peab, see aitab nooruslik välja näha väga kaua, sama oluline on ka osata süüa.

    Mina olen 34 aastat vana, kui ma nüüd näiteks kasvõi aasta ei liigutaks ennast ei saalis ega ka mujal. Sööksin kõike mis ette juhtub. Usun, et näeksin ka välja nagu mõni v-mehe nässakas. Kindlasti tunneksin ka ise ennast nii.

    Mind pani näiteks täiesti üllatuma nn. baari Talis kui sain teada, et see vend on ...

    27aastat vana. Mina pakuks talle küll 40. :)


  14. NB! Miks sa taks arvad, et väike lihas vajab taastumiseks vähem aega kui suurem.? See võib olla ainult siis nii kui sa seda väikest lihast ei oska maximaalselt ära kurnata.

    Väga rumal arvamine. Õppige igat lihast kurnama nii, et peale treeningut võite kindlalt ,endale valetamata öelda, et rohkem ma poleks suutnud ka siis kui keegi oleks ähvardanud mind tappa.

    Seda muidugi juhul kui te ikka soovite, et teie lihased kasvama hakkaksid. :)


  15. Katsu üha enam keskenduda harjutuse sooritamise puhtusele, raskust tõsta võid sama kiirest kui seni ,aga langeta raskust aeglaselt. Jälgi, et liigutaksid harjutust tehes käsivart õlavarre suhtes täpselt samal joonel. Ehk siis kui sooritad harjutust kangiga Scotti pingil siis vaata , et küünarnukid ei oleks laiali ja võta kangist kinni sama laialt kui on sinu õlaliigesed vastu Scotti pinki toetudes. Kui sooritad hantlite harjutusi siis jälgi, et juba tõste esimestest mm.-test alates oleks käelaba keeratud käsivarre suhtes risti. Enamus vehib hantlitega vaheldumisi tehes nii, et terve tõste jooksul käsivars alles liigub ja tihti ei jõua ka karjutuse lõppfaasis peopesa õigesse asendisse. Sellise soorituse juures töötab koos biitsepsiga väga tugevalt ka käsivarre painutajalihas ja biitseps saab kehva koormuse. Kuigi vahetult peale seeriat võib käsi tunduda olevat verd täis ja väsinud. On biitsepsile olnud koormus siiski poolik. Samal põhjusel ei soovita nina ka eriti tihti kasutada z-kangi. :)


  16. Soovitangi tavalist kreatiin monohüdraati, 500g.

    Nagu isegi võid tootetutvustustelt lugeda siis on olemas 2 sorti kreatiini. nii nagu eelmine vastaja kirjutas. On veel olemas segu kus on ka juba süsi-v. sees ehk siis mootsamalt nimetades TRANSPORTER. See on ka kallim. Nii, et kreatiin monohüdraat ja osta poest glükoosi juurde või kasuta koos viinamarja mahlaga.


  17. Arnold see seal pildil on võite kindlad olla, Selline nägi ta välja enne seda kui hakkas ennast vormima T3 võteteks ja seal selle mehe kohta enam v-mehe päss ei ütleks.

    Arnold on ammu öelnud, et võib oma kehaga teha seda mida ise tahab. 10kg. siia-sinna pole mingi probleem. Ja seda tõestas ta jälle peaaegu 60-ne aastaselt.

    Ärge selles vennas kahelge, 15 aastat tagasi ütles ta et saab kunagi Kalifornia kuberneriks. Kõik naersid selle peale, naeris ta ka ise kuid nagu näha on jällegi mees saanud selle mida on tahtnud.

    Praegu pakuvab enamus vabariiklasi Ameerikas oma järgmiseks presidendi kandidaadiks just teda, telleks on vaja aga teha põhiseaduses muudatus, et ka Ameerikas mittesündinud kodanik võiks sellele kohale kandideerida.

    Ja uskuge, selle mehe puhul ei ole miski võimatu.

    Muuseas targad poliitikud räägivad, et see seadus ka ära muudetakse ja just TEMA pärast.

    VOT SIIS MIS VÕIB TIPP-KULTURISTIDEST TULEVIKUS SAADA. ;):D<_<


  18. Tõde peitub siin selles, et seda kiirust või kiiret elutempot mida sa järgid küpsetab su varsti läbi. Ja seda kiirustamist ei kompenseeri sa millegagi. Isegi mitte nende koksidega, sega neid millega tahad.

    Nüüd väike reklaam oma treeningvideole.

    Seal lõpus ütlen ma sellise lause, et...

    "Keegi on kunagi kuskil öelnud, et kõike võib edasi lükata. SÖÖGIAEGA aga mitte kunagi!

    Nii, et kui te tahate, et teie keha teid hästi teeniks siis hoolitsege tema eest hästi.

    Sest kui teil ei ole tervist, kaotab kõik ülejäänu siin elus IGASUGUSE mõtte!" " "

    Mis teie sellest arvate seltsimehed" staa?ikad" kangutajad??????? <_<


  19. Niivähe kui neid segusid üldse tarbinud olen, olen neid teinud piimaga nii 2,5 ,1,5 , kui ka päris o,5%-sega. Pean ütlema, et vaatamata sellele millise piimaga ma neid seganud olen, on kõik maitset omavad segud olnud jälgid. Kuid see ei ole eriti asi millele tähelepanu pöörata. Mõjunud on nad kõik. Kui on olnud muidugi võimalus valida siis olen võtnud maitsetu variandi ja seganud seda 2,5%-se piimaga. Pealetrenni koksi olen siis lisanud natuke ka glükoosi, glutamiini ja kreatiini. Vastavalt siis 20g, 10g, ja 5g.

    NB! Kui raha niigi napib kulla noored kangutajad, siis jätke see pigem naturaalse toidu ostmiseks kui, et seda viimastki senti nendele lurridele kulutaksite. Ennekõike peaksid jah sellega arvestama noored. <_<

×