Jump to content

depths

Kasutajad
  • Sisu loend

    28
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik depths postitused

  1. Aitaksite?

    Kusjuures mul just tuli lihaseid juurde selle 14 korra nädals trenni sees oli palju j6usaali külastusi. See on nagu kaa ju toit!!!
  2. Aitaksite?

    mis m6ttes mida ma kaotasin?? Rasva ikka ju:D Peegelpilt oli igal juhul hoopis teine:D
  3. Aitaksite?

    Ei noh, ma siiski arvan et see 6nnestub mul, noo vähemalt 10 kg ikka:) Ma olen varemgi kiiresti ja plju alla v6tnud nt 9 päevaga 6 kg ja need ei tulnud tagasi. Asi oli lihtsalt selles et tegin nädalas 14 korda trenni ja s6in suhteliselt vähe. Pärast dieeti tundsin end kui teise inimesena, üldse ei olnud väsinud vastupidi: järsku tuli selline power;) Ma proovin siin(saksamaal) nüüd 2 nädalat hommikuti jooksmas käia ja 6htul ka natuke trenni teha. Magusat mitte üldse enam süüa ja palju vett juua . Näide päevasöögikavast: hommik: klaas piima ja v6ileib. Vahepala: greip. L6una: Suur portsion salatit ja piim. &htu: salat ja v6ileib v6i jogurt. Siis saan vb 5 kg alla. Ülejäänud kilod lähevad kergesti, sest siis tulen tagasi eestisse ja saan hakkata ujumas, j6usaalis ja infrapunasaunas käia:) Noo ja kodune söök on ka hoopiski teine:) Ma siiski arvan, et 63 kg on v6imalik vanaaasta 6htuks kaaluda:) Ma annan siin oma tegemisest edaspidi teada;)
×