Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MikroToitaine postitused

  1. Miks ei soovitata Low-fat dieeti?

    kui ma õigesti tean siis keha vajab häid rasvu ,et toota hormoone mis põletavad rasvu ....
  2. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

    aga märk on eesti naiste poolt küljes ,et muutud sinna poole
  3. "Kompromissitult halav " see tõotab hea tulla
  4. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

    nagu nii need naised kes komenteerisid on valged nagu luiged , neile ei hakka päike peale ja *teist värvi* inimesed on nende jaoks imelikud ja nende seksuaalsus peaks ka kohe teine olema ... Pole ka kordagi sollis käinud aga plaan oli ja enam ei julge minna ;D tulevad veel pildistama ka kui meessoost isik käib solaariumis , Ei teadnudki ,et solaarium loodi ainult naistele -.-
  5. pikk pidu!

    ja siis hiljem kahetsed vb ,et nii moodi lõbutsesid ?? hea on lai mõiste ;D aga alati võib aastas paar päeva vabalt võtta ;D
  6. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

    hahaa , pm kui päikest näed oled g*y , mida veel suudab inimese aju välja mõelda ??. Mida kosta naiste üle kes ainult solaariumis elaksid ?
  7. Väike seljavalu peale jõutõmmet.

    las keegi filmib su harjutuse sooritust ja siis hiljem saad selle ülesse panna ja näidata , küll siis teadjad oskavad paremini öelda .
  8. nagu ma ütlesin naljaga enda tüdrukule , kas suitsetamine või mina ja siis tuli , ennem jätan sinu maha kui suitsetamise päris jube asi ikka aga suitsetajatele see korda ei lähe kuna nad teavad ,et nad kahjustavad sellega enda tervist ja ütlevad ,et nende enda tervis , teevad mis tahavad .
  9. heh saabki auhinna järgi minna ja ka enda maha unustatud kliendikaardi
  10. Parim Enne Möödas Otsin Naist ja chekka mu päikseprille
  11. FITSHOP TARTU ULMELINE PILDIMÄNG!!! 11.MAI 2009

    Unt ei hüüa tulles - sõidan sierraga sul seina maha
  12. FITSHOP TARTU ULMELINE PILDIMÄNG!!! 11.MAI 2009

    Oleks mul ka nii suur , siis ma künnaks kõiki põlde ;D
  13. Power Nap

    Ei ütleks ,et see just minujaoks päevauinak on gaa tuleb vahest ette , teisip,kolmap ehk selja ja jala päevadel , peale trenni lähen koju , söön kõhu täis ja kui enda igapäevaste tegemiste juurde asun tekib jube uni peale ja siis lähen magama , millegi pärast on see kusagil 1-2 pm kuni õhtusöögini , siis on paugupealt uni kadunud ;D Turgutab küll hästi aga segab vahest ööse magama jäämist ....
  14. FITSHOP TARTU IVO ULMELINE PILDIMÄNG!!! 09.MAI 2009, Võistlus!!!

    Tartu Tala.
  15. Oksjonil on 4-9 mai Joint+ Fast ilt

    550
  16. Oksjonil on 4-9 mai Joint+ Fast ilt

    500
  17. Oksjonil on 4-9 mai Joint+ Fast ilt

    450
  18. Oksjonil on 4-9 mai Joint+ Fast ilt

    350
  19. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    12 , kaal 86kg
  20. Oksjonil on 4-9 mai Beta-Alanine Fast ilt

    525
  21. FITSHOP TARTU ULMELINE PILDIMÄNG!!! 07.MAI 2009

    21th century - Shrek The Butcher !
  22. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    kui ott on end nüüd kuivemaks tõmmanud siis jääb ikka OTT peale
  23. UUS SPORDILUULETUSTE VÕISTLUS EEDENIS!!!

    MEIE: Toidulisandite pood pole nii ilus Fitshop on kõige alus TEIE: Muidugi kui paistab Fitshopi Vilus See on küll nüüd valus
  24. Markus Ruhl comeback

    on alles pull ;D biits suurem kui minu pea aga paljud pidid see aasta comebacke tegema eks ole näha siis
  25. Oksjonil on 4-9 mai Joint+ Fast ilt

    50
×