Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by MikroToitaine


  1. Tere kõigile!

    Täna, reedel(29.oktoober 2010) toimub järjekordne tund Fittest spordiklubis kl 15:30. Teeme vahekokkuvõtted ja arutame tulevikuplaane. Võimalusel palun võtke kaasa oma ID kaart või mõni muu dokument, et saaksime kirja panna teie ID koodi. Juhatus proovib saata uue toetuse taotluse linnavalitsusele ja selleks on vaja meeskonna andmeid. Kohtumiseni õhtul!

    ma ise kella poole 1 trenni täna .. , kuna kella 5 õhtu peaksin tallinnas olema juba .. annan sellisel juhul id koodi registratuuri lauda ?


  2. Imre, lihtsalt ütlen, et ei tunduks, et ma enam trennis ei käi - mu uus tunniplaan sööb mu vaba aja nii ära, et panen oma trennipäevad reede, laupäeva ja pühapäeva peale. Kehv variant, aga muud üle ei jää. Õnneks on järgmine nädal koolivaheaeg ja saan vabalt trenni teha, juba igatsen. :D Olin kogu nädala haige. <_<

    kellel algab vaheaeg kellel mitte ;D alati on võimalus õhtuti trenni käija .. 19.30-21.30 .. ole siis kindel, et terve, kuna võimalus, et koormusega tuleb haigus tagasi.


  3. Imre, ma ei saa mitte kuidagi CD'le panekuga hakkama. Kirjutan kuidas tahan, aga ei mängi kuskil seda plaati :S

    Saadan sulle orkutisse muusika faili lingi, et v-o oleksid nii hea ja paneksid selle CD'le ja homme tulen siis saan näidata vabakava, mida pole saanud palju harjutada tänu sellele, et CD'd pole :)

    veenud, et muusika fail on mp3 formaadis mitte mp4, wav, wma, ra , mpa kuna arvutis mängib nende faililaienditega küll aga plaadimängijatel puudub see tugi. samas kui teed siis veendu, et ikka teed audio cd-d .. ja kava saab harjutada kui paned arvutis muusika käima ...


  4. Esmaspäeval kl 15:30 jälle tund! Püüdke kohal olla ja eriti sooviks kohtuda nendega, kes võtavad osa 16.oktoobril Eesti meistrivõistlustest. Aeg tiksub peale ning püüdke homseks kokku panna oma vabakava muusika! Vabakavaga on meie spordiklubist praeguseks ok Raineril, Maikalil, Kirbul ja minul. Teistel(Kert, Paul, Siim ja Taavi) on vabakava teema lahtine. Kohtumiseni esmaspäeval!

    jõan täna alles kella 6 tartu .. ja homme trenni .. vabakava on kokku pandud kas siis reedel või pühap näitan ette.


  5. ma suvel praktikal olin siis seal pidi ka tegema ..pm kui sul on olemas makk millel on kaabli pesa olemas mis laseb ühendada makki arvutiga siis eghas muud olegi kui paned maki arvutile järgi, makis paned lindi käima ja programm ise salvestab failina selle arvuti ja hiljem teed plaadile ümber selle ... kuigi võtab sama kaua aega kui pikk lint on ... seega kui poolteist tundi on lint siis see peab ka sama kaua jooksma ...

×