Jump to content

MõmmiLiis

Kasutajad
  • Sisu loend

    205
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik MõmmiLiis postitused

  1. Appi, allavõtmise asemel hoopis juurde...

    Lihased on natuke paisunud? Jõutrenni puhul täiesti normaalne, et alguses võtab juurde ja siis pikkamööda vorm paraneb ja kaal hakkab langema...
  2. aeroobne treening

    Kui tahad kaalu alandada, äkki saad jooksmise hoopis hommikule lükata?
  3. Tööpakkumine

    Kas tegu on täistööajaga E-R või vahetustega ja sobiks ka sportlikule tudengile?
  4. peale pimesooleopi trenni?!

    Proovi alustuseks midagi rahulikumat ja vähemjõulist igaks petteks - kepikõnd, ujumine, võimlemine või kasuta jõusaalis kardiomasinaid. Kui enesetunne ja vastupidavus igati ok, saad ju järk-järgult jõulise ja tempokama trenni juurde tagasi minna. Bodypumbis saad loomulikult alguses võtta vähem raskuseid, aga et trenn on siiski hoogne ja intensiivne, võid endale ehk liiga teha. Tasa ja targu
  5. Lisarakus jooksmisel

    Mina olen kasutanud käte külge käivaid nn liivapomme. Olid abiks küll. Varasematel jooksmistel ei osanud käsi kusagile paigutada, sai suht suvaliselt neid kaasa vibutatud, aga pommidega muutus käte liikumine oluliselt korrektsemaks. Pärast intensiivsemaid jooksutrenne olid koju jõudes pommide kasutamisel pigem käed väsinud kui jalad... Jala omi paraku proovinud pole.
  6. MyFitnessi kampaania

    Sul tasub spordiklubist küsida ja vast saad oma kuumaksu ka alandada! Kusagilt kuulsin, et nad pidid küsijatele ikka vastu tulema!
  7. Väike test :)

    Aga mis välistab, et mõlemad tüübid võiksid tõerääkijad olla? Mäemees ütles, et räägib tõtt ja alumine vend kinnitas ausa mehena ta sõnu... Seega alumine vend on kindlalt tõerääkija ja ülemine võib olla nii ja naa... Esimese testi osas mu esmamõte kahtlustas ka õde kuti sebimises, aga järgmine mõte viis paraku ikkagi mõrtsuka loogikale. Ja see tundus enne vastuse lugemist päris mõistliku järeldusena...
  8. Kalorid

    Minu kogemust mööda need trenažöörid kipuvad kasutajat "rõõmustama", näidates reaalsest suuremat kalorikulu. Jõusaalis olen kokku puutunud ka selliste kardiomasinatega, mis pulsivöö olemasolul püüavad pulsinäidu õhust kinni ja kuvavad seda kellaga sünkroonis. Aga et kalorikulu näitamises on nad kellast alati ees, siis võib järeldada, et need massinad pulssi siiski ei süüvi...
  9. Kava 68

    On keegi juba uut kava proovida saanud? Kuidas on võrreldes 67-ga? Raskusaste, harjutuste efektiivsus, muusikapalad? Ise pole kahjuks veel uue kavaga trenni saanud...
  10. rinnalihas

    Jessas, mis mees Sa oled, et Sulle naiste loomulik "lisavarustus" ei meeldi?
  11. rinnalihas

    Aga miski loogika ju ütleb, et tugevdades lihaseid, suurendame samas rasvade põletamist? Või see siis puudutab keha tervikuna, mitte lokaalselt?
  12. Sõber tõi USAst paar purki Twinlab Ripped Fuel rasvapõletajat. Endal silmad peas põlemas, kui hea asjaga on tegu ja hakkas kasutama. Et varus mitu purki, siis pakkus mullegi üht neist. Olen kõhkleval seisukohal selliste asjade suhtes. Kuidas spetsialistid kommenteerivad - kas on tegu väärt ja toimiva asjaga või võin endale pigem sellega miskit pöördumatut kahju teha? Ise olen 28aastane naine, üleliigset pekki on ca 5kg. Trenni teen 2-3 korda nädalas (jõusaal, BodyPump, jooks). Tänud ette
  13. Õnnetu algaja

    Vaata näiteks Kadrioru Spordiklubi. See on väike ja privaatne klubi ning jõusaalis on olemas ka pesonaaltreenerid. Abi saad kindlasti. www.kadrioru.ee
  14. Rasvapõletaja Twinlab Ripped Fuel

    Nohjah Ega otseselt ju kiiret väga polegi, kui senini olen oma pekikihiga elanud ja hakkama saanud. Eks lihtsalt inimene on ju nats laisk ja mugav - et kui saaks lihtsamalt ja kiiremini, siis ju ikka tahaks
  15. Rasvapõletaja Twinlab Ripped Fuel

    A teisalt, kui korras toitumine ja regulaarne trenn tagavad tulemuse, siis nagu väga poleks mingit tabla juurde neelata ju tarvis? Või sel juhul see konkreetne toode aitab liigsel pekil rutemini taanduda?
  16. Rasvapõletaja Twinlab Ripped Fuel

    Sihuke totsik - http://www.twinlabfuel.com/wcm/mb/fuel/en/..._Fuel/index.jsp Ilma efedriinita. Aga on sest tõesti abi ja mingit jama selle neelamisest ei tule?
×