Jump to content

MõmmiLiis

Kasutajad
  • Sisu loend

    205
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik MõmmiLiis postitused

  1. Jooksmine

    Ja kaua Sa jooksnud oled? Mis distantsi ja mis sagedusega?
  2. Liiga lihastes jalad?

    http://images.google.ee/imgres?imgurl=http...l%3Det%26sa%3DN
  3. Liiga lihastes jalad?

    Ihh... no ilu on ju vaataja silmades või maitse üle ei vaielda.... Mu enese puhul ka enamik sõbrannasid hoiab mu jalgu nähes pead kätega kinni (lapsepõlve jalgratta ja jalgpalli armastuse pärand noh). Ja ei saa salata, et eks seelikut kandes mõjuks üldpilt veits transvestiidilikult küll.
  4. Minu meelest pole teema püstituses ju vahet, kus neid naisi sebida - linnatänaval, rühmatrennis, jõusaalis, metsarajal. Kui inimesed on valmis uusi tutvusi looma ja neist huvitatud, on kõik ju igati bueno. Palju mõttetumad tutvused tulevad mu meelest pigem jommis peaga kusagil baarileti ääres - trenni tehes on inimestel sarnane eluviis ja suhtumine tervisesse ning samad huvid on uue tutvuse alustuse puhul ainult plussiks. Jajajaaa, mitte et joomine-baarid-diskod ühendav huvi olla ei võiks Kes on avatud uutele tutvustele, on nendele avatud vist sõltumata kohast. Olgu või sõda või matus. Seega jõusaal võib olla päris ok koht, sest niimõnigi vajab vahel lisamotivatsiooni seal käimiseks
  5. Jooks

    Aga koolis keka tundi oled ikka sattunud ju? Ja seal ka loodetavasti natuke jooksu harrastanud...
  6. ostan BodyPumpi DVD

    JuuTuubis on valdavalt üleval suht suvad trennilindistused jms. Mitte originaalõpetus treeneritele. Seega see stuff peaks olema igati aus ja kättesaadav.
  7. tselluliit ei lähe ära

    Aga need "asjad" on kindlasti tervisele ohtlikud ja seega ebaseaduslikud?
  8. ostan BodyPumpi DVD

    Tegelt muidugi - küsi mõnelt treenerilt koopiaplaat või vaata lihtsalt Youtube´i.
  9. tselluliit ei lähe ära

    Ja ons sellised asjad tõesti toimivad? Määrid peale ja pekk säriseb?
  10. tselluliit ei lähe ära

    Oot, millele Sa vihjad? Mis asjad need siis kusagil mujal maailmas märksa paremad on?
  11. ostan BodyPumpi DVD

    Näib, et uus kava on juba müügis - http://cgi.ebay.com/Les-Mills-BodyPump-Bod...%3A1%7C294%3A50
  12. Miskipärast on mind õnnistatud suhteliselt kõrge pulsiga. Trenni olen teinud väga erinevatel aladel erinevate intensiivsustega pea kogu elu. Aga pulss on sellest hoolimata kõrge (joostes ca tunniga 10km, on keskmine pulss liges 180), kuigi enesetunne sealjuures täiesti ok. Soovitatud on pikaajalist kepikõndi, aeglast jooksu, ujumist jms selle parandamiseks. Aga kepikõnd ja jooks ei ole minu jaoks päris see trenn, mis annab lisaks kasutegurile nö emotsionaalse kaifi. Kui saab valida, siis võimalusel eelistan midagi jõulisemat, ekstreemsemat või intensiivsemat - ntx bodypump, spinning/jalgratas, squash. Sellest johtuvalt ka küsimus, et kui tahta meeldivat vajalikuga ühendada, kui mõistlik on teha 2 trenni päevas? Ntx jooks hommikul ja bodypump õhtul või spinning päeval ja ujumine õhtul. Olen proovinud ka varianti, et joosta enne bodypumpi lindil 8-10km, aga siis olen pumbis paras lohh...
  13. 2 trenni päevas. Kui mõistlik?

    Ületreeninguga see soetud pole. Esmakordselt avastasin enda jaoks ebanormaalse pulsi aastate eest sõbra kellaga rahvajooksule minnes. Polnud ei sellise kella ega sellise distantsi jooksmisega enne kokku puutunud. Niisiis igati uus ja huvitav kogemus ja kohe ka ehmatav tulemus. Jooksin selle maa läbi miski ca 55 minutiga (suht laibaks, sest eriline jooksja ma toona just polnud), keskmine pulss selle pea tunni vältel oli aga koguni 188 Sellele rahvajooksule eelnenud suvel olin teinud väga mõõdukalt jalgratta trenni. Nüüd mõningad aastad hiljem olen trenni miskisuguse regulaarsuse toonud ja veidi ka pulssi madalamaks saanud. Aga mitte veel piisavalt :s Pulsikellaga olen praegu aeg-ajalt mõõtunud ka ülekoormuse ohtu (kellal on vastav funkstioon: hommikul ärgates 3 mintsa lamamist ja 3 mintsa seismist) - ja Polari sõnutsi on kõik "Normal"...
  14. Millise mõju avaldab jooksmine hantlitega

    Mul on jooksmisel (10km) randmele kinnitatavad liivakotid (või kuidas iganes neid nimetatakse) küljes. Minul oli esimene kasu nendest õige tehnika harjutamisel - enne tolknesid käed valdavalt sihitult kaasa, raskustega joostes sai käte liikumine märksa süsteemsemalt paika. Ja oma kogemuse põhjal võin öelda, et intervalle joostes on järgmisel päeval käed märksa rohkem valusad kui jalad Seega ju need biitsepsile ikka mõjuvad...
  15. Kangi raskused.

    Mõistliku kasutuse korral pole vast hullu. A ühes spordisaalis, kus vahel käin, on BodyPumpi kettad sellise mullatäidisega ja sealt niriseb päris uljalt seda kraami maha. Nii et trenni lõpus oled nagu põlla peal ja kangid sutsu kergemaks tõstetud
  16. mida ei tohiks süüa

    Jessas, kuhu ses tihedas päevakavas Sul veel need 5 trenni nädalas mahuvad?
  17. 2 trenni päevas. Kui mõistlik?

    Tänud toreda postituse eest. Missugune aga oli Sinu jaoks aluses see nö pulsi hoidmise max. pulss? Olen püüdnud ise lindil joosta, et ei läheks üle 160. Aga see vist ikkagi liiga kõrge?
  18. 2 trenni päevas. Kui mõistlik?

    Tunduks nagu looguline, et pikamaajooksuks tuleks ennekõike treenida jooksmist... Võhma- ja vastupidavustrennina peaks spinningust/squashist ju kah abi olema. Või mis siis oleks parim plaan, kui püüda tarvilikku ja meeldivat ühendada? Vabandan ette oma võhiklikkust, aga tõesti pole veel personaaltreeneri poole pöördunud.
  19. 2 trenni päevas. Kui mõistlik?

    Laktaaditesti ma paraku teinud pole.
  20. 2 trenni päevas. Kui mõistlik?

    Tänud, kindlasti uurin asja!
  21. 2 trenni päevas. Kui mõistlik?

    Koormustest on mõne aasta eest Audenteses tehtud, aga siis tehti seda rattal. Rattaga ei saa ma päris sama lage kätte tegelikult kui joostes... Kõik oli timm toona. Aga 180-200se pulsiga maratoni jooksma minna on ju julm?
  22. 2 trenni päevas. Kui mõistlik?

    Niisama kõndimist paraku suurt pole, selline tüüpiline autoga mestis olev kontoritrotiline... Voodilebo pulss on aga ca 65.
  23. 2 trenni päevas. Kui mõistlik?

    Icc, anoreksia järele ei lõhna siin õnneks küll midagi - vastupidi, nö treenides kasvab isu Aeglase jooksu, ujumise, rulluisu jms eesmärk on südame treenimine ja pulsi madalamaks saamine. Bodypump, spinning jms oleks jõu ja vastupidavuse parandamiseks. Üks teoreetiline eesmärk on joosta läbi maraton - selleks on vaja pulss normi saada ja vastupidavust arendada. Kuna iga päev ei ole võimalik ja vist ka päris otstarbekas trenni teha, siis mõtlesingi, kas neil päevadel, kui trenni(de) jaoks aega jagub (3 kuni 4 korda nädalas), ühendada mõlemat liiki treeningud.
  24. Teie rinnahoidja suurus.

    Ehh, kas Sa ootad nüüd vastukaaluks, et naised püstitaksid teema m-ide strateegiliste mõõtude kohta? Ja siis saaksime teha uuringut, kuidas mõjutab igasugu mõõtude arengut treenituse tase...
  25. teie jalanumber

    Panen siis enda ka siia loogikase - naine, 178cm, jalg 38
×