Jump to content

MõmmiLiis

Kasutajad
  • Sisu loend

    205
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik MõmmiLiis postitused

  1. MADONNA ja MUSKLID!

    Kõva tots on. Tulin just kontserdilt ja lisaks megavõimsatele kätele ja õlgadele pani mind aga reielihas jahmatama... Esinemise alguses lühikestes pükstes lõi ta reielihaseid pingutades niisama laulule takti kaasa. Hämmastama panev vaatepilt tõepoolest. Lisaks musklitele oli muus osas ka välimus loomulikult igati blink. Eks arvata on, et ta teeks Eestis puhta vuugi lisaks bodybuildingule niimõnelgi muul alal... et ta sealjuures kuuekümnendates on, teeb muidugi veel eriti häbi
  2. lihased

    Selliseid teemasid on siin ennegi olnud, aga mehed ei taha uskuda, et naistel võiks suured jalalihased olla Jookse ja venita ja kuluta pekki! Ja kui alakoha on ülakehast massiivsem, treeni balansi saavutamiseks ülakeha tiba rohkem.
  3. Kehatüübid, huvitav test.

    Mul 2.33
  4. Kergelt 8x pack...

    Kindel, et see üldse silikoon on?! Pildil sarnaneb pigem jäätükkidega...
  5. Kergelt 8x pack...

    Üsna ebaloomulik on see lõpptulemus ikka - kergelt rippuv tiss, veits pehme sang kõrval, olematu biits, aga no pack on kõhul. Naiste tissi osas, nagu Jackie ütles, on asi ebaõiglane - mehed saavad vaeva nähes loomuliku teed pidi endale packi kõhule. Tissi võid kasvatada ainult räigelt rasvudes. Head tissi ja packi naise kõhul üheaegselt ju naljalt pole... Kui keegi tahad tissis paralleeli tuua meeste m-iga, siis m vähemalt trenni tehes ja rasva vähendades ei lühene Seega elu on naiste suhtes julm nats ikka küll...
  6. Fitness-modell

    Minu hääl läks aga hoopis nr. 6-le...
  7. Ma pakun harmoonilist kooslust ka numbrites - Ott ja Natalia mõlemad 3
  8. HIIT, intervalltreening

    HIIT parandab vastupidavust MILLE JAOKS? Pallimängud? Kindlasti! Maraton? Vähem. Aga miks maratoni jaoks HIIT ei sobi? Mis oleks siis otstarbekam treening?
  9. Kõhulihased...

    Oot, a seletage palun lollile - mida treenivad siis jalatõsted? Ma oma lolli aruga olen arvand, et keretõsted mõjutavad ülemist poolt ja jalatõsted alumist...
  10. TASUTA MUSCLE+

    Masu-aja sportlased omavahel: Ivo: "Kle, kas õlleaktsiis ka tänasest tõusis?" Liisa: "Ma ei tea, eelistan kalja" Ivo: "Sellest sixpäkist on igatahes ainult ärakuivand nire järgi.."
  11. Parim taastumis lisandite kombo?

    Mina eriti usin pulbritest pailapsiini kokku segaja pole... kas proteiinišokolaad on ka enam-vähem ok valik peale trenni?
  12. vähene Vastupidavus..miks? :(

    Ületreening?
  13. tagumik

    Muidugi on punnis ja tugev kann ilusam, kui miski rippuv ollus...
  14. Nataliast persoonilugu Õhtulehes

    Nataliast on tore pikk persoonilugu ka viimases ajakirjas Toit&Tervis - http://www.toitjatervis.ee/
  15. Muscle and fitness hers

    Kuuldavasti juba juuni lõpp/juuli algus.
  16. Where i can buy Fatburner

    Maxima sooduskampaania sai nüüd läbi... Kas on nüüd kusagil mujal soodne FatBurneri kampaania käimas?
  17. Musklis Naised

    A kuhu kanti on kulturismi või fitnessiga tegelejatel enamasti? Ja kust see tervislik piir jooksis?
  18. Musklis Naised

    Vabandage mu võhiklikkust, aga mis see rasvaprotsent olema peaks, et oleks põhjust rahul olla?
  19. Liha+hapukoor?

    Okok, piimavalk noh
  20. Liha+hapukoor?

    Eks ta mõtles seda loomsete ja piimsete valkude värki... Et mis neid koos süües omistub, millal omistub ja kas omistub.
  21. Fitness ball

    Tnx Sulle
  22. Fitness ball

    Ei saand nüüd aru, mis need mõõdud millisele pallile vastavad...
  23. Fitness ball

    Et neid palle on erinevates suurustes, mida oleks mõttekam eelistada?
×