Jump to content

whitesox

Kasutajad
  • Sisu loend

    283
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by whitesox


  1. Tere, fitness.ee kunnid, kelle võimuses on siinset olukorda parandada.

    Ma märkasin, et fitness.ee pole liitunud veel Smartpostiga. Te võiks seda teha, sest liitumine on lihtne ning lisaks saavad tellijad ka ühe võimaluse juurde kuidas pakki kätte saada. Veel üks pluss on see, et teenus odavam kui tavapakk või kuller. :huh:

    Ise elan linnast väljas ja siinsest postkontorist on mul võimatu pakki kätte saada, kuna postkontor on lahti ainult nädala sees ja siis ka väga vähe aega. Kulleritega on see jama, et neid peab jällegi ootama. Aga Smartpostiga on asi lihtne: "Enam ei pea eraldi postkontorisse sõitma ja järjekorras seisma, sest paki saab tellida oma kodukaupluse SmartPosti pakiautomaati." :P

    Miks on hea kasutada pakiautomaati?

    Mugav asukoht. Smartposti pakiautomaadid paigutatakse suurematesse kaubandusekeskustesse üle Eesti. See tähendab, et oma pakid saad kätte oma tavapäraseid poeskäike tehes. Pole vaja eraldi postkontorisse sõita ja seal järjekorras seista. Pakiautomaatide võrk suureneb pidevalt. Kui täna pole veel Sinu kodulähedases kaubanduskeskuses Smartposti pakiautomaati, siis varsti leiad kindlasti endale sobiva.

    Sobiv aeg paki kättesaamiseks . Saad valida enda jaoks mugavaima aja paki kättesaamiseks, sest pakiautomaadid töötavad sama kaua kui kaubanduskeskused. Pole vaja oma aega planeerida, et oodata koju tulevat kullerit või kiirustada postkontorisse, mis suletakse suhteliselt varakult.

    Privaatsus. Pakiautomaati kasutades ei ole vajalik seista elavas järjekorras ja suhelda klienditeenindajaga või kutsuda kullerit enda koju. Paljude inimeste jaoks on privaatsus väga oluline ja Smartpost peab seda tähtsaks.

    Operatiivsus. Pakiautomaati kaupu tellides saabub teade paki saabumisest otse inimese taskusse mobiiltelefoni ja e-mailiga arvutisse, mitte paberkandjal postkasti. Saad pakile kohe järgi minna ilma et oleks vaja käia kodus postkastist paberilipikut välja võtmas. Samuti pole vaja kodus kullerit oodata. Kiiret paki vastuvõtmist võimaldab ka asjaolu, et SMS-i teel saabunud pin koodi võid anda edasi teisele inimesele, kes saab paki vastu võtta Sinu asemel. Tavapostkontoris on tihti vajalik isiklik kohaleminek, et postkontori töötaja saaks tuvastada Su isiku.

    Link

    Ise pole antud teenusega seotud, et seda reklaamin, aga kuna olen seda kasutanud, siis soovitan teistelegi. :P


  2. Täna väntasin valmis oma järjekordse linateose - maailmakuulusfilmirežisöörnagumaolen. Otse magamistoa akna all panin võtteplatsi püsti, näitleja oli olemas, samuti lõi taas politsei kampa, nagu Bonsuna filmis. Sedapuhku tegemist küll tõsielu-mõtlemapaneva-dokumentaaliga: pealkirja kahjuks pole suutnud välja mõelda, ehk mõni teeb siinkohal hea pakkumise :rolleyes:

    Muidugi on kõigil soovijail võimalus filmi saada ka DVD kujul.

    http://www.fitness.ee/lehed/huvitav/fitnes...jad/player.html

    Leidlik tantsukava :rolleyes:


  3. Nii keeruliseks on siis asi vaja ajada? :rolleyes:

    Tegelikult on asi lihtne, SÜÜES KASVAB ISU!! Algul pugistad nii, et üles tahab tulla ja hiljem küsid juba juurde ja juurde.... Ei ole vaja mingi eri nippe jms :rolleyes:

    Nõustun sinuga. Endal oli ka kunagi nii, et ei läinud toit 6x päevas alla, aga kõik on harjutamise asi :rolleyes:


  4. hei, ostsin fit whey ning olen natuke hädas, et mul puudub kaal kodus, kuidas mõõta õige kogus sheikerisse, (50 grammi)

    mitu teelusika või supilusikat tuleks panna?

    tänud.

    Keegi ei kaalu portsjone. Selleks on mõõdukulbid, mida saab mõningate valgutoodetega kaasa ka. Soovitan muretseda :rolleyes:

×