Jump to content

whitesox

Kasutajad
  • Sisu loend

    283
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by whitesox


  1. Tagasi uudise / artikli juurde

    <STRONG>Neljapäeval, 9.aprillil alates kella 15st jagab Marek "BONSUNA" Kalmus kõigile soovijatele autogramme Fitshop Eedenis!</STRONG>

    Huvilistel on võimalik osta Eesti amatöörkulturistide poolt vändatud professionaalset amatöörfilmi BONSUNA: "Halastamatu & Kompromissitu" mille DVDle peakangelane ka lahkelt autogramme jagab.

    Samuti annab Bonsuna nõu toitumise ja treeningu alal. Lisaks sellele on kõigil soovijatel võimalus Bonsunaga rammu katsuda (olgu öeldud, et mees pole hetkel just parimas vormis).

    Rammukatsumise viisiks sai valitud käesurumine. Kes Bonsunal käe maha saa...

    Käesurumist tahaks küll näha <_< .


  2. Soovitage mingeid retsepte valgujookidest?<_<

    Mida saab ise teha, aga ilma valgupulbrita, sest seda pole mul võimalik saada:(

    Valgurikka toidu saad, kui blenderdad kokku:

    halvaa ja kohupiima

    kohupiima ja jogurti

    kohupiima ja kakao(nt piim+Nesquick)

    Toiduaineid, mida kokku blenderdada, et valgupomm saada, pole palju, sest soolane ja magus omavahel kokku ei sobi jne.

    Odavam ja lihtsam oleks ikka pulber osta.


  3. Upitaks veidi teemat.

    Kui nahal on soodumus rebeneda(striia),ja nüüd teha tatoveering,kas see võib ka selle pildi ära rebendada ?

    Plaan on teha just õla-rinna piirkonda,kuhu praegu kerged rebendid tekkinud.

    Kui siin vastajaid su küsimusele ei ole, siis soovitan sul kogenud tattoveerija käest küsida: nad teavad väga hästi, kuhu ja kui detailiderohke teos teha.


  4. Kui jälgida alati keha soove, siis oleks pakse inimesi veel hulga rohkem kui praegu. Ma sööks parema meelega pizzat ja purksi, kui hautatud kaalikat, sest esimesed on palju maitsvamad ja mul on nende järgi isu. Kuhu see viiks, on vist selge.

    Mitte keha ei tekita sul purksi isu vaid aju, kuna sul on burksist väike/suur vaimne sõltuvus.


  5. Mahla asemel iga kell puuvili v6i mari (iseseisva s88gina....) Kakao....ei kuulu minu leksikoni. Minu pahe on kohv ja seda siis peale s88ki. Teed olen ma v2ikeses koguses tarbinud ka enne s88ki.

    Vee joomine ehk siis vedeliku tarbimine ei saa ju toimuda mingi kindla graafiku alusel. Janu ennetamine on kyll tore v2ljend, kuid teie ajule ei ole hea ei liiga palju ega ka liiga v2he vett.

    Pole hullemat asja, kui te ykskord l6petate enese kuulamise ja tahate k6iges t2pseid n2pun2iteid.

    Seda v6iks nimetada 6pitud abituseks...

    Samas ma saan aru, et kommertsmyra on ysna tugev...ja see vist on v6imeline summutada igasugused sisemised n6udlused.

    Mu jaoks on joomine pärast või enne söömist pseudopõhjuste alusel, liialdamine, ja ma jätkan joomist ikka söömise ajal. Lihtsalt huvitav on lugeda, mida uut toitumismaailmas välja pakutakse. <_<


  6. Mahl on midagi enamat kui jook. Vett ja mahla ei saa võrrelda. Jah, mõlemad on vedelad. Sellega see asi ka piirdub.

    Seda ma tean, aga sooviks teada miks mahla joomine söömise ajal pole soovitatav, aga vett samas võib (nagu mainis Aile)? <_<


  7. Ma ei saa siin foorumis vahest aru, kas lugemisoskus ikka on olemas? V6i on selle syndroomi nimeks ADD (Attention-deficit disorder).

    Apelsinimahl ei ole s88gik6rvane jook. Juuakse vett.

    Valgusta mind selles siis. Miks mahla ei tohiks juua söögi kõrvale, et ainult vett oleks soovitatav juua? <_<


  8. Ma söön enne trenni 45 minutit midagi kerget, näiteks kohupiim+kookoshelbed+hapukoor , juurde ka kruus kaod. Ja enne trenni lõppu hakkan valgu ja süsikate koksi jooma ning 50 minti hiljem söön korralikuma kohutäie. Aga mul on massiperiood ka.

×