Jump to content

whitesox

Kasutajad
  • Sisu loend

    283
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by whitesox


  1. Miks whitesox peale oksjoni lõppu oma madalamad pakkumised ka punktideks muutis? Saan aru et oma kõrgeima pakkumise muutis ja lasi MWEchamp´il võita, kuid mis mõttega oli tal vaja neid madalamaid pakkumisi tühistada? Ja MWEchamp siis muutis ka oma pakkumised punktideks vastavalt nii, et mina ei võidaks. Juhuslikult on MWEchamp whitesox´i sõbralistis ka.

    Kuna whitesox ja MWEchamp loobusid ja nende pakkumised on tühistatud, siis peaks viimaseks arvestatavaks pakkumiseks jääma minu pakkumine (180 fitti), mille ma tegin 6 minutit enne kella viit.

    Teine variant võiks olla, et kindad pannakse järgmine nädal uuesti oksjonile ning neil kahel kasutajal ei ole õigus sellel oksjonil osaleda.

    Minu pärast võid sina ka võita, sest nii on ausam. See, et MWEchamp talitas minu järgi ja kustutas oma pakkumised ära, pole ka vist õige. Seega minugi poolest võid sa need kindad võita, sest mul kadus huvi ära. Jagage ise :) .


  2. Söö 7 korda päevas (tegin nii ja massi tuli kõvasti, aga mitte ainult lihasmassi <_< ). Pane rõhku ka kasulikele rasvadele. Süsivesikurikkad toidud peavad kohe kindlasti menüüs olema ja ära unusta ka valke :P . Ega siin mingit imevalemit polegi, kui sa seda loodad.


  3. Uuendaks teemat. Endal ka eksamid tulekul ja tahaks teada mida tasuks süüa enne või eksami ajal. Kas või toidulisandeid. Kas tauriin ja kofeiin ergutaks ja paneks aju paremini tööle? Hommikune valjukoks tuleks kasuks vist kasuks? Ühesõnaga pakkuge igasugu variante - teeks ajurünnaku sel teemal <_< .


  4. Aura siirupid sisaldavad 25% mahla, mis on muljetavaldav kui võrrelda teiste siirupitega, milles mahla pole, on vaid maitse- ja lõhnaained. Kui toodet lahjendada vahekorras 1:8, siis jääb valmisjoogi kalorsus 19–20 kcal piiresse.

×