Jump to content

whitesox

Kasutajad
  • Sisu loend

    283
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik whitesox postitused

  1. Mis toiduaineid te koju ostate?

    Sul oli just palgapäev või?
  2. Pigem: Fitness.ee reklaam Topshop´i stiilis: Selleasemel, et kulutada tuhandeid kroone erinevatele tabletidele ja imemasinatele, ostke kõigest 500 krooni eest omale toitumiskava ja te näete tulemust!
  3. Punane liha on eluohtlik!

    Ameerikas läbi viidud uuring tuvastas, et punase liha innukas söömine päädib suure summaarse terviseriskiga. Just sellise tõdemuseni jõudsid USA riikliku vähiinstituudi teadlased dr Rashmi Sinha juhtimisel, kuid olid analüüsinud enam kui 500 000 inimeselt (vanuses 50–71) kogutud andmeid nende toitumisharjumuste ja tervisekäitumise kohta. Selgus, et kõige aplamaid lihasööjaid (150 grammi või rohkem päevas) ähvardab suurim oht järgmise kümne aasta jooksul surra, kirjutas ABC Science Online. Punase liha söömine tõi kaasa tõusu nii üldises surmatõenäosuses (31-protsendise tõusu meeste ja 36-protsendise naiste suremuses) kui ka väljavaadetes surra vähki või südame-veresoonkonnahaigustesse. Sinha järeldas, et kui suurimad lihasööjad oma isu natukenegi piiraks, võimaldaks see vältida enam kui kümnendikku kõigist surmajuhtumitest. Uuringu kriitikute sõnul jäeti seekord aga tähelepanuta kiudainete roll teadustöö aluseks võetud inimeste menüüs. Nimelt vähendab kiud­ainerikaste toiduainete manustamine mitmeid terviseriske ning on võimalik, et punase lihaga maiustamine ei ole ohtlik, kui see on tasakaalustatud teist laadi toiduga. Link Värisege, lihasööjad! Viimasel ajal on ameerika teadlased eriti geniaalsete uurimustega välja tulnud.
  4. Minu pärast võid sina ka võita, sest nii on ausam. See, et MWEchamp talitas minu järgi ja kustutas oma pakkumised ära, pole ka vist õige. Seega minugi poolest võid sa need kindad võita, sest mul kadus huvi ära. Jagage ise .
  5. MWEchamp, kui sa pakkusid 875, siis ma loobusin ja et kindel olla, kustutasin oma varasemad pakkumised ka. Aga see, et sa 650 fiti eest toote saad on ka kahtlane
  6. The secret

    Ma olen mitu raamatut kinkinud teistele, aga ise pole jõudnuki lugeda
  7. Mülleri maisitärklis

    Tänan!
  8. Mülleri maisitärklis

    Millistest Tartu poodidest saab Trauben Zuckerit? Varem ostsin Tartu Powermanist, aga nüüd pandi see kinni.
  9. Huvitav...

    Dr. Dre enne nüüd
  10. Kurat! Seda ma kahtlustasin. Kui oleks olnud võimalus tulla, siis oleks ära ka proovinud käesurumise. Vanaduspõlves hea rääkida, et selle mehega ma surusin kätt!
  11. Kirp, kuhu otseülekanne jääb?
  12. Lihasmassi kiire kasv

    Söö 7 korda päevas (tegin nii ja massi tuli kõvasti, aga mitte ainult lihasmassi ). Pane rõhku ka kasulikele rasvadele. Süsivesikurikkad toidud peavad kohe kindlasti menüüs olema ja ära unusta ka valke . Ega siin mingit imevalemit polegi, kui sa seda loodad.
  13. tervislik "ajutoit"?!

    Uuendaks teemat. Endal ka eksamid tulekul ja tahaks teada mida tasuks süüa enne või eksami ajal. Kas või toidulisandeid. Kas tauriin ja kofeiin ergutaks ja paneks aju paremini tööle? Hommikune valjukoks tuleks kasuks vist kasuks? Ühesõnaga pakkuge igasugu variante - teeks ajurünnaku sel teemal .
  14. Söögi ajal joomine.

    Ja mis raamat see oleks siis?
×